Įkraunama...
Įkraunama...

Tautos išrinktieji

QUOTE(Monteverte @ 2021 05 07, 14:36)
lankstus žmogus viską gerai apgalvojęs lengvai pasikeičia vertybes ir nebesigręžioja atgal. Kame čia nuostaba gali būti ir kažkas tokio nežemiško?

o tu žinai apie ten esančias lavonų krūvas?

Minskas? Aš tau apie konkrečius žmones ten gyvenančius pasakoju, o ne mistinį 'minską".

...lengvai..pakeičia..vertybes?
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2021 05 07, 11:33)
Gegužės 5 d., Trečiadienį, medicinos žurnalas „Lancet“ paskelbė Izraelio sveikatos ministerijos tyrimą apie vakcinacijos nuo koronaviruso efektyvumą. Izraelis tapo pirmąja šalimi, paskelbusia tokį tyrimą.

Straipsnyje sakoma, kad dvi Pfizerio koronaviruso vakcinos dozės 95% sumažino infekcijos, sunkių ligų ir mirties nuo komplikacijų riziką. Skiepijimas viena doze sumažina infekcijos riziką 58%, 76% - sunkių ligų riziką ir 77% - mirties nuo komplikacijų tikimybę nuo 14 iki 21 dienos po pirmosios vakcinacijos.

Duomenys apie vakcinos paplitimą ir veiksmingumą žurnale pateikiami pagal amžiaus grupes, lytį ir laiką, praėjusį po vakcinacijos.

https://www.thelance...1018-7/fulltext

bet kaip patogu, jei mirsi pasiskeipyjes, sakys na ne 100 pr apsaugo..., kai tuo tarpu, net rizika mirti nuo vakcinos yra... idomi rusiska rulete gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 07, 15:37)
...lengvai..pakeičia..vertybes?

Moontės klausk pirmiausia, kodėl manęs?
"As kalbu apie vaertybinius pokycius, jei nekeiciami lengvai."
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 07, 16:37)
...lengvai..pakeičia..vertybes?


nu kaip cepelinai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 07, 13:05)
Jau delfis prieš porą dienų tą patį apie Izraelį rašė, buvau įkėlus straipsnį.
„Turime vieną didžiausių nedarbą. Per metus 68 tūkst. padaugėjo ilgalaikių bedarbių, bet tuo pat metu mes turime 32 tūkst. laisvų darbo vietų pramonėje, kurioje mes nesurandame darbuotojų. Šitos žirklės atspindi, kad pas mus nėra subalansuoto požiūrio į nedarbą ir į darbą.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...u.d?id=87135445
Kol nenustos mokėti pašalpų ilgalaikiams bedarbiams, nieko nebus. Atsisakai darbo- pašalpa turi būti nutraukiama. Dabar "neapsimoka" legaliai dirbti.

kazkam tai matyty naudinga, laikyti tas armijas ant trumpos grandines ir metant trupinelius....
Niekas nesikeis, Airijoje tas pats kavrtalai namu jiem statomi....ir manau visoje Es tas pats, jaunimui net sunku motyvuotis kazka studijuoti, dirbti, jei nesi super gabumu ir galesi susirasti darba, kad uzdirbti daugiau nei vidutines pajamas.
nes kai pasveria darbas kas diena sunkus, moki uz viska pats, medikai, nuoma, vaikam uniformos pvz ir t.t. arba nedirbi, nemokamas gydymas, nemokamas namas, ismokos ivairios. tai su minimaliu atlginimu dar kazin kas neudingiau iseina... ir tai liudna, nes jauni sveiki zmones degraduoja...
Atsakyti
"gudrutės", anūcha staigiai vardinat dabar visas galimas žmogaus vertybes. Greitai greitai. Galite naudotis visais šaltiniais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 07, 15:25)
bet tai kam tada tėvui taip išsireikšti? mano tėvui pvz. niekada nereikėjo taip man pasakyti. Nors čia mane psichinė kaltina, kad nuo vaikystės aplink stulpą šoku biggrin.gif

Žinai, buvo toks filmas komedija. Nepamenu pavadinimo, bet esmė, kad vienas vyrukas žinojo, kad mokyklose vartojami narkotikai (na pasitaiko). Bet jis prašė, linkėjo nevartoti narkatos ne pasileidusiems vaikams, kurie galvom eina, o vis primindavo tokiems gryniems nerdukams, moksliukams, kurie be knygų nieko daugiau nemato. Na tai komiškai atrodė, kai tokiems vaikams sako: nevartokit biggrin.gif Bet tai čia gi komedija.
O kam tavo vyrui taip sakyti tvarkingam sūnui? unsure.gif


Na matai MOnteverte, jei mokai vaika plaukti, tai nereiskia, kad ji ruosi paskendimui, ar tai kad jis butinai skes.
Jei kalbi su vaiku apie atsakomybe pries tevus, seima, tai neresikia, kad tas vaikas jau tuo momentu yra degradas, grandinei nutrukus puls dergti i seimos lzida, narius ir t.t.

Tas pats galioja ir su paaugliui, kai kalbama apie santikius su priesinga lytimi. Tiesiog yra nustatomos ribos ir jo atsakomybe jas perzengus.

Mano vyras lygiai taip pat sake, o as ne karta cia rasiau. "Kol negali finansiskai pasirupinti savo ir savo seimos reikmemis, neturi teises kurti seimos. Todel pradziai privalai mokytis, isigyti profesija, gauti pastovias ir pakankamas pajamas..."

