Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 25, 15:17)
Aisku ne doh.gif , is anksto visa tai nusprendem, taremes, o ne paskutine diena, aisku, visi is anksto zinojo, kas ir kaip lotuliukas.gif kas pas tave galvoje darosi? blink.gif
Beja, mano ceremonija vestuviu vyko pilnose Misiuose, tai banzycioje gana ilgai uztrukom. O paskui pasifotkinom,

Matai modernumas tau siejasi su morales nebuvimu ir iskrypimais, man tai ne man modernumas, tai platus mastymas, steriotipu atsisakymu, kvailu tradiciju lauzymas.  mirksiukas.gif

MišIUOse?
SterIOtipas Čia vienas-tavo bukumas.
Atsakyti
Bet tai santuokos sakranentas bendrose Misiose...Mjo..., jokio asmeniskos poros iskirtinumo, subego i baznycia su visais besimeldzianciais, pagiedojo ir isbego blink.gif . Turbut is skupum, kad tik nereiketu baznyciai paaukot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 25 lapkričio 2020 - 15:33
QUOTE(Maja Di @ 2020 11 25, 15:26)
Apie alkoholį jau išdiskutuota, išvada viena, mažiau pinigų į biudžetą surenkama, o geria tiek pat, tik pinigus dažniau palieka kaimyninėse šalyse. O dėl sveiko maitinimo, tai gavos atvirkščiai, prisikūrė aplink mokyklas visokių kebabinių ir kt kioskelių. Saviškiui duodavau pinigų mokykloje pavalgyt. Pradžioj dar išsisukinėjo, paskui prisipažino, kad kebabus ar paskrudintus koldūnus kebabinėj perka arba parduotuvėj kažkokias baisias bulkas jiems pakaitina mikrobangėj. Sako, ar tau geriau, kad aš pirksiu valgykloj ir viską paliksiu, įsivaizduoju kokie kibirai "sveiko" maisto išmetama. Tai pagalvojau, gal nieko tokio, kad kartą dienoj super nesveiko maisto suvalgo, jau geriau
kai nemeluoja.
Papildyta:
Ai dar tiesa, Veryga "labai gerai" coroną suvaldė. Kažkaip kaimynai latviai ir estai be bauginimų kelis kart geriau laikosi.

tau tik pinigai svarbu, o zmoniu sveikata ne, grituoklyste slai tesiasi, savrbu jo spapildys biudzeta, o paskui kiek kainuos visu padariniu tvarkymas tai cia dzin biggrin.gif ? zina ukonkrecius atvejus, kai tirkai mzone spradejo maziau gert, kai nebeateina vis dar girti pirmadieniais i darbus, net vaiku teises cia kai pradejo gasdinti jau bijo tiek girtuokliauti, kad vaiku neatimtu.

Tai kaip kokiose mokyklose? maciau ir labai graziu pvz sveiku patiekalu superiniu svedisku stalu su salotuom, darzovytem ir t.t.. O jau kaip vaikas valgys ar eis kur ka pirkti, cia jau nuo seimos priklauso, Cia valdzia nieko negali padaryti, bet pamazu, gal pripras bent maziukai prie sveikesnio maisto? Ypac tie, kas namie valgo sveikiau, tai dziaugiasi siais pokyciais.
Pas mus vaikai is mokyklos teritorijos negali iseiti niekur iki 16 m, ir man tas patinka, o valgo arba kas valgykloje, arba ka atsinesa.

na va su tuo as tai visai nesutinku smile.gif As jau pasakiau, kas man is ju darbu patiko, visko nesekiau labai , ai dar patiko, kad siek tiek apribojo vaiku teisiu savivale.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 11 25, 15:32)
Bet tai santuokos sakranentas bendrose Misiose...Mjo..., jokio asmeniskos poros iskirtinumo, subego i baznycia su visais besimeldzianciais, pagiedojo ir isbego blink.gif . Turbut is skupum,  kad tik nereiketu baznyciai paaukot.

biggrin.gif tu save kriskcione laikai? Santuokos sakramentas ir turetu buti suteikiamas sv.Misiu metu. Ir ne tai nebuvo kazkokios vakarines misios, kur visi ateina biggrin.gif , tam buvo paskirtas mums laikas asmeniskai ir taip aukojom baznyciai, bet aukojimas nera privalomas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 11 25, 15:18)
Labai davatkiskos ir neidomios vestuves...

tikiu tavo tai tikrai buvo idomesnes su pirsliu korimasi 3 dienu pjenkem biggrin.gif ar rutu vainikeli segeisi? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 11 25, 15:27)
MišIUOse?
SterIOtipas Čia vienas-tavo bukumas.

kad tik tokie visu trukumai butu, pasaulis butu visai kitokia vieta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 25, 15:42)


biggrin.gif tu save kriskcione laikai? Santuokos sakramentas ir turetu buti suteikiamas sv.Misiu metu. Ir ne tai nebuvo kazkokios vakarines misios, kur visi ateina biggrin.gif , tam buvo paskirtas mums laikas asmeniskai ir taip aukojom baznyciai, bet aukojimas nera privalomas biggrin.gif
Papildyta:

tikiu tavo tai tikrai buvo idomesnes su pirsliu korimasi 3 dienu pjenkem  biggrin.gif  ar rutu vainikeli segeisi?  bigsmile.gif
Papildyta:



Kur taip parasyta, kad Misiu metu?
Pirma karta girdziu kad subegot kaip i lovi bendrai. Musu vestuvese baznycioje be pasaliniu buvom, kiek teko dalyvaut vestuvese - jokiu pasaliniu., jokiu bendru misiu, poroms skitas laikas, dazniausiai po rytiniu misiu.
Neaukojot, kitaip tuoktumetes kaip normalus zmones. O dabar geda buvo pries kuniga, tai isipaiset tarp kitu misiu metu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 25, 15:51)
Kur taip parasyta, kad Misiu metu?
Pirma karta girdziu kad subegot kaip i lovi bendrai. Musu vestuvese baznycioje be pasaliniu buvom, kiek teko dalyvaut vestuvese - jokiu pasaliniu., jokiu bendru misiu, poroms skitas laikas, dazniausiai po rytiniu misiu.
Neaukojot, kitaip tuoktumetes kaip normalus zmones. O dabar geda buvo pries kuniga, tai isipaiset tarp kitu misiu metu.

Dar karta sakau, taip mes irgi buvom be pasaliniu, svMisios buvo laikomos mums, nedasilo?

Nustok kliedeti ir skaityk, kas parasyta biggrin.gif
Normalus Santuokos Sakramento suteikimas vyskta svMisiu metu, jei tu to nezinai ne mano bedos biggrin.gif Tokiem kaip tu "kriskionim" ir sutrumpina eiga, palieka tik ta pacia Sakramento dali biggrin.gif
Papildyta:
ziurek skaityk Jei nėra rimtų kliūčių, Santuokos sakramentas teikiamas šv. Mišiose...Sutuoktinių palaiminimo negalima teikti ne Mišiose. Jis taip pat neteikiamas, jei sutuoktinė jį jau yra gavusi ankstesnėje santuokoje.

https://fsspx.lt/tra...os-misiu-eigoje
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 25, 15:17)

Beja, mano ceremonija vestuviu vyko pilnose Misiuose, tai banzycioje gana ilgai uztrukom.


Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 25, 15:57)
Dar karta sakau, taip mes irgi buvom be pasaliniu, svMisios buvo laikomos mums, nedasilo?



Vartykis toliau.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 25, 16:06)
Papildyta:

Vartykis toliau.

ka vartytis? tu is vis supranti, kas yra Misios ir apie ka kalbu? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 25, 17:55)
ka vartytis? tu is vis supranti, kas yra Misios ir apie ka kalbu? lotuliukas.gif

Supratau. Nubegot per kasdienines ar savaitgalines misias i baznycia, prisisliejot prie tise misiose giedanciu, drauges pagiedojo i takta su besimeldzianciais ir isbegot nepaaukoje fotografuotis.
Vapkatis kazkokie. Suknele bent turejai? Ar su kaike ir tympem varei? Puokstes, kaip itariu, vyras irgi tau neiteike?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 25, 16:42)
net vaiku teises cia kai pradejo gasdinti jau bijo tiek girtuokliauti, kad vaiku neatimtu.

visko nesekiau labai , ai dar patiko, kad siek tiek apribojo vaiku teisiu savivale.


Ir pasakyk, kad neprieštarauji sau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 11 25, 18:09)
Supratau. Nubegot per kasdienines ar savaitgalines misias i baznycia, prisisliejot prie tise misiose giedanciu, drauges pagiedojo i takta su besimeldzianciais ir isbegot nepaaukoje fotografuotis.
Vapkatis kazkokie. Suknele bent turejai? Ar su kaike ir tympem varei? Puokstes, kaip itariu, vyras irgi tau neiteike?

tu kokiem issilavinusiem zmonem nesakyk niekad , kad esi krikscione biggrin.gif
Musu vestuves nebuvo bendrose Misiose, bet durys buvo atidarytos, gal ir buvop kokiu nepazystamu zmoniu tikrai neziurejau. Bet taip turetu buti, krikstynos, vestuves, tai yra tos krikscioniskos bendruomenes, tos parapijos svente ir visa bendruomene turetu svesti. Cia gal is Tarybu laiku tas atejo pasikavojus tuoktis, krikstyti unsure.gif
ziurek visos tyli, tik tu cia stebiesi normalia eiga baznycioje vykstanciu apeigu biggrin.gif manau siais laikasi jau duguma tuokiasi svMisiuose, bent jau tikintys zmones ir ateinantys, ne del pliusiuko i baznycia.

Paklausk aimejos ji mate mane sake su vestuvine suknele mirksiukas.gif Uzsisakem puokste pas florste, kad tiktu man su kitais atributais, tai tik nuvaziavo paimti ryte, bet tikrai nebuvo siurprizas biggrin.gif
abejoju ar buvo tympu tais laikais. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2020 11 25, 18:27)
Ir pasakyk, kad neprieštarauji sau biggrin.gif  biggrin.gif

ir kur cia priestaravimas ? blink.gif arba atimam is visu paeiliui ar reikai ar ne arba visai nieko niekam nesakom, tu taip isivaizduoji?
matai as tai taip, kad jei reikia, jei tikrai tevai smurtauja, jei jie pijokauja, abu girti, zinoma reikia vaikus paimti. Bet del anoniminiu skambuciu, del rastu melyniu ant vaiko, nei nesigilinant, nei netiriant, be teismo leidimo, nedalyvaujant tevam paimti tai ne, as tam niekad nepritarsiu.
Tai si valdzia ir padare taip, kad nebuti imami visi is eiles bele kam kas susisviete, bet vaiku teisiu nepanaikino. Nors mano galva uztektu pilnai socialiniu darbuotoju, si istaiga pertekline. ir visi turetu tureti tinkamus issilavinimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 25 lapkričio 2020 - 19:45
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 25, 15:17)
Beja, mano ceremonija vestuviu vyko pilnose Misiuose, tai banzycioje gana ilgai uztrukom. O paskui pasifotkinom, paskui pietus, isgerem po sampano taure ir tiek. Man svente buvo baznycioje, o ne prie stalo, drauges labai graziai pagiedojo, kunigas buvo labai fainas, jaunas ka tik isventintas, dar siek tiek maisesi, bet taip viskas naturaliai buvo,

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 25, 19:43)
Musu vestuves nebuvo bendrose Misiose, bet durys buvo atidarytos, gal ir buvop kokiu nepazystamu zmoniu tikrai neziurejau.

Paklausk aimejos ji mate mane sake su vestuvine suknele  mirksiukas.gif Uzsisakem puokste pas florste, kad tiktu man su kitais atributais, tai tik nuvaziavo paimti ryte, bet tikrai nebuvo siurprizas biggrin.gif


Ka tik tave pacitavau jog buvo.
Tu uzsisakei sau puokste... blink.gif
Omg. Man tai vyras uzsake su tiek baltu roziu kiek man buvo metu per vedybas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 25 lapkričio 2020 - 20:46
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 25, 20:43)

matai as tai taip, kad jei reikia, jei tikrai tevai smurtauja, jei jie pijokauja, abu girti, zinoma reikia vaikus paimti. Bet del anoniminiu skambuciu, del rastu melyniu ant vaiko, nei nesigilinant, nei netiriant, be teismo leidimo, nedalyvaujant tevam paimti tai ne, as tam niekad nepritarsiu.
Tai si valdzia ir padare taip, kad nebuti imami visi is eiles bele kam kas susisviete, bet vaiku teisiu nepanaikino. Nors mano galva uztektu pilnai socialiniu darbuotoju, si istaiga pertekline. ir visi turetu tureti tinkamus issilavinimus.

Tu tikriausiai dirbi ten kad žinai kaip juos paima. Nežinau ar yra nors vienas vaikas paimtas visai be reikalo. Gal kai kur perspausta lazda, bet visai be priežasties niekad nepaima, nesvarbu girti ar blaivūs gimdytojai.
Atsakyti