Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 27, 16:19)

gal tokiais orais galejo nutraukti darbus, liudna kai taip nesilaikoma saugos darbu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 27, 19:54)
Paskaityk atidziai su kuo turi reikala. Ypatingai paragrafus po Ryazan incident apie "cukru"

https://en.wikipedia...rtment_bombings


aš apie "cukrų" girdėjau ne kartą. Tavo kliedesiu laikau jo sąsajas su Navalnu. Taip turbūt yra todėl, kad Tu su tomis minėtomis rusėmis praleidi daugiau laiko nei likusiu pasauliu.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 16:26)
va čia dar įdomiau. Aktualu šios temos dalyvėms smile.gif
https://tv.lrytas.lt...jamas-17945003/

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif baik tu cia ne ekspertai, cia papirkti kremliaus troliai...

ziurek kiek klausiau apei Porosenko tyli siknas iraukusios gi lygiai taip pat slovino, gi turejo isgelbeti Ukraina nuo baisaus diktatoriaus, tosk biednas visai, tai ne tas anas oligarchas...

bet nepasimoko, vis lipa ant to pacio greblio, tas Navalnas jauciu tik Lietuvoje ir garsus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2021 01 27, 18:01)
jo sąsajas su Navalnu.

Kas tas jis?

Putinas su Navalnu yra priesai.
Bet tai nereiskia, kad Navalnas yra tavo draugas
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 27, 18:05)
Kas tas jis?
Putinas su Navalnu yra priesai.
Bet tai nereiskia, kad Navalnas yra tavo draugas

labai abejoju ar jis tolygus Putinui jo priesas, taip manau jam amsintis kazkoks vakaru fondu remiamas suniukas...galiu aisku klysti, nes nelabai seku navalno serialu, bet manau, jei butu kas rimciau ir iki vakaru naujienos ateitu, o apie ji tik cia matau informacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 17:41)
o kada as buvau neteisi, prisimeni nors viena karta? bigsmile.gif

Tai juk aš tavęs to klausiu, kada?
Aš per beveik 10 metų SM nė karto nebuvai neteisi?
Atsakyti

QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 27, 18:27)
Tai juk aš tavęs to klausiu, kada?
per beveik 10 metų SM nė karto nebuvai neteisi?


As tikrai nesidedu i galva is cia tiek tos info, ypac visu 10m ka kur rasiau blink.gif ,tai tu man primink, jei ka atsimeni tai ir pasakysiu buvau neteisi ar nebuvau, tau gi tai aktualu ne man. As tiek rimtai i si foruma neziuriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 27 sausio 2021 - 18:33
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 20:26)
jei butu kas rimciau ir iki vakaru naujienos ateitu, o apie ji tik cia matau informacija  biggrin.gif


vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 18:32)
As tikrai nesidedu i galva is cia tiek tos info, ypac visu 10m ka kur rasiau blink.gif ,tai tu man primink, jei ka atsimeni tai ir pasakysiu buvau neteisi ar nebuvau, tau gi tai aktualu ne man. As tiek rimtai i si foruma neziuriu  biggrin.gif

Kitokio atsakymo nė nesitikėjau. Tu "visada teisi" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 27, 20:34)
Kitokio atsakymo nė nesitikėjau. Tu "visada teisi" smile.gif

"Intelektas vertinamas pagal laiką, kurio reikia atsiprašyti, kai klystate" . Kiti tiesiog negali.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 27, 18:34)
Kitokio atsakymo nė nesitikėjau. Tu "visada teisi" smile.gif

tai palauk, neatsimeni nie vieno karto?? as tikrai abejoju,kad niekad nesuklydau, bet matai, jei net tu neasimeni nieko tai gal is tikro snekejau teisingai cia visada biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Del to tau abydna, kad tu nuolat nusisneki?
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2021 01 27, 00:07)
ar pastebėjot, kaip veidmainiai visada turi ką pasakyti  biggrin.gif


Papildyta:


Siandiena siaip liudna data, reiktu pamineti holokausto aukas....visgi Lietuvoje ju buvo iszudyta ju labai daug, kai susimastai, kad tokie scenarijai gali pasikartoti.... baisu darosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 27 sausio 2021 - 18:46
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 18:45)
tai palauk,  neatsimeni nie vieno karto?? as tikrai abejoju,kad niekad nesuklydau, bet matai, jei net tu neasimeni nieko tai gal is tikro snekejau teisingai cia visada  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Del to tau abydna, kad tu nuolat nusisneki?

Aš tik norėjau parodyti, kad tu nesugebi pripažinti esanti neteisi. Ačiū, puikiai iliustravai. smile.gif
Atsakyti