Reziume. Nori pasirinkimo lasives, uzsidirbk ja. Nori neipareigojanciu santikiu, pagalvok pries tai apie pasekmes... Mes tevai tau nepadesime. Kaip sakoma, ispejome is anksto, kad zinotu. Jo buvo teise rinktis, man jo pasirinkimas patinka, didziuojuosi juo ir dziaugiuosi jo laime.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 07, 15:07)
Kas mane atsimena nuo pirmu mano zingsniu SM, pamena mano diskusijas su mediniu, tie patvirtins, jis padare man didele itaka, jo mintys paskatino perziureti daugeli mano anuometiniu isitikinimu.

Gal, jei tau taip atrodo. Bet Kinija negia, kad is Kinijos. Na o jei tu tiki Kinijos apteikiama statistika, ka raso Kinijos info saltiniai, vadinasi...

tame ir esme, kad saniau tu buvai adekvatesne.

na bet nemirsta ten kinai masiskai ar ne? Lyg atsigavo pramone, viskas veikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2021 05 07, 15:32)
Ne apie galimybių pasą kalba ėjo, o apie žaliąjį pasą, kuris bus visoj ES. Kelionėms daugiau skirtas.



jau toks buvo pasas. Ti jis buvo raudonas ir vadinosi SSSR uzsienio pasas.

Pirmiausia zmogu patikrindavo ar neuzsikretes antitraybinemis idejomis...
Po to tikrindavo kontaktus... Nu pazistami draugai gimines... ar nera uzsikretusiu priesiskumu komuniszmui.
Po to ziuredavo ar gerai paskiepytas politiskai, pakankamai praplautos smegenys propogandos. Viskas jau buvo...

Kaip SHUNIMS jums vel DUOS LEIDIMUS.... Nu ir kam reikejo ta SSSR griauti... Tik KGBistams kompu truko ir elektroninio sekimo. Jie net nesapnavo apie dabartines galimybes...
Bet nieko... Patirsit dalyku, kur tarybiniaii zmones net nesapnavo...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 07, 15:47)
Na matai MOnteverte, jei mokai vaika plaukti, tai nereiskia, kad ji ruosi paskendimui, ar tai kad jis butinai skes.
Jei kalbi su vaiku apie atsakomybe pries tevus, seima, tai neresikia, kad tas vaikas jau tuo momentu yra degradas, grandinei nutrukus puls dergti i seimos lzida, narius ir t.t.

Tas pats galioja ir su paaugliui, kai kalbama apie santikius su priesinga lytimi. Tiesiog yra nustatomos ribos ir jo atsakomybe jas perzengus.

Mano vyras lygiai taip pat sake, o as ne karta cia rasiau. "Kol negali finansiskai pasirupinti savo ir savo seimos reikmemis, neturi teises kurti seimos. Todel pradziai privalai mokytis, isigyti profesija, gauti pastovias ir pakankamas pajamas..."

Reziume. Nori pasirinkimo lasives, uzsidirbk ja. Nori neipareigojanciu santikiu, pagalvok pries tai apie pasekmes... Mes tevai tau nepadesime. Kaip sakoma, ispejome is anksto, kad zinotu. Jo buvo teise rinktis, man jo pasirinkimas patinka, didziuojuosi juo ir dziaugiuosi jo laime.

labai ačiū už atsakymą.
Tik kitas klausimas dabar. Kodėl to nepaaiškinai nuoširdžiai tada, kai tas klausimas kilo Lutukei? Buvai nenuotaikoje, bėdos buvo, sirgai, pikta buvai ir ant jos taip išsiliejai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 05 07, 15:18)
Tu, nemelage stovejai mano sunaus lovugalyje ir skaiciavai jo meiluzes? Kad esi isitikinusi, jog ju pas ji buvo aibes?

Ar cia matuoji savo svertais, kitu dorove?

Negi manai, kad kurvindama mano sunu, permesdama man neva savo tariamai sveiku fantaziju isvadas, tu menkini mane, mano seima, sunu...

Idomucia, paaiskink jai, savo ismintingas mintis.

NIEKAS NESNEKEJO APIE TAVO SUNU. SNEKA BUVO APIE TAVO VYRO ZODZIUSapie jo auklejimo budus, kuriem tu pritarei. Isidemesi per 10 m tai ar niekaip? ant tiek savo vyra gini, kad net savo vaika kurvininku padarei , zodziais , kisdama tuos zodzius man i burna doh.gif nezinau ar tau senatvinis marazmas jau ar siaip negatyvas ir pagieza tave baige suest, bet ne kas visai su smegenelem tavo darosi...

na dar karta, tai cambal adegrdae? nes nu jai taip daro, kaip ten ivardinai degradus biggrin.gif Jau, kad geresne uz ja jautiesi issiaiskonom, idomu ant keik blogai apie ja galvoji? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 07 gegužės 2021 - 14:52
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 07, 15:25)
ant tokios nelabai pagulesi, ir nelabai grazu, po sezono lauke ne kazin kas liks smile.gif



Viskas po sezono puiku. Gal cia tie kur megsta draugus kviestis kurie viska dralina prroblema...
Tik viena problema.... Ant to virsutinio vamzdzio labai pamego pauksciai tupti ir sikti. Tai kazka ten MB sprende
Atsakyti