Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukiai ziemojancios Londonietes plepa apie viska.

Ai tiek to, nerodyk tos gyvates 😂😂

paziurejau, tai senoj versijoj ir man paciai nerodo, naujoj rodo, ir is vis visa diena virgine neleidzia i supermama uzeit, is kart meta kad blokuojama del viruso, tik per mobilu interneta galiu uzeit.

Atsakyti
Man jazkaip neblogai sm siandien vieke,nors buvo tarpas vakare,kai neuzkrove..
Nesuprantu gyvates kaip naminio gyvunelio biggrin.gif Nei ten grozio kazkokio,nei paimsi pazaