Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

Naujas H&M PREMIUM QUALITY megztinis, S dydis 28eur su siuntimu.
Wool 48%, Alpaca 32%, Polyester 20%
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Kokteilinė suknutė - 10 Eur (+siuntimas)
Idealiai maskuojanti figūros netobulumus, puošni suknutė.
Visas ilgis 86
Plotis tarp pažastų 47
Liemuo krenta tokia kloste ir plotis gaunasi net 52
Klubai apie 58
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Blizgi laisvai krentanti palaidinė M dydis - 5 Eur

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Divided by H&M firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Baltas audinukas padailintas nuostabių spalvų raštais wub.gif Nugara stilingai ilgesnė bei dailiai užapvalinta wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 58 cm. Rankovės ilgis - 58 cm. Ilgis - 56 - 73 cm. Dydis - 14(M). 40(EUR). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos naujas švarkelis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Megztą jaukų modeliuką TINKANTĮ VISIEMS SEZONAMS puošia #ilgo #plauko #siūlas wub.gif Labai padailina modeliuką #odinės #kišenės wub.gif Stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Rankovės ilgis - 55 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - XS/S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Ieškau didelio juodo kašmyro šaliko wub.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingos formos modeliukas turi neįkyraus šilko blizgesio wub.gif Madingas 3/4 rankovių ilgis wub.gif Apačia padailinta kantu bei klostėmis wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 53% - RYAON. 47% - POLYESTER. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenį - 46 cm. Per klubiukus apie 54 cm. MODELIUKAS NĖRA APTEMPTAS mirksiukas.gif Stilingas ilgis - 95 cm. Dydis - 40(M). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tamsiai juodos spalvos modeliukas dailiai apsiveja apie juosmenį wub.gif Tokio tipo modelį galima devėti ir ant kelnių wub.gif Labai madingai originaliia bei stilingai atrodo wub.gif Bendras juosmenuko ilgis – 102 cm. Susegus juosmenuką saga – 37 cm. Yra atsarginė saga. Ilgis – 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Labai madingas modeliukas wub.gif Stilingi dryžiai – balta – mėlyna wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Juosmenukas dailiai suklostuotas wub.gif Yra dirželis mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra kišenės – stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką – 35 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. Per klubiukus apie 53 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis – 93 cm. Vidinės siūlės ilgis – 61 cm. Dydis - 40. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauji marškiniai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Tamsiai mėlyną audinuką puošia madingi balti taškučiai. Priekis susisega sagutėmis kurios sumaniai paslėptos po audiniu wub.gif mirksiukas.gif Rankovės turi po dvi sagas – galima patogiai reguliuoti apimtį wub.gif mirksiukas.gif Yra atsarginė saga. Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 54 cm. Per juosmenuką - 49 cm. Apačia - 54 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS ELASTINGAS. Rankovės ilgis – 64 cm. Ilgis - 67 cm. Dydis – 44(EUR). 14(US). ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai daili stilinga spalvytė wub.gif Priekis padailintas madingai užapvalintu audiniu wub.gif Peties sritis padailinta klostėmis wub.gif Modelis užsisega sagute nugaroje. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 46 cm. Rankovės ilgis - 57 cm. Per petukus - 33 cm. Ilgis - 56 cm. Dydis - 34. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą faktūrą turintį audinuką puošia stilingi paveiksliukai - krokodilai mirksiukas.gif wub.gif ax.gif V formos apykaklė susiriša su juostelėmis wub.gif Apačioje šonuose yra nedideli skeltukai wub.gif Per krūtinę - 53 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 57 cm. Dydis - 42. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti

HM
Suknelė nauja, dydis Usa -10, Eur- 42, kaina su siuntimu 25 €

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti