Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Nezinau is kur, ir daktarai nezino, fiziskai sveika as, vegetaciniu nervu sistema kelia man spaudima. Tipo jokio streso, ilsetis, issimiegot, tik geros emocijos ir visokie bla bla bla, zodziu viskas, kas realiam gyvenime neimanoma.

Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 10 19, 21:58)
Giega, kiek laiko kai tu opp pasidarius? Pusmetis bus jau, ania?  Klausyk, gal dar laiko reikia ...
O man nieko. Atsistate gelezis ir koja pamirsau  biggrin.gif  tikrai daug lengviau ir laiptais laipiot ir darbe issedet  mirksiukas.gif

Lapkriti jau metai bus biggrin.gif
As kazkaip ir. etikejau,kad praeis tas skausmas.. Op ir dariausi labiau del grozio biggrin.gif Arteja ziema,vaikstau su kelnem,nieks tos kijines nemato.. O man ner,kad ten siaubingai skaudetu.. nu maudzia ir tiek.. ipratus biggrin.gif
Holan barrats buvo akcijos,jei ka nors perki,tsi gelezis,zuvies taukai ir dar kazkas po 1£ uz buteliuka.. o ju gali neribota kieki pirkt.. mb ten pripirko,bet spek ar as geriu biggrin.gif
Atsakyti

Na bet vistiek op lyg turetu pasalint skausmo priezasti, t.y. tas pridetines issipletusias kraujagysles, jeigu jau ju nebera, tai kodel vistiek skauda  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2018 10 19, 23:00)
<p>Na bet vistiek op lyg turetu pasalint skausmo priezasti, t.y. tas pridetines issipletusias kraujagysles, jeigu jau ju nebera, tai kodel vistiek skauda  hmm.gif </p>

NA ta pavirsine uzglusino,o dabar gal kur kitur neprateka,vidinej daly..
SAkau,ner man kad skaudetu,bet ja jauciu kitaip,nei kita koja biggrin.gif

LAbukas

Nova,as 9h busiu Romforde mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba,

Heida, man nerodo foto kvepalų, o labai noriu sužinoti. Įdėk pavadinimą arba nuorodą, please. 

O, klausyk, tu į nišinius dar neįkišus nosies? 

Koks fainas oras. Kažkaip netikėtai vakar kieme lapus sušlaviau, šiandien neturiu ką veikt. O, norisi lauke būti. Reikės rytoj gal kokių viržių pasisodinti  :hmm:​ 

Atsakyti
Oras tikrai labai grazus bigsmile.gif Rytas vesokas,bet paskui taip isilo biggrin.gif LApus as irgi sugrebiau biggrin.gif PAs mane nei vieno medzio,o pas kaimynus net 3..LApai tai ir pas mane krenta...

Na ka,su Nova pasikavinom,paplepejom mirksiukas.gif PAskui ji savais reikalais,as savais biggrin.gif Reikia kokiu keduku i darba,nes kuriuos turiu labai slidus..Cia kai lijo,taip slidau ant laiptu,kritau,nusibrozdinau delna i akmenukus..TAi reikia kazkokiu netokiu slidziu biggrin.gif TKMaxxe vienus nuziurejau,bet bijau,kad irgi slidus bus,nepirkau..KAzkaip link Conversu linkstu-buna odiniu,neperslaps mirksiukas.gif Bet irgi kokiu norejau,nebuvo dydziu..GAl ryt link Bicesterio pavaziuosim,gal ten ka rasiu..
TAi tik dirza,pedkelniu-vieni batai eda jas biggrin.gif DAr maistelio mirksiukas.gif Prikepiau zemaiciu blynu,burokeliu sriubos isviriau mirksiukas.gif LAukiu,kol MB is darbo gris,gal i svecius vaziuosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Daraus kava ir einu i kiema pasedet. Oras tikrai ne rudeniskas wub.gif

Smagiai siandien pasipliurpem apie bites ir uki su Giega mirksiukas.gif Ir mes su SB per shopingus perejom. Iki Asdos nuejom. Nusipirkom kalakuto farso, dar jautienos farso turiu, tai pamaisysiu ir ryt zuiki kepsiu.

Giega, pabandyk batus pirktis su storu, gruobletu padu. Tokie tikrai neturetu slyst. Timberlando batus ir as ziemai pirkaus kad neslystu. Va tokius
https://www.google.c...=I8BVkcwyKQOSYM

Labai patogus batai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 20 spalio 2018 - 16:31
Nepatinka man Timberlendai biggrin.gif Sunkus jie..O kai as visa diena ant koju,man reikia lengvu mirksiukas.gif Be to,tie timberlendai lau labai zieminiai,man reikia va tokiam orui mirksiukas.gif Ir su storu padu nelabai tinka,nes paskui pedalu nejauciu mirksiukas.gif Vairuotoja gi as biggrin.gif
Atsakyti

Laba,

Heida, man nerodo foto kvepalų, o labai noriu sužinoti. Įdėk pavadinimą arba nuorodą, please. 

O, klausyk, tu į nišinius dar neįkišus nosies? 

Na ne, laikausi, nekisu nosies ten  :D 

Va situos, man rodos mes jau esam juos aptare anksciau

https://www.debenham...117192900099_-1

Atsakyti
Nu sitie visai nesunkus, nu taip tokie gal vaiksciojimui daugiau mirksiukas.gif ir labai tikiuosi kad neslidus ir dregmes nepraleis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 20 spalio 2018 - 17:17

Laba, 

Heida, negirdėti man kvepalai, bet asociacija kilo su rytietišku kvapu. Taip ir yra? 

Žinai, dėl SM pastebėjau, kad nebeveikia sekamos temos. Dabar visada atsidarau www.supermama.lt/forumas ir tada išmeta pagrindinį puslapį. Ir, paskui jau eini ir ieškai savo temos. Arba, gali spausti "sekami" ir pagal tai, kiek turi favoritų, gali būti tema tarp jų. Tvarkė, tvarkė ir nebaigė. 

Rytoj atostogos vaikams prasideda. Mažius eis į  futbolo stovyklą, tai nieko neišsimiegosiu. 

Timberland batai man labai patinka, ypač rudeniui/žiemai. 

Atsakyti

Labas saltas rytas.

Limcamca, jo, kvapas i rytietiska nesa, smilkalus, truputi panasus i juozuko kvepalus, tik sitie tokie minkstesni ir saldesni. 

Kaip gerai kad vaikams atostogos  :rolleyes:​ 

Atsakyti