Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(Monteverte @ 2020 10 26, 13:27)
tai tu tada ragana, kad tokia gerai apie raganas informuota? biggrin.gif
kaip nori, nuo šiol būsi ragana-šavalka biggrin.gif

Jeigu tu tik geriau nuo to pasijautei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 26, 13:27)
tai tu tada ragana, kad tokia gerai apie raganas informuota? biggrin.gif
kaip nori, nuo šiol būsi ragana-šavalka biggrin.gif

Talentas sudirbti visas temas, tuščia puodynė ir ilgas liežuvis
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2020 10 26, 17:02)
Talentas sudirbti visas temas, tuščia puodynė ir ilgas liežuvis

žinok viena su savimi šneku, šavalka-ragana neatsakinėja, ne, betalentė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 10 24, 16:23)
nors as jau manau, kad Trumpas geresnis variantas  unsure.gif

O kodėl taip manot? rolleyes.gif

QUOTE(mjforever @ 2020 10 26, 09:56)
lithuania.gif  su geru pasirinkimu, Lietuva

Oi, aš irgi sveikinu ir labai džiaugiuosi.

Paklausiau, kaip Šimonytė pas Jakilaitį kalba - širdis džiaugiasi - pagaliau normalūs žmonės į valdžią atėjo.

QUOTE(mementoo @ 2020 10 26, 12:24)
Švęsiu šiandien - tos trys moterys vertos, kad į jų sveikatą būtų pakelta šampano taurė.

Tai jau tikrai, kad vertos 4u.gif

QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 26, 12:49)
Keliu šampę, sveikinimai, merginos lithuania.gif

assa.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2020 10 26, 20:46)
O kodėl taip manot? rolleyes.gif
Oi, aš irgi sveikinu ir labai džiaugiuosi.

Paklausiau, kaip Šimonytė pas Jakilaitį kalba - širdis džiaugiasi - pagaliau normalūs žmonės į valdžią atėjo.
Tai jau tikrai, kad vertos 4u.gif
assa.gif

Negaliu atsidžiugti, kad Šimonytė bus premjerė. Miela širdžiai jos klausantis. Ir galiu paantrint Idomucia, labai šaunu, kad LS ir Laisvės partija truputi praskiedė valdančią daugumą. Miela matyti jaunus, protingus veidus ir džiaugiuosi kad į Seimą nepraėjo tiek šiukšlių. Vieno Linkevičiaus gaila, neteisingai pasirinko bebrus bendražygiais.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 10 26, 20:31)
Negaliu atsidžiugti, kad Šimonytė bus premjerė. Miela širdžiai jos klausantis. Ir galiu paantrint Idomucia, labai šaunu, kad LS ir Laisvės partija truputi praskiedė valdančią daugumą. Miela matyti jaunus, protingus veidus ir džiaugiuosi kad į Seimą nepraėjo tiek šiukšlių. Vieno Linkevičiaus gaila, neteisingai pasirinko bebrus bendražygiais.

Aš dėl Linkevičiaus nustebusi buvau... Normalus atrodė.


Šitas geras šiandien biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2020 10 26, 20:31)
Negaliu atsidžiugti, kad Šimonytė bus premjerė. Miela širdžiai jos klausantis. Ir galiu paantrint Idomucia, labai šaunu, kad LS ir Laisvės partija truputi praskiedė valdančią daugumą. Miela matyti jaunus, protingus veidus ir džiaugiuosi kad į Seimą nepraėjo tiek šiukšlių. Vieno Linkevičiaus gaila, neteisingai pasirinko bebrus bendražygiais.

Va, Linkevičiaus man irgi gaila - patiko jis man. Bet vis tiek, manau, dirbs diplomatinį darbą, taigi, bus ir toliau naudingas šaliai.

Būtent - protingi, adekvatūs žmonės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 26 spalio 2020 - 21:23

Aš dėl Linkevičiaus nustebusi buvau... Normalus atrodė.

Jis manau ir yra normalus. Jo partijos pasirinkimo negaliu paaiskinti, bet sugebejau sita kazkaip suvirskinti. Tikiuosi kazkokiu budu toliau dirbs Lietuvai. :) 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 26, 22:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72725889" data-time="1603739431"><div><p>Aš dėl Linkevičiaus nustebusi buvau... Normalus atrodė.
</p></div></blockquote><p>Jis manau ir yra normalus. Jo partijos pasirinkimo negaliu paaiskinti, bet sugebejau sita kazkaip suvirskinti. Tikiuosi kazkokiu budu toliau dirbs Lietuvai. smile.gif 
</p>

Nu taip, kartais sunku patikėti, kad gali būti "nenormalioj" partijoj normalių žmonių, bet, žinoma, taip būna. Negali būt iš 141 visi uspaskiai arba karbauskiai smile.gif
Atsakyti
O, taip, aš vakar kiek spėjau paklausyti kaip Ingrida Šimonytė ir Viktorija Čmilytė atsakinėja į žurnalistų klausimus toks geras jausmas apima-va, normalus, išmintingas žmogus: ramus balsas, aiškūs adekvatūs atsakymai. Žiauriai smagu. Nepalyginsi su Karbauskio verkšlenimais.
Aišku, situacija dabar LT į kurią dabar nauja valdžia ateina-nepavydėtina.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi_na: 27 spalio 2020 - 09:47
QUOTE(Kristi_na @ 2020 10 27, 09:46)
O, taip, aš vakar kiek spėjau paklausyti kaip  Ingrida Šimonytė ir Viktorija Čmilytė atsakinėja į žurnalistų klausimus toks geras jausmas apima-va, normalus, išmintingas žmogus: ramus balsas, aiškūs adekvatūs atsakymai. Žiauriai smagu. Nepalyginsi su Karbauskio verkšlenimais.
Aišku, situacija dabar LT į kurią dabar nauja valdžia ateina-nepavydėtina.


Labai puiki situacija... Veryga tegu dar pasiardo, bus aiskiau, kas cia su virusu vyksta. Bus galima veryga su jo milicininku apkaltinti, kad nieko nedare ar dare neadekvaciai.
Kokias 3 savaites islostos yra daug. Po to bus matyti.

Atsakyti

O, taip, aš vakar kiek spėjau paklausyti kaip Ingrida Šimonytė ir Viktorija Čmilytė atsakinėja į žurnalistų klausimus toks geras jausmas apima-va, normalus, išmintingas žmogus: ramus balsas, aiškūs adekvatūs atsakymai. Žiauriai smagu. Nepalyginsi su Karbauskio verkšlenimais.
Aišku, situacija dabar LT į kurią dabar nauja valdžia ateina-nepavydėtina.

As ta pati galvojau. Intelektualus, atsakingi zmones. Pagaliau negeda bus ziureti interviu su premiere. Ir su zurnalistais bendraus, netures kazkokiu juodu sarasu pas kuriuos neina, kuriu neisileidzia kaip Karbas ar Nauseda. :)

Atsakyti