Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, 6tema

Laba,82,9kg ...vaakar buvo sestadienis kai privalgyta visko ko buvo ax.gif Siandien laaabai pykstu ant saves,sportuosiu lauke su grebliais,kastuvais ir t.t....
Atsakyti

Pas mane 78kg.

Atlaisvino kelius, tai vakar suvažiavo pas mane, kas tik netingėjo.Uojazau, kaip pavargau :D Puodai bliūdai ir ėdimas :D​ 

Atsakyti
biggrin.gif tai va kodel siandien taip tyku tongue.gif
Atsakyti

Saunuoles, kad kudejat. As edziau visa savaite, tai pica, tai susiai, tai saldziaastre vistiena, tai laisos pyragas. Zodz nelabai doetiskai, plius uzkandziu kruva.

Gal sia savaite bus geriau.

Siand mudirbau dideli darba. Ispikavau pomidorus, kuriuos veliau sejau ir petunijas.

Anksciau seti pomidorai keli jau ziedukus mezga. Aisku tie ziedai dar tik mazi mazi burbuliukai,,bet vis tiek jau pomidorai savi svieciasi neuzilgo :)

Atsakyti

Labas rytas,

Per dvi dienas- 900g :yahoo:​ 

Atsakyti
Nu kokios jus saunuoles,viena minusuoja issijuosus,kita jau pomidorus greit skins bigsmile.gif Pas mane pomidoriukai tik tikruosus lapelius parode,mazyciai...visa kita dar sejimo eiles laukia,kazko leta as siemet ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

viena šaunuolė priėdė ir vėl 78,7 :unsure: Manęs girti negalima :rolleyes: 

Mute, ką veiki?Aš su komposto krūva draugauju :D​ 

Atsakyti
Labas,as tai vis is 8 neisbrendu,82,8kg ax.gif Komposto kruva dar manes laukia,aplamai tiek darbu,kad nezinau nuo kurio galo ciupt doh.gif Reikia ir lysviu pasiruost ir uogakrumiu su rozem pasodint,nesumastau kur...bus kitais metais dabo,kelinesiu juos ir vietos i vieta..Prisiminiau kaip Tu vis persodinedavai,manes tas pats laukia biggrin.gif
Valgau nevisai pagal dieta,pusryciam avizine kose su daug braskiu uogienes,kava..Vakar kaip ir normali diena butu buvus,bet gi ledu reikejo saldytuve pamazint tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas,pas mane pagaliau rimtesni rezultatai,net nesitikejau bigsmile.gif -1,1kg
Atsakyti

Atlekiu pasigirti, kad ryte buvo 77,6kg.Nu neaišku, kas bus ryt :D​ 

Atsakyti
Nu ir kaip cia taip?!Gi savaitgalis,valgyt neduoda ar ka blink.gif ?
As ryte radau +500g,tai vel i 82 parlekiau,tikiuosi,kad ryt bus maziau ax.gif
Atsakyti

Kažkaip labai daug darbo turėjau, tiesiog nebuvo kada pavalgyt, o ir nesinorėjo.Bet pavalgysiu normaliai ir grįš tie kg.O galėtų ir negrįžt :D 

Atsakyti