Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

QUOTE(Limcamca @ 2018 10 11, 17:20)
<p>Giega, o jūs dar sportuojat su vyru?</p>


MB sportuoja,as nebe biggrin.gif Darbe daug prisivaikstau,kad dar sokinet eit biggrin.gif O i sale kilnot stangu as nemegstu..

QUOTE(Limcamca @ 2018 10 11, 18:33)
<p>Taigis, pasikalbėsiu toliau smile.gif </p><p>O, jeigu rimtai, vakar mano fermoje reklamavo rūkytą česnaką. Nusipirkau. Nu, žinokit koks fainas. Kaip skaniai, degintom malkom, tokiom natūraliom kvepia visa virtuvė. Aišku, ar jis suduos kokį įdomų kvapą ir skonį maistui, nežinau. Bet, kvapas tai labai fainas. </p>

As is Prancuzijos buvau parsivezus mirksiukas.gif Kvepia tikrai nerealiai,bet nulupi ir baigias tas kvapas,cesnakas,kaip cesnakas biggrin.gif

Per Kaledas tai tikrai namie...Net i kalbas nesileidzia atostogu darbe..VAikai i Lenkija planavo,bet bilietai virs 500sv jiem+ dar masina nuomuotis..TAi irgi galvoja dar..
O naujiems tai irgi-arba namie,arba pas draugus biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

Tai ka, mergicos, sestadieni deginsimes bigsmile.gif 24-25 silumos pranesa bigsmile.gif

Gal kuri turit Simkab kontaktus? Turejau as jos tel, bet nerandu dabar. Tikriausiai senam tel liko.

Heida, kur perkat berniukui savo rubelius? Pet shope?

Atsakyti

Laba,

Nova, mano žinučių neskaito, bet gal pamatys  :D SIMKAB yra FB, jeigu ką  :4u: 

Dėl rūkyto česnako tikrai taip, jo visai nesijaučia  :mad2: Taip skaniai kvepėjo, bet nepridėjo jokio nei skonio, nei kvapo patiekalui. Nu, apgaulė kažkokia. Nors, imk ir pasidėk dėl grožio ir, kad kvepėtų virtuvėje  :lol: 

Vakar vyras burbėjo, kad nori krevečių, tai šiandien gaminsiu Thai red curry su krevetėmis. Vaikams naminė pica. Dar bulvių-sūrio sriubą. Jėtau, kokia gerietė aš  :bigsmile:​ 

Atsakyti
O ji taip ir vadinasi fb? Paziuret reiks mirksiukas.gif
Atsakyti


Heida, kur perkat berniukui savo rubelius? Pet shope?

Viena megztuka pirkau Home sense, viena ebay, stiukes laukiu is Honkongo atkeliaujant, va kokia plati geografija  :D  Ten pets at home ir pan rubeliai daug brangesni, o ir pasirinkimas labai menkas.

Bet vejas kad siauteja siandien  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Limcamcos kreveciu noriu  :essen:  is tikro jau visa savaite galvoju kad reiktu kokiu juros gerybiu sriubos isvirt, ar kreveciu pasikept.

Atsakyti
Heida, o moka jau jusiskis i lauka prasytis? Mokinot patys?

Vsio, daugiau jokiu klausimu apie sunis biggrin.gif netersiu temos biggrin.gif

Giega, kaip pas tave darbe? Apsipratot su nauja tvarka? Lengviau dirbt?
Atsakyti

Nova, dar ne 100% lauke daro, buna avariju jei nieko namie nebuna. Ryte tik atsikelus isleidziam i lauka ir padaro, po to diena pats isbega, nes dar durys i kiemeli atidarytos buna, o jei uzdaryta, tai matosi kad  kazko jau nori, nubega prie duru, parbega, i akis paziuri ir vel prie duru bega, va taip rodo kad nori iseit. O is pradziu tai tiesiog daznai i lauka vesdavom ir girdavom kai padarydavo, na bet sakau dar padaro ir namie, vienu metu lyg zymet buvo pradejes, ziuri i akis ir truputi myzt kur ant kilimo ir lekia, nes zino kad blogai, dabar jau sito nedaro.

Atsakyti

Laba, 

Na va, ir pas mus jau su peiliais palakstė. Girdim vakar sirenos viena po kitos, kokį pusvalandį. O šiandien ryte paskaitėm. Pačiam centriuke vienas mirtinai nudurtas, kitas smarkiai sužeistas. Pačiam centriuke  :unsure: Kur parduotuvės dirba iki 23 val, o kebabinės iki dar vėliau. Šiandien viskas uždaryta, nei praeisi, nei pravažiuosi  :unsure:​ 

Atsakyti
Oho blink.gif Kurioj cia vietoj skaitos tas jus centriukas?Link jusu mokyklos?Nes kai tu vos ne laukuose gyveni biggrin.gif biggrin.gif

NA ka,savaitgalis kaip ir baigiasi..Savaite greit prabego,savaitgalis dar greiciau biggrin.gif KAzko nieko doro kaip ir nenuveikem,i kina nuejom,maisto uzsipirkom..Buvom IKi Asfordo outletu nuleke,MB dar nusipirko Lakostes plona megztuka,nu 35£ tik biggrin.gif O as nieko..MAtavau dar tokias tympas,bet baisios,megztuka,bet irgi dydzio nebuvo..Dar tokia dzinsofke senai nusiziurejus,bet amziais mano dydzio nebuna,si karta buvo,griebiau,matavaus ir nusivyliau..Vnz toks rubas,kuris ant pakabos geriau atrodo,nei apsirengus biggrin.gif Paskui nusprendziau,kad man nieko nereikia biggrin.gif biggrin.gif Nu rimtai...Dzinsu 4 poros,megztuku irgi pilna,maikuciu nebereikia,vasara baiges...Kazkokiu batu ziemai reiktu,bet pirmiau uzlipt i palepe reikia,prisimint,ka turiu biggrin.gif
Atsakyti

Laba,

Centriukas, nu tai artimiausias miestelis. Ne, link vaiku mokyklos, link buvusios mokyklos. Nenoriu viesai rasyti. 

Auka 23 metu juodukas, nuzudytas per savo gimtadieni. Vakar buvom parduotuveje, niekas nedirba. Stulpas ir tvora aplink gelem, foto apkrauta. Susirinke masinomis vietoje sampana, viski geria, verkia, muzika uzsileide klausosi ir liudi. Nu, bet.... veideliai, isvaizda draugu tai tokia, kad net dienos metu apeisi ratu. ATsiliepimai apie mirusiji geri, tipo perspektyvus futbolistas buvo, nu, bet  kazkodel atrodo, ar nebus su narkotikai ir gangais susije. 

Man irgi savaitgalis greitai praejo. Ir sia savaite daug reikalu: siandien mokslai, vakariene su dukterecia, pusryciai su drauge, tevu susirinkimas, 2x futbolas, 1x treniruote kitam vaikui. O kur dar dirbt?? 

Atsakyti
Uzsidirbau siandien...JAu 6:30 darbe buvau,nes keis skanerius,tai mokinomes su naujais elgtis...O dar siuntiniu pamazu daugeja,sventes arteja biggrin.gif

O kiek as planu kitiems metams turiu biggrin.gif Isvarys mane is darbo,kiek as atostogu prasysiu biggrin.gif biggrin.gif Sausi i LT planuojam,Geguze-Turkija,Birzeliui nusipirkom biluetus i mano mylimiausios dainininkes Mylenos FArmer koncerta Prancuzijoj mirksiukas.gif
Atsakyti