Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(Moonte @ 2021 05 07, 15:07)
Kas mane atsimena nuo pirmu mano zingsniu SM, pamena mano diskusijas su mediniu, tie patvirtins, jis padare man didele itaka, jo mintys paskatino perziureti daugeli mano anuometiniu isitikinimu.

Gal, jei tau taip atrodo. Bet Kinija negia, kad is Kinijos. Na o jei tu tiki Kinijos apteikiama statistika, ka raso Kinijos info saltiniai, vadinasi...

tai natūralu. Visi mes augame, keičiamės. Aš kažkada neįsivaizdavau savo gyvenimo be... cepelinų su mėsa unsure.gif biggrin.gif O dabar nebeįsivaizduoju su jais smile.gif

Aš tikiu visų pirma žmonėmis (paprastais). Jei būtų siaubinga, žmonės rastų būtų apie tai pranešti. Aš turiu gerų pažįstamų pvz. Baltarusijoje. Na neverkia jie, kad būtų tenai siaubinga. Patys nesirgo, nors vienas labai silpnas, vėžininkas. Gyvena Minske, ne kaime kokiam mažam. Tai vadinasi tikrai yra šalys, kurios suvaldo ar jų "kraujas neskanus", nekimba jiems.
Bet kad ne Kinija tai paleido, tuo netikiu.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 06, 12:13)
Atrodo labai griozdiskai, kaip koks aparatas sedeti drambliams.
MB va toki nusipirko internetu mokejo gal 160 eur ne sezono metu. Ir visai nieko...

ant tokios nelabai pagulesi, ir nelabai grazu, po sezono lauke ne kazin kas liks smile.gif
As tai hamako noreciau, o toks kaip burbos tai butu perfect. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 06, 13:15)
Tai kam tas žaliasis pasas tada?

zmoniu kirsinimui ir skaldymui, nejau neaisku?

Renginių industrijos asociacija apie Galimybių pasą: naudojimas – nesuprantamas

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...s.d?id=87127945
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 07, 15:18)
Tu, nemelage stovejai mano sunaus lovugalyje ir skaiciavai jo meiluzes? Kad esi isitikinusi, jog ju pas ji buvo aibes?

Ar cia matuoji savo svertais, kitu dorove?

Negi manai, kad kurvindama mano sunu, permesdama man neva savo tariamai sveiku fantaziju isvadas, tu manekini mane, mano seima, sunu...

Idomucia, paaiskink jai, savo ismintingas mintis.

bet tai kam tada tėvui taip išsireikšti? mano tėvui pvz. niekada nereikėjo taip man pasakyti. Nors čia mane psichinė kaltina, kad nuo vaikystės aplink stulpą šoku biggrin.gif

Žinai, buvo toks filmas komedija. Nepamenu pavadinimo, bet esmė, kad vienas vyrukas žinojo, kad mokyklose vartojami narkotikai (na pasitaiko). Bet jis prašė, linkėjo nevartoti narkatos ne pasileidusiems vaikams, kurie galvom eina, o vis primindavo tokiems gryniems nerdukams, moksliukams, kurie be knygų nieko daugiau nemato. Na tai komiškai atrodė, kai tokiems vaikams sako: nevartokit biggrin.gif Bet tai čia gi komedija.
O kam tavo vyrui taip sakyti tvarkingam sūnui? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 06, 13:15)
Apie "prievartinį vaikų žalojimą" biggrin.gif
Tėvai, ypač protestuojantys, ramiai prisėskime, giliai pakvėpuokime ir pagalvokime, ar savo vaikui tikrai nevalėte ausų, nosies. Ar tikrai taip buvo? Jeigu tikrai užaugo nevalius ausų ir nosies elementariais higieniniais tamponėliais, gal tada paimkime greituosius seilių testus. Tai tikrai nėra invazija į kūną, nepažeidžiamas audinių vientisumas, nes tai nėra dūris, kai daromos injekcijos arba imami tyrimai.
https://www.lrt.lt/n...-kovidine-karta

niekad pagaliukais ensu valiusi vaikam nosies, rimtai kas taip daro? blink.gif ir gal siek tiek yra skirtumas, kai tevai kazka daro, o kai vedi pas medikus vaika, ir ne veinkaritniam testui, o kas savaite?
O ka jis noretu dar ir badyti kas savaite? blink.gif
ir kodel tema nukreipiama i tokius absurdus, vengiant kalbeti apie tikras tevu nenoro nuolat testuoti vaikus priezastis?
Kodel tai daroma tik Lietuvoje?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 06, 13:20)
Kokiam miske? Visur tas pats - miestai arba gamta... LT gamtos irgi yra. Visai pakenciama...


va cia didziausias, kol kas, Lietuvos privalumas, grazi gamta. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 15:28)
va cia didziausias, kol kas, Lietuvos privalumas, grazi gamta.  wub.gif

ni... kalnų tai nėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 06, 13:59)
bet tai iš kitos pusės žiūrint, tai kaip gali nurodinėti kada ir kam kur eiti, o kada ir kam kažkur negalima, jei jis kažko nesusišvirkštė?

as nezinau kaip to nematyti? doh.gif

gerai vienas zmogus pasake, nematyti, kad covid sou - pasaulio lygio afera, tai jau psichine liga, nes zmogus vsisikai nemoka mastyti logiskai...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 15:25)
ant tokios nelabai pagulesi, ir nelabai grazu, po sezono lauke ne kazin kas liks smile.gif
As tai hamako noreciau, o toks kaip burbos tai butu perfect.  biggrin.gif
Papildyta:

zmoniu kirsinimui ir skaldymui, nejau neaisku?

