Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

lithuania.gif su geru pasirinkimu, Lietuva
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 10 26, 10:56)
lithuania.gif  su geru pasirinkimu, Lietuva

tai dabar už kiekvieną blogą jų sprendimą 4 metus jus prausim biggrin.gif
Papildyta:
pažiūrėjau kiek jaunų iki 40 metų žmonių, o kaip prastai veidai atrodo, nuraukšlėti, susenę be laiko, ką ta politika su žmonėms daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 26, 12:07)
tai dabar už kiekvieną blogą jų sprendimą 4 metus jus prausim biggrin.gif
Papildyta:
pažiūrėjau kiek jaunų iki 40 metų žmonių, o kaip prastai veidai atrodo, nuraukšlėti, susenę be laiko, ką ta politika su žmonėms daro biggrin.gif


Tu nepolitikė, o burbuliuoji kaip senė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 10 26, 11:31)
Tu nepolitikė, o burbuliuoji kaip senė  smile.gif

aš apie veidus, o ne charakterį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 10 26, 10:56)
lithuania.gif  su geru pasirinkimu, Lietuva


Geriausias variantas ka buvo galima isivaizduot.
Labai gerai kad konservatoriai nelamejo daugumos.
Daugiausia tai OK, bet jei butu dauguma, tai prasidetu ju arogantiskos kvailystes.
Tikekimes kad liberalai ir laisves partija ines reikalinga progresyvia dedamaja i kiek naftalinu priplekusiu konservatoriu stovykla.
Konservatoriu partijoje taip pat yra pozityviu jegu, bet yra ir visokiu patrioteliu su trispalvemis (svarbu mosuot ir rekt rusams geda), yra pataikavimo urviniams patriotams (tiems kuriems gejai puse pasaulio uzstoja).

Jei pavyks suderinti visas kryptis iskaitant nacionalizma, tai bus neeblogai.

Vakar ziurejau kik Laisves partijos, tai nelabai isupratau, ka jie ten tauskia, gal apsiruke? Nenuteikia optimistiskai...
Primine man Valinsko chebra pries n metu
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2020 10 26, 09:56)
lithuania.gif  su geru pasirinkimu, Lietuva

Liuks.
Labai džiugu kad Veryga, Skvernelis, Gaižauskas nepraėjo. Vilnius, Kaunas pasirodė super , bet ir Marijampolė atsikando to buvusio tardytojo. Druskininkai deja deja.
Gražulis - tai be komentarų, bet ir Vinkus su triuškinančiu laimėjimu. Čia jau man neduota suprasti, nors ir esu bendravus su jų rinkėjais.

Švęsiu šiandien - tos trys moterys vertos, kad į jų sveikatą būtų pakelta šampano taurė.
Atsakyti
Keliu šampę, sveikinimai, merginos lithuania.gif



QUOTE(Monteverte @ 2020 10 26, 11:59)
aš apie veidus, o ne charakterį biggrin.gif

Sprendžiant iš tavo burbuliuojančios senės charakterio, spėju ir atrodai kaip pensininkė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 10 26, 12:48)
Primine man Valinsko chebra pries n metu

yra toks vienas vėl Arūnas Valinskas. Durni sutapimai biggrin.gif
Atsakyti
Didesni nusivylimai turbūt Gražulis ir Tamašunienė, vienu metu net virš 80 proc ji turėjo, pagalvojau - visai kaip Baltarusijoj smile.gif
Gerai, kad rinkimų stebėtojų vis daugėja, bet vis tiek dar trūksta. Rinkimų apylinkių beveik 2000, o nepriklausomų stebėtojų perpus mažiau, aišku, yra keli karštieji taškai, kur tikrai jų reikia, ypač balsuojant namuose. Ir daugiausia tai apie tas apygardas, kur lenkai įsitaisyt norėjo,Vilniaus regione.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 26, 13:49)
Sprendžiant iš tavo burbuliuojančios senės charakterio, spėju ir atrodai kaip pensininkė  smile.gif

norėtum. Visos raganos iš tiesų labai gražios, tam jos ir raganos biggrin.gif nebegražios tik nusivalkiojusios šavalkos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 26, 13:02)
norėtum. Visos raganos iš tiesų labai gražios, tam jos ir raganos biggrin.gif nebegražios tik nusivalkiojusios šavalkos mirksiukas.gif

Pritariu. Man dar toli iki tavęs laugh.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Jokia tu ragana, tik vaistukus pamiršai išgerti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 26, 13:21)
Pritariu. Man dar toli iki tavęs laugh.gif
Jokia tu ragana, tik vaistukus pamiršai išgerti  mirksiukas.gif

tai tu tada ragana, kad tokia gerai apie raganas informuota? biggrin.gif
kaip nori, nuo šiol būsi ragana-šavalka biggrin.gif
Atsakyti