Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

H&M firmos naujas megztinukas atvežtas iš užsienio. Šiltas bei jaukus wub.gif Užtrauktukas užsisega nuo viršaus į apačią mirksiukas.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. PUIKIAI TEMPIASI. Ilgis - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Audinuką puošia nuostabios sodrios nenuobodžios spalvos - gėlės wub.gif Labai taikliai suderinti raštai wub.gif Modeliukas susisega priekyje sumaniai paslėptomis sagutėmis mirksiukas.gif wub.gif Yra atsarginės sagutės. Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Nugara stilingai ilgesnė wub.gif Nugara taip pat dailiai paklostuota viršuje wub.gif Klostelės puošia ir priekį prie petukų wub.gif mirksiukas.gif Rankovės susisega sagomis. Audinukas nesiglamžo. Per krūtinę - 52 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 65 - 78 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. TINKA VISEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif Labai ORIGINALUS modeliukas wub.gif Stilingas langeliais padailintas audinys wub.gif Spalvos: juoda, balta, pilka wub.gif Tiek priekis tiek nugarytė papuošta taikliai ir stilingai sudėliotais audinukais kurie sukuria nerealiai įdomią bei madingą formą wub.gif Nugarytėje yra užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 96% - ORGANIC COTTON. 4% - ELASTANE. Per juosmenuką - 35 cm. Ilgis - 42 cm. Dydis - 38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 08 rugsėjo 2019 - 18:11
H&M firmos nauja vyriška kepurė. Stilinga spalvytė. Dvigubas audinukas. Dydis - ONE SIZE. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M nauji džinsai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Stilingas tamsiai juodas modeliukas padailintas faktūra - primena odos imitaciją. Priekyje bei nugarytėje yra kišenukai. Yra kilpelės diržiukui. Audinuko sudėtis: 78% - COTTON. 20% - POLYAMIDE. 2% - ELASTANE. Per juosmenuką - 38 cm. Per klubiukus matuojant ramybės būsenoje - 45 - 46 cm. Ilgis išorėje - 89 cm. Ilgis vidinės siūlės - 69 cm. Nuo klynuko iki juosmenuko priekyje - 20 cm. Nugarytėje - 33 cm. Per šlaunytę matuojant nuo klynuko horizontaliai - 26 cm. Apačia - 15. 5cm. VIENA PUSĖ. Per šlaunį - 25 cm. VIENA PUSĖ. Dydis - 27. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
divided by H&M nauja palaidinė atvevežta iš užsienio. Nuostabus modeliukas wub.gif Priekis rožių - pelenų spalvos wub.gif Jį puošia #gulbės wub.gif Nugara juodą. Per visą nugarą modeliukas susisega sagomis mirksiukas.gif wub.gif Stilinga wub.gif Per krūtinę - 59 cm. Ilgis - 53 cm. Dydis - 38. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Papildyta:
H&M coachelle firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingi raštai wub.gif Taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Abi pusės vienodos mirksiukas.gif wub.gif Crop top stiliaus madingą modeliuką puošia kutai wub.gif Petnešėlės reguliuojasi. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 42 cm. Ilgis su kutais - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja skrybelė atvežta iš užsienio. Stilingos tamsiai mėlynos spalvos modeliukas wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - LANA. Skersmuo - 37 cm. Dydis - M/56. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Divided by H&M firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodą modeliuką puošia stilingi balti #kaspinukai wub.gif Atrodo labai originaliai, romantiškai ir tuo pačiu žaismingai wub.gif Priekyje dar viena stilinga detalė - dvi dabar taip madingos #karbatkėlės wub.gif Į rankoves įvertos gumutės dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Modeliukas susisega nugaroje sagute. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 45 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Stilingas ilgis - 50 cm. Dydis - 34. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas padailintas gėlėmis wub.gif Labai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Priekis dailiai sumetamas wub.gif Yra pamušaliukas - nugaroje užtrauktukas. Modeliukas nugaroje turi skeltuką. Per krūtinę apie 42 + cm. Per juosmenuką - 32 cm. Per klubiukus - 44 cm. Stilingas ilgis - 92 cm. Dydis - 34. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Papildyta:
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus modeliukas padailintas taikliai suderintomis spalvomis bei stilingais raštais wub.gif Priekis padailintas klostele wub.gif Laisvai #krentančio modeliuko sukirpimas wub.gif Yra pamušaliukas. Modeliukas nugaroje užsisega dailia sagtele wub.gif Per krūtinę 45 cm. MATUOTA NEĮŠSKLEIDŽIANT KLOSTELĖS. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. MODELIUKAS TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Kokybiška dirbtinės odos imitacija wub.gif Madingas skater stilius wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 33 cm. Ilgis - 44 cm. Dydis - 34. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Priekis padailintas žaviomis gėlėmis wub.gif Labai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Nugara juoda mirksiukas.gif wub.gif Ji stilingai ilgesnė wub.gif Modeliukas užsisega nugaroje sagute. Yra atsarginė saga. Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 62 - 65 cm. Dydis - 38. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naujas HM kelnaites. Dydis S. 2vnt. Kaina5eur .
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti