Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 13:55)
kvaišiuk. Tema buvo visų pirma apie homeopatiją ir kaip ji tipo nepadeda niekam, niekada ir nuo nieko. Tada priėjome prie vaistinėse parduodamų vaistų, kurie turi baisokus šalutinius požymius ir taip pat gana dažnai nepadeda nuo to, nuo ko teigia. O reklamos tv iš viso yra baisios, klaidingos, skatinančios žmones vartoti bile ką, kaip pvz. nuo gripo ir peršalimo iš karto imkite kažką su -flu. Kad ir yra tavo pačios minėti paracetamolio kokteiliai.
Tai kas tau dar neaišku? Kam tu čia nepritari? Ko tu niekada negirdėjai, nematei ir nežinai iš šios info? Jei negirdėjai, nematei, tai gal ir patylėk? Protingiau atrodysi smile.gif

Tamsta reklamų auka?
Atsakyti
Apie brandos egzaminų būtinumą kalbėjęs G. Nausėda: nuo COVID-19 galėtų būti skiepijami ir abiturientai

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...entai-18058514/

Nausėda nuosekliai ir įnirtingai šaudo pro šalį.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 13:55)
kvaišiuk. Tema buvo visų pirma apie homeopatiją ir kaip ji tipo nepadeda niekam, niekada ir nuo nieko. Tada priėjome prie vaistinėse parduodamų vaistų, kurie turi baisokus šalutinius požymius ir taip pat gana dažnai nepadeda nuo to, nuo ko teigia. O reklamos tv iš viso yra baisios, klaidingos, skatinančios žmones vartoti bile ką, kaip pvz. nuo gripo ir peršalimo iš karto imkite kažką su -flu. Kad ir yra tavo pačios minėti paracetamolio kokteiliai.
Tai kas tau dar neaišku? Kam tu čia nepritari? Ko tu niekada negirdėjai, nematei ir nežinai iš šios info? Jei negirdėjai, nematei, tai gal ir patylėk? Protingiau atrodysi smile.gif

bet pastebejai, jos nuolat isoka i diskusijos viduri, ups nepaskaiciau, kazka idejau, parasiau ir paskui stebisi, kaip kas is kur biggrin.gif O tie, kas skaito gilinasi, pasirodo yra negatyvus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:52)
Meluoji ir neraudonuoji.
Lygiai taip pat, tokiu pat tonu, kreipiausi i cambala ir i tave. Jus gi abi, sioje vietoje neadekvacios, kai paglostai pries plauka. Taigi  mirksiukas.gif

O kodel iskiri tik Monteverte, cambala lygiai tiek pat vare, kurie apie mane mano seima, tu net tasei jos melus vadinai mano tevus asocialai, taip ja palakydama. Na gerai as jusu nemegstamas personazas, bet ji vare ir apie Given ir net apie Kin, kurios nei puse zodzio cia jai nepasake blogo.
Ji vare ant visu, kas tik jai nepatiko, o tu tai palaikei, nes tu irgi lygiai taip pat vadini kelis narius ivairiais niekianciais zodziais, vadinasi visiskai su ja sutinki. Tu lygiai kaip ji visiskai nepakenti priestaravimo tau, nesugebi paprasciausiai kontrargumentuoti, is kart isizeidi ir laikai nuoskaudas paskui daugeli metu. Tu net ant Given supykai, kad tau katuciu neplojo. biggrin.gif Cia tik forumas, kbet tai ka jus jauciat, tai itakoja sveikata ir gyvenima

Nu va ji dabar turi, ka uzsidirbo....bet visgi paliakyti ir skatinti toki elesi, manau, nera labai grazu, ar bent turetum drasos pripazinti, kad tau jos elgesys visikai priimtinas buvo.




Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 13:56)
Moteverte, vartykis, nepasiduok, nepripazink savokalidos, kiek nori, esme nekinta. Lai tavo pagerintuju kompatija tave supranta ir palaiko. Bet realiam pasaulyje, sorry, tu neteisi.

tai palauk kur ta klaida buvo, ka jai reiktu pripazinti?

QUOTE(Ašaka @ 2021 01 27, 11:16)
Kaip matote iš įkeltų žinučių, neteigiau, kad 1) metraščiuose nieko negali būti rašoma apie dievus ar religijas;
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 14:51)
iki ausų apsikvailino ir nusišneka tas žmogus, kuris teigia, kad jokiomis pasaulio kalbomis kronikose, paimkime tada tokį žodžio variantą, nėra apie Dievus, burtus ir pan.


Gal malonėtumėte pagrįsti savo teiginį?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 16:12)
tai palauk kur ta klaida buvo, ka jai reiktu pripazinti?


Kas tamstai vadenasi, apie mano raslaivos isntecijas, ir tamstos vogravimai, kaip man privalu rasyti, reaguoti. Saziningai, pofig. NOrit durnintis, i sveikata.

*****************

Del ASakos posto. Vel preparuojat, istraukdama is konteksto. Slykstokas tamstos iprotis. Jau pasivarginkite cituoti visa oponento rasyta teksta, be savu isvedziojimu, savu interpretaciju, is serijos oponentas tai teige.

Siaip kritinio mastymo, tamstai akivaizdziai stokojama, nes kituose punktuose, pastebeta, kad tie kas rase tuos metrascius, buvo nelabai lojalus stabmeldziams-pagonims mirksiukas.gif

**********

Tuo ir baigiu, pakaks, gaila laiko, o ir prasmes tame jokios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 sausio 2021 - 15:23
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 15:19)
Kas tamstai vadenasi, apie mano raslaivos isntecijas, ir tamstos vogravimai, kaip man privalu rasyti, reaguoti. Saziningai, pofig. NOrit durnintis, i sveikata.

*****************

Del ASakos posto. Vel preparuojat, istraukdama is konteksto. Slykstokas tamstos iprotis. Jau apsivarginkite cituoti visa teksta, be isvedziojimu, savu interpretaciju.

Supratau, tu pati nesi sazininga net su savim, jei is tikro nesugebi net sau pripazinti, kad paleikei cambala visapusiskai ir stumei ja i didesne degradacija.
Jus tokios pozityvios ir laimingos, kaip as balerina biggrin.gif

As tik palikau sakini, kuris esminis. Diskusija buvo siandiena, manau atmintis visu normali, kad necituoti visko is naujo, nes kai Moteverte pasake, kad Asaka neige dievus ir religijas metrasciuosi, si paneige tai, ka ir pacitavau, sake, kad neneige. Bet del visiskai aiskumo, galima paklausti konkreciai Asakos, jei sakot, kad as kazka prikuriau, gal tikrai ne taip supratau, as to niekad neneigiu, tai imanoma, cia tik plain text, del to visada klausiu ir tikrinuosi, skiritngai nuo taves.

Tai, Asaka, yra ar yra metrasciuose kronikuose apie dievus ir religijas parasyta, taip ar ne, be issivartymu?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 15:19)
Kas tamstai vadenasi, apie mano raslaivos isntecijas, ir tamstos vogravimai, kaip man privalu rasyti, reaguoti. Saziningai, pofig. NOrit durnintis, i sveikata.

*****************

Del ASakos posto. Vel preparuojat, istraukdama is konteksto. Slykstokas tamstos iprotis. Jau pasivarginkite cituoti visa oponento rasyta teksta, be savu isvedziojimu, savu interpretaciju, is serijos oponentas tai teige.

Siaip kritinio mastymo, tamstai akivaizdziai stokojama, nes kituose punktuose, pastebeta, kad tie kas rase tuos metrascius, buvo nelabai lojalus stabmeldziams-pagonims  mirksiukas.gif

**********

Tuo ir baigiu, pakaks, gaila laiko, o ir prasmes tame jokios.

cituoju visa, kad ne duok dieve, ka ne taip ispreparuociau bigsmile.gif

Ne visi metrasciai pasaulio parasyta krikscioniu kunigu ar vienuoliu ir net is ju parasytu galima rasti daug idomiu dalyku. biggrin.gif
Tai tu teigi ka konkreciai: yra apie religijas ir dievus ar ne metrasciuose, suklydo Monteverte taip sakydama ar nesuklydo?

na taip visada darai,kai tavo uodega prikirpta biggrin.gif

p.s. tikiuosi ateityje visiem pasakysi apie tekstu preparavima, kai kitos issidirbines ir iskraipys mano zinutes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 27 sausio 2021 - 15:31
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 27, 12:10)
Visada pripazystu, jei buvau neteisi, bet is tikro jei ka sakiau as, o ne jei ka jus prisifantazavot.

Neatsimenu nė vieno karto. Gal priminsi?
Tame ir esmė, kad tu niekada nemanai, kad esi neteisi. Net kai esi. Čia dar baisiau.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 01 27, 14:13)
Tamsta reklamų auka?

o čia prie ko dabar? nauja diskusija ar vis dar kažkas senoje neaišku liko?
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2021 01 27, 15:19)
Gal malonėtumėte pagrįsti savo teiginį?

kuria prasme jį grįsti?
Atsakyti
Vejames Italija, griuna tiltai

https://www.lrytas.l...okste-18063476/
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 01 27, 15:19)
Siaip kritinio mastymo, tamstai akivaizdziai stokojama, nes kituose punktuose, pastebeta, kad tie kas rase tuos metrascius, buvo nelabai lojalus stabmeldziams-pagonims  mirksiukas.gif

nereikia manyti, kad visi žmonės blogi ir rašė specialiai blogai. Kaip dalis pagonių labai susižavėjo krikščionybe, taip dalis krikščionių labai susižavėjo pagonybe. Neatrasti dalykai traukia, domina.
Pirmoji Biblija irgi rašyta gana seniai ir jums turbūt praeina? nesityčiojat?
Ir apskritai, jei aš būčiau kokia seka ar pan., tai nieko neslėpčiau ir pastoviai čia visus verbuočiau. O dabar kaip tik sakau, kad Dievai nereklamuojami, kiekvienas sau atranda arba ne. Ir apskritai esu žmogus, kuris neišbandęs nesako. Jei ką tvirtinu, tai žinau. Čia kaip su homeopatija. Man kažkada tai irgi atrodė tik kvailoki žirniukai. Bet kai bėgo metai ir mačiau, kad tai nenunyksta, žmonės naudoja, rašo atsiliepimus ar pasakoja realias istorijas, tai tas paskatino pačiai išbandyti. Be to, yra kitų formų, be jokių cukriukų. Grynos tabletės, nurodyti ingredientai, mg, injekcijos. Na kas trukdo įsitikinti? Tas pats ir su viskuo kitu. Kvaila tyčiotis neišmėginus.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 01 27, 16:19)

va čia dar įdomiau. Aktualu šios temos dalyvėms smile.gif
https://tv.lrytas.lt...jamas-17945003/
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 27, 16:26)

va čia dar įdomiau. Aktualu šios temos dalyvėms smile.gif



Tai sakau, kad diskutavau su rusemis, tai Navalnas siejamas su jegomis kurios bus kur kas labiau agresyvios.

Tos dalyves tai bukos, jos ir Stalina pasodintu i valdzia ir apgrintu nuo nuskriaudimo. O po to butu kaip visada
Atsakyti

Tai sakau, kad diskutavau su rusemis, tai Navalnas siejamas su jegomis kurios bus kur kas labiau agresyvios. Tos dalyves tai bukos, jos ir Stalina pasodintu i valdzia ir apgrintu nuo nuskriaudimo. O po to butu kaip visada

Mes akivaizdziai kitokois rusus pazistam. Aplink mane esantys dalyvauja protestuose uz Navalno islaisvinima. :)

Atsakyti