Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Labukas

O mes bandem i centra,i kinieciu naujus metus nuvaryt...Ir sugalvojom su masina biggrin.gif Apsukom kelis ratus,nu niekur ner kur pasistatyt..Yra viena didele aikstele,bet ten kazkoki filma filmuoja ir visa ta aikstele filmavimo vagoneliu apstatyta...Tai grizom tik kavos Harrodse nusipirke ir viskas..

Passengers matem kine,visai patiko.Imant kad filme 3 artistai vaidina,tai neprailgo jis man biggrin.gif Ko nepasakyciau apie ,,Gravitacija",nesuprantu del ko ten tiek alpsta visi...

Ta Tarp vandenynu ir vis zadu paziuret,bet vis kas sutrukdo...

Atsakyti

Labas,

 

Ne, nieko nepasake. Veliau atsakymai. Bet, jau tyrimo koks bjaurumas, tai eina sau. As save laikau tokia stipriu nervu, bet ir man tie garsai kale kaip reikalas per smegenis. 

Vaika is stovyklos pasiemem su temperatura, skundziasi, kad labai gerkle skauda. Visumoje patiko, si karta tokia pusiau sukarinta buvo, tai nustebes del grieztumo :)

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 30 sausio 2017 - 09:00
Labas rytas londoniukes.
Puga,nuosirdus sveikinimai.O tu dar turi pypliu ar cia bus pirmas?
Mes jau po atostogu.Buvo fantastiska.Laika praleidau puikiai.Apkeliavau nemazai Egipto,praplaukiau Nilu,nardziau,kabinau arabus.Zodziu laikas praleke greitai.Jau atidirbau savaitgali ir is vieno darbo pervazineju i kita.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2017 01 30, 09:00)
<p>Labas,</p>
<p> </p>
<p>Ne, nieko nepasake. Veliau atsakymai. Bet, jau tyrimo koks bjaurumas, tai eina sau. As save laikau tokia stipriu nervu, bet ir man tie garsai kale kaip reikalas per smegenis. </p>
<p>Vaika is stovyklos pasiemem su temperatura, skundziasi, kad labai gerkle skauda. Visumoje patiko, si karta tokia pusiau sukarinta buvo, tai nustebes del grieztumo smile.gif</p>
<p> </p>
<p> </p>

Nu tu kaip su katem gyvenanti,tai tave visokie ultragarsai erzina kaip ir jas.Man tai tas tyrimais buvo visai kaip nieko. biggrin.gif
Atsakyti

Ai ne, man nepatiko ir tas uzdarymas i ta deze. Fui. 

Pabludo Anglija su tom peticijom. Dabar surinkta pakankamas parasu kiekis, kad D.Trumpo vizita atsaukti  :D 

Atsakyti

Labas rytas.

Man neteko tokiu tyrimu darytis, bet manau nepatiktu, nemegstu uzdaru, mazu patalpu.

Ka nuo gerkles skausmo naudojat? As cia tik Strepsili perku, lietuvisku toks didelis pasirinkimas siam reikalui, o cia tik vienas, bet gal as tik neuztikau dar kazko  :hmm:  ai dar purskiama esu pirkusi, tik vaikai sake kad bjaurus.

Atsakyti
LAbukas

Limcamca,o tai kada ats?
As vasari einu,ziuresiu ka toliau sakys del tu mano venu..

Gotte,o kokias lynzes tu nesioji?As jau senokai perejau ant kasdieniniu-ryte isidejai,vakare ismetei,kita diena naujas imi..Tai kazkaip be uzdegimu sukuosi..
Nors zadu ir akinius pasidaryt..I gatve neisiu biggrin.gif Bet mano turimu akiniu stiklai jau gerokai per silpni man...
Atsakyti

Giega, nezinau, zinok. Sake turbut GP parasys. Pries tai as gavau laiska, kad MRI jie daro tik tam, kad butu on safe side. 

Heida, gerklei as sita naudoju, man vaistas nr 1

Greit suveikia. Visokiu skoniu yra. Neskanus bet koks skonis, bet gydo gerai. 

.jpg

Atsakyti

Aha, sita purskala esam pirke, bandziau ant saves, tikrai padeda.

Bet siaip tai idomiai del vaiku ligu, kol gyvenom LT tikrai nemazai sirgdavo per sezona, jau kartais bijodavau i darba skambint kad ir vel biuletenis, o cia pakosti, pasloguoja, gerkle paskauda, bet neserga taip kad kiltu temperatura, mazajai dar kartais buna, koki karta i metus, o vyresne temp. neturejusi kokius 5 metus. Klimatas lyg ir palankus veistis bakterijoms ir virusams.

Atsakyti

Mano vaikai siemet kazkaip neatsparus. Nezinau kodel, atrodo nieko nekeitem. 

O kelis metus pries tai, tai ejo per visus salcius, karscius, anei slogos, anei kosolio. 

Pavariau as siemet, tik vakar prisiminiau, kad pajamas reikia deklaruot  :oh:  :karsta:  :karsta: Gerai, kad online, tai dar spejau. Tikiuosi  :karsta: 

Atsakyti

Na jau tikrai Limcamca, gerai tu cia su deklaravimu, paskutine diena  :D  Pati viska pasidarai? Man tai ten tamsus miskas, buhaltere padaro, kai susimoket reikia, truputi gaila, bet ka jau padarysi  :B 

Atsakyti

Matai mes ne SE, tai ten labai paprasta deklaruot. Musu buhaltere labai brangi, tai tik uz skaiciuku sukelima i formas, man labai gaila moket tokius pinigus. 

Atsakyti
Sveikos,
Kiek aki uzmeciau gyvenat gerai 😁
Puga sveikinimai 😍 grazaus laukimo laiko
As tai nieko nespeju, lekiu , begu 😊 lyg nieko naujo 😉i SM labai retai užeinu 😊
Atsakyti