Renginių industrijos asociacija apie Galimybių pasą: naudojimas – nesuprantamas 

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...s.d?id=87127945

Ne apie galimybių pasą kalba ėjo, o apie žaliąjį pasą, kuris bus visoj ES. Kelionėms daugiau skirtas.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 07, 15:21)
tai natūralu. Visi mes augame, keičiamės. Aš kažkada neįsivaizdavau savo gyvenimo be... cepelinų su mėsa unsure.gif  biggrin.gif O dabar nebeįsivaizduoju su jais smile.gif

Aš tikiu visų pirma žmonėmis (paprastais). Jei būtų siaubinga, žmonės rastų būtų apie tai pranešti. Aš turiu gerų pažįstamų pvz. Baltarusijoje. Na neverkia jie, kad būtų tenai siaubinga. Patys nesirgo, nors vienas labai silpnas, vėžininkas. Gyvena Minske, ne kaime kokiam mažam. Tai vadinasi tikrai yra šalys, kurios suvaldo ar jų "kraujas neskanus", nekimba jiems.
Bet kad ne Kinija tai paleido, tuo netikiu.


As kalbu apie vaertybinius pokycius, jei nekeiciami lengvai.

Bet tu neseki Kinijos sitaucijos, nesigilini mirksiukas.gif

Tai sakai Minskas objektyvus saltinis... Na taip, ten Lukasenko laimejo prezidento rinkimus, nefalsifikuodamas duomenu.

na kiekviena musu tiki kuo nori. Siuo atveju, man svarbu ne tikejimas, o pasitikejimas institucijomis kurios teikia informacija.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 06, 17:49)
Mano mama sake, kad zmones tampa nemirtingi savo gerais darbais, net mirdami. Kol zemeje gyvens nors vienas geru zodziu minintis zmogus, tol jis gyvens. As jos mintim pritariu.

Jo pamenu komunizmo buvo tokie sukiai, kai jie pradejo neigti Dieva ir dvasini, amzina pasauli, amzina zmogaus prigimti, reikejo zmogui duoti kazka vietoj to.

Gali sunaikinti komunistien santavrka, bet komunizmo siekimo is zmogaus vidaus neisimsi.... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 gegužės 2021 - 14:33
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 07, 16:21)
Aš turiu gerų pažįstamų pvz. Baltarusijoje. Na neverkia jie, kad būtų tenai siaubinga. Patys nesirgo, nors vienas labai silpnas, vėžininkas. Gyvena Minske, ne kaime kokiam mažam. Tai vadinasi tikrai yra šalys, kurios suvaldo ar jų "kraujas neskanus", nekimba jiems.
Bet kad ne Kinija tai paleido, tuo netikiu.


Tu klysti, vertindama tą info pagal LT info sklaidą. Baltarusijoje yra tik oficiali žiniasklaida. Jai sveikatos ministerija duomenų neteikia. Užsienio sociolagai turi pagrįstų įtarimų, kad Baltarusijoje mirusių nuo covid - apie 20 000 tūkstančių.

https://www.dw.com/r...razy/a-56603688
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 07, 08:15)

Tikrai ne pirmas bandymas ir ne vienintelis, yra salys, kur patvirtinti ivairus vaistai nuo coronaviruso, yra kur siaip medikai vartoja iv vaistus, kurie sako padeda. Pvz Jav buvo isvardinti vaistai, dar prie Trampo.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 07, 15:32)
As kalbu apie vaertybinius pokycius, jei nekeiciami lengvai.

Bet tu neseki Kinijos sitaucijos, nesigilini  mirksiukas.gif

Tai sakai Minskas objektyvus saltinis... Na taip, ten Lukasenko laimejo prezidento rinkimus, nefalsifikuodamas duomenu.

na kiekviena musu tiki kuo nori. Siuo atveju, man svarbu ne tikejimas, o pasitikejimas institucijomis kurios teikia informacija.

lankstus žmogus viską gerai apgalvojęs lengvai pasikeičia vertybes ir nebesigręžioja atgal. Kame čia nuostaba gali būti ir kažkas tokio nežemiško?

o tu žinai apie ten esančias lavonų krūvas?

Minskas? Aš tau apie konkrečius žmones ten gyvenančius pasakoju, o ne mistinį 'minską".
Atsakyti