Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Labukas

Limcamca,tai gal cia ta liaudiskai vadinama roze?? tik labai isplitus g.gif o koks gydymas?
Pas mane ant menties tai sviesios demes.. Nepakilusios,neistinusios,bet plenukais svuesesne oda.. irgi kazkokua liga cia.. Bet nei skauda,nei niezti,plemukai mazi,tai ir neieskau ligu..


Oi kaip gera patinget lovoj biggrin.gif
Atsakyti
13:30,kaip ir mano laikas pasui priduot,o cia is vis viskas uzdaryta-pietauja ir zmoniu pilna pries mane.. tai jei kvies pagal taloniukus pasiimtus is aparato,tai koks tikslas registruotis is anksto??
Atsakyti
Paburbuliavau,bet viena prie vieno langelio pakviete,mane iskart prie kito biggrin.gif
Atsakyti

Laba grazuoles, bukit laimingos meiles diena ir visas kitas dienas ❤❤

Liga isguglinau, rozine dedervine, nieko labai blogo, ir aciu D, praeina ir negydoma, na tik niestet gali ir nesmagu, gali kartotis ypac po persalimo ligu, stiprint imuniteta patartina. Gerai kad ne ta vadinama roze, ten bjauresne liga, reik antibu, o ir sunkiai pasiduoda gydymui, daznai prireik bobulkos, kad uzkalbetu, skamba juokingai, bet veiksminga  :rolleyes: 

Atidirbu dar sianakt, ir savaitgali i francus varom.

Atsakyti
Blyn blyn,kaip mums iki francu susiruost..Jei vyno dar Costco nusiperku,tai MB svaigsta Chenet brendzio,kur po 1,5l buteliai,jis ten labai pigus mirksiukas.gif
Atsakyti
Per ta Heida, mes irgi i Francus kita savaite varom. Brexitas veikia biggrin.gif biggrin.gif
Beje, Heida maisto parduotuveje gali ir svarais atsiskaityti, priima.

GP sake nieko nedaryti, praeis savaime. 2-12 savaiciu taip gali buti. Gerai, kad ne Maljorkos atostogoms, cia taip isbere unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 14 vasario 2019 - 21:50
neira

Pasakykit ar rodo. Turetu rodyt 2 fotkes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 14 vasario 2019 - 22:21

Rodo, katinas taip nepatikliu zvilgsniu ziuri  :D  fainute, sokoladukas didelem akim  :wub: 

Atsakyti

Net nebuciau pagalvojusi, kad svarus ima parduotuvej, geras. Bet as retai grynu turiu, kazkaip viskas kortelej, pas MB irgi, jei prireik kur grynu, tai tiek ir nuimam kiek reikia. 

Atsakyti

Pakartosiu ir as savo kutvela, dedu naujoj versijoj, tai nezinau rodys ar ne.


Pridėta:

Atsakyti
Novos viena fotke matau-grazuoiai wub.gif
Heida,o tavo vel nesimato ciuciaus..

o as galiu tik gyvate idet biggrin.gif bet dar ir ta nufotkint reikua,nes amziais uzsikasus biggrin.gif Dabar issinere is kailio,tai pilnas terariumas odos biggrin.gif
Atsakyti