Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Mes vakar su berniukais buvom Westfielde shopintis, tai pilnai papuošta Kalėdoms. Eglutės stovi, žaisliukai kabo. Tik neįjungta dar, nemirksi. Nesąmonė, kokia tai. 

Mano vaikams kažkaip įtinka tai, ką aš išrenku. Dičkis, kartą tik buvo sublūdijęs. Prancūzijoje vaikštom, viskas negražu, viskas blogai ką rodau. Sakau, o tai kaip tau rūbai kuriuos tu apsivilkęs, čia gi irgi aš išrinkau. Tipo, šituos internetu gavau, tie geresni.  :unsure: O parduotuvėje mano išrinkti, jau matai, prastesni  :unsure: 

Išvis mano dičkis gali ir per didelėm kelnėm eiti, murzinais rūbais, jam viskas vienodai. Visiškai nei stileiva, nei puošeiva. KO, nepasakysi apie mažiuką. Tas lygioj vietoj ir isteriją gali sukelti, jeigu plaukas ne į tą pusę pasviręs.  :D​ 

Atsakyti
MAno vienos drauges,Limcamca,tu ja irgi zinai-Noa,vyresnysis sunus irgi toks biggrin.gif KA pirma pagriebe ta ir apsirenge biggrin.gif SAke isleido i stovykla,aprenge baltais rubeliai,kalna rubu pridejo,liepe iskart atvaziavus,persirengt..TAi sake,kai po savaites atvaziavo pasiimt,tai visa sav su tais paciais baltais rubeliais ir pravaiksciojes,o kaip lagamine sudeta viskas,taip net nepajudinta biggrin.gif


Uzblokavo MB telefa blink.gif blink.gif Vnz ima skambint,negali...Net i troike paskambint negali..Skambina is mano..Liepia perjungt viena mygtuka,kita...Jie bando mums perskambint,neprisiskambina..PAsirodo telefas uzblokuotas,kaip pavogtas blink.gif blink.gif Atseit MB pats skambino,kad pavoge jam telefa blink.gif O tai kur kokie securiciu patikrinimai??KA taip viska zinojo??DAbar bando atblokuot..
Atsakyti

Giega, eina sau  :blink:  bet tai koks tikslas kazkam telefa blokuot  :hmm:  gal pavoge duomenis kokius, bankininkyste ar dar ka.

Nova, mano panai uz keliu menesiu 18 bus  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Tai jo... tik atblokavo tel,skambutis is banko-jusu kortele labai naudojama,patvirtinkit ,ar cia jus.. Pora apmokejimu praejo,dar trys pastrigo.. bet grazins viska. tik padedarageli-skambutis i duris,atveze pica,uzsakyta jo kortele blink.gif atsisakem..nu nes mokejima tai cancelinom,duomenis bankas i policija pranes.. bet tas is picerijos jau irgi kazkoks pasimetes,nes mato,kad cekis neapmoketas..
Atsakyti
Heida, jau 18 bigsmile.gif dar norejau rasyt 17, bet permeciau kad dar nebus tiek ax.gif atrodo gi visai neseniai kava gerem, ir vyresnioji tavo dar vaikas buvo ax.gif ot laikas varo, ne bega jau, o varo nenusakomu greiciu...

Kas cia siandien su tais telefais darosi biggrin.gif MB senas, nu tikrai senas jo tas telefas siandien uzsimerke visam. Vis paspringdavo, bet atsigaudavo. O siandien jau vsio net neisijungia.

Giega, nu nieko sau, ot dienele TB unsure.gif 4u.gif
Atsakyti

Giega, eik tu sau, kaip baisu. Bet, taip konkreciai viska: ir telefona ir banka. Parasyk kaip jums viskas toliau. 

Man, per brolio vestuves ateina pora sms is kreditines, kad perku kazka, patvirtink. Ai, nu galvoju, scamas. Nekreipiu demesio. Paskui skambuciai. Perskambinu pati, pasirodo akurat, kazkas prekintis bande su kreditine, bet nepraleido. Kadangi vis bande, tai man vis ejo pranesimai. O viduryje to party bus, susikalbet neina, muzika groja, sakau baliavoju, tikrai nesiprekinu  :D Atsiunte nauja kortele. 

Dabar isvis skaiciau forumuose perspejimai. Kad yra zmones, kurie net po siuksles knisasi. Eina per gatves, ypac, jeigu mato popierius ismestas, tikrina ir renka info. O, gi buna zmones ismeta nesupjaustytas banko isklotines, svarbia info. Kas pagalvotu, kad is konteinerio kas pasiimti gali.  :unsure:​ 

Atsakyti

Su pica tai prajuokino, tipo imkit pavalgykit, nesinervuokit, suprantu kad jums ne iki juoku buvo. Gerai kad bankas nors grazina viska.

Atsakyti
LAbukas

Ai,dar prie visos istorijos yra uzsakyta ir patvirtinka,kad duoda ja,kreditine kortele MB pavarde,bet vardas irasytas DR..O jokios korteles neuzsisakinejo..VAkar skambino i ta banka,uzcancelino.
Nu jau cia kazkas neblogai prasisuko..

Oi,koks orelis nekoks..SAlta..Sildyma jau pilnai isijungem,bet gal reik eit pakarstint radiatorius,kazkaip vistiek salta...


VAkar nusipirkau 3 poras batu.Turbut pirma karta tiek poru is kart pirkau biggrin.gif Vienus darbinius,vienus trumpus ir vienus ilgus biggrin.gif Striuke matavaus,lygtai nebloga,bet kazko noriu,ko pati nezinau biggrin.gif biggrin.gif Megztuku ziurinejau,bet irgi,kas man patinka,tais virs 100£,o teik man gaila biggrin.gif
Turiu Sainsbury nuolaidu,jei perki uz 60£ tai 9£ nuolaida..Vnz renkam,skaiciuoju,kad pririnkt ta 60£,kasoj kai sumuse-80 blink.gif Blyn,du maisiukai...Tikrai viskas pabrange...

Gal kuri zinot to salono,kur prie Manijos(lygtai images vadinas) telefa?Reikia uzsisakyt manikiurus pedikiurus,atostogos arteja biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Giega, o vidoj nesidarai manikiuru?
Reikia vengti apsipirkinejimu interneru. Labai lengvai nulauziami securiciai kai kuriu saitu. Ar naudojosi TB bankingu per tel?
Atsakyti
TAi ir vaziuosiu i Vida..Nuejau iki to salono,vistiek duonos reikejo,o ten manikiuriste dirba tik pirmad ir antrad..Ir uzsirasyt pas ja turi pries 3 sav blink.gif Is vis salone tik viena lkirpeja,nors kedziu ten kelios..Bet man cia patogiau butu-peskom 5 min..I Vida jau vistiek vaziuot reikia...

Bankininkyste naudojas,bet neperka is lievu puslapiu..
Atsakyti

Giega, mano vyras sako, kad virusai telefone tokie buna. Per virusa-programele isplaukia visi duomenys. 

Atsakyti
Labas rytas

Toks vaizdas kad stipriai veluoju biggrin.gif per sviesu ryte...ir vakar savo rankinio laikrodzio nepersukau, veja rodo dabar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 29 spalio 2018 - 09:42