Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 17, 22:39)
o dar viena nori apie vaikus pasneketi smile.gif kaip ten prie vaiku kirbinates, kad vaikas augdamas ismoko kist rankas tau uz triusiku, bent atpratinot? tikiuosi mokykloje taip nesielgia  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

tai nervinaisi ar ne, kad raides maisesi? matai, kaip isiduodi lotuliukas.gif pas mane jos nuolat maisosi, o pas tave pasirodo, kai nerviniesi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

kad tik netaptų tiek primokytas sūnelis dar vienu "jurbarko budeliu". Gi tiek varo ant tavo vaikų kokie vargšai. Ar tik karma neišgirs? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 17, 22:51)
turiningi tavo su draugem poklabiai lotuliukas.gif cia ta drauge - cambala? lotuliukas.gif atsakyti nereikia

Aha, tokie pat turiningi, kaip tavo visas leidžiamas laikas čia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 17, 21:57)
Siandien pasiklausiau seno muzikos, kur man jaunysteje patiko. Olivia Newton John
vartotojo įkelta nuotrauka
Balsas toks dieviskas. Man ji labai patiko. O jus cia tokios brrrr...

Ns..jei is senesniu, tai man BeeGees jauniausias braliuks patikdavo biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 17, 22:57)
Siandien pasiklausiau seno muzikos, kur man jaunysteje patiko. Olivia Newton John



Bet ir ji paseno... Jau 72 metai. Gyvenimas ziaurus
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 17, 22:55)
Ne..nu tai as sakau...reiskiasi visu vyrai drocina, kurios inike I rasymus IR SKAITYMUS paskutines dvi valandas  biggrin.gif  biggrin.gif

Tai ir taviškis dročina? Kaip čia taip?😱 Juk tu pas mus karšta motera, miailia siailia tarp judviejų su koloboku iki givianimo pabajgos
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 17, 22:03)
Bet ir ji paseno... Jau 72 metai. Gyvenimas ziaurus
vartotojo įkelta nuotrauka

Kas cia tokia mimoza? A..cia ta pati...

Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 17, 22:03)
Tai ir taviškis dročina? Kaip čia taip?😱 Juk tu pas mus karšta motera, miailia siailia tarp judviejų su koloboku iki givianimo pabajgos

Va va biggrin.gif gi sakiau - liksiu pati kalciausia pas teletabes I vakarą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Baisus tas mano likimas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 17 gegužės 2021 - 22:08
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 17, 23:03)
Bet ir ji paseno... Jau 72 metai. Gyvenimas ziaurus

visiems lemta kaukolėlėmis patapti kas sulaukia. Bet gal geriau sulaukt nei jaunam graiam iškeliaut?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 17, 22:06)
visiems lemta kaukolėlėmis patapti kas sulaukia. Bet gal geriau sulaukt nei jaunam graiam iškeliaut?

Visi is dulkiu i dulkes pavirsime.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 17, 22:03)
Tai ir taviškis dročina? Kaip čia taip?😱 Juk tu pas mus karšta motera, miailia siailia tarp judviejų su koloboku iki givianimo pabajgos

Nu ką jis dročina, tampo nuvytusią dešrą nebent. Su tokiu cholesteroliu jau seniai jam nestovi.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 17, 22:23)
Nu ką jis dročina, tampo nuvytusią dešrą nebent. Su tokiu cholesteroliu jau seniai jam nestovi.

Jůs ižeidėt mano šeimą!!!!!!!! Izeidet mano vyra!!!!!! As dabar jus paduosiu I teisma!!!!!

Burbanti nualpsta, kaip senoviniame kine

biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 17, 21:42)
nu ziurek ar tu ne padla sitaip keisdama zmoniu zinutes? bigsmile.gif

pasakė šiukšlė, fabrikuojanti nesamas žinutes biggrin.gif Bet kur ten rąstą savoj aky matysi, nepatogu gi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 17, 22:23)
Nu ką jis dročina, tampo nuvytusią dešrą nebent. Su tokiu cholesteroliu jau seniai jam nestovi.

sakai choleserolio kiekiu pasiaiškina? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 18, 06:43)

sakai choleserolio kiekiu pasiaiškina?  rolleyes.gif

Tu irgi izeidei mano vyra! Izeidei mano šeimą! As taip nepaliksi! Dabar turesi atsakyti uz savo zodzius! Lauk saukimo I teisma!

Burbanti blaškosi po kambarį ir iesko montekristos duomenų

biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 18 gegužės 2021 - 10:47