Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

H&M firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilinga oranžinė neįkyri spalva wub.gif Audinukas švelnutis kaip barchatas wub.gif Modeliukas stilingos #peštuko #formos wub.gif Viršų šonuose puošia daili detalė - diržiukai kurie stilingai susiriša wub.gif Sijonas turi skeltukus šonuose mirksiukas.gif Į juosmenį įverta guma dailiai jį suklostuoja wub.gif Per juosmenuką - 32 cm. PUIKIAI TEMPIASI. Per klubiukus apie 48 cm. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

divided by H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga balta spalva wub.gif Nuostabus nėriniuotas audinys wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Petnešėlės reguliuojasi. Yra pamušalas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 38 cm. Audinkas tamprus - matuota ramybės busenoje. Dydis - M. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Ilgis - 90 cm. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Vasariška balta spalva wub.gif Lengvas audinukas wub.gif Viršus padailintas sagomis mirksiukas.gif wub.gif Petukų sritis bei apykaklė dailiai paraukta wub.gif Į juosmenuką ir šiek tiek virš jo įvertos gumutės mirksiukas.gif Per krūtinę - 45 cm. PUIKIAI TEMPIASI. Per juosmenį - 33 cm. Taip pat lengvai tempiasi. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Nuo juosmens dailiai paklostuota wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Nugaroje - užtauktuką. Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Audinuo sudėtis: 100 % - COTTON. Per krūtinę - 54 cm. Per juosmenį - 45 cm. Toliau suknelė platėja. Stilingas ilgis - 104 cm. Dydis - 46(EUR). 16(US). PAGAL PARAMETRUS ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė - tunika VIENAME atvežta iš užsienio. Lengvą tamsiai mėlynos spalvos audinuką puošia stilingi taškučiai wub.gif Modelis laisvo kirpimo dailiai sukrenta klostelėmis wub.gif Tiek priekis tiek apačia per patį vidurį dailiai užapvalinti wub.gif Priekis prie apykaklė susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 56 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Per pečius - 40 cm. Stilingas ilgis - 81 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga oranžinė spalva wub.gif Madingas apykaklės sukirpimas - V forma wub.gif Petukų sritis kaip ir nugara šiek tiek paraukta wub.gif Priekyje yra dvi kišenės - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Madingo 3/4 ilgio rankovės wub.gif Jos užsisega sagomis. Priekis taip pat užsisega sagomis kurios sumaniai paslėptos po audiniu mirksiukas.gif wub.gif Nugara ilgesnė - dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 63 - 68 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabi spalvų gama bei gėlės wub.gif Apykaklė madingai paaukštinta užsisega sagomis. Dominuoja mėlyna ir ruda spalvos. wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 37 cm. Per juosmenį - 34 cm. Toliau dailiai platėja - audinukas krenta klostelėmis wub.gif MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINYS TURI ELASTANO - PUIKIAI TEMPIASI. Rankovės ilgis - 60 cm. Stilingas ilgis - 92 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Divided by H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia stilingas paveisliukas su katinais wub.gif Nugara madingai ilgesnė mirksiukas.gif Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 64 - 72 cm. Dydis - 44(EUR). ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Papildyta:
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabi spalvų gama wub.gif Modelis peplum stiliaus wub.gif mirksiukas.gif Nugara stilingai ilgesnė wub.gif Nugara užsisega užtrauktuku. Per krūtinę - 43 cm. PASITEMPIA IKI 45 CM. Ilgis - 59 - 64 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M MAMA firmos nauja suknelė skirta besilaukiančioms mamytėms wub.gif Modeliukas atvežtas iš užsienio. Juodą audinuką puošia mielos gėlytė bei spalvos: baltos - mėlynos - kreminės wub.gif Dailiai sukirptos rankovės. Yra pamušalas. Modelis užsisega sagomis nugaroje. Nugaroje įverta guma. Per krūtinę apie 54 cm. Ilgis - 85 - 94 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas papuoštas dailiomis taikliai suderintomis spalvomis bei raštais wub.gif Modelis stilingai apnuogina pečius wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė ir juostelė. Gumutė įverta ir kombinezono viršuje. Nuo pažastuko iki pažastuko tempiasi iki 55 cm. Per juosmenuką - 33 cm. (MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE). Per klubiukus apie 45 cm. MATUOTA NETEMPIANT AUDINIO. Visas ilgis - 74 cm. MATUOTA NUO APYKAKLĖS. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Bordo spalvą puošia dailios plunksnos wub.gif Stilinga wub.gif Petutų sritis dailiai paraukta wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - 36(S). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
divided by H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga balta spalva. Nuostabus nėriniuotas audinys wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Petnešėlės reguliuojasi. Yra pamušalas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 38 cm. Audinkas tamprus - matuota ramybės busenoje. Dydis - M. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Ilgis - 90 cm. Kaina tik 16 €.

YRA DU VIENODI MODELIAI IR DYDŽIAI mirksiukas.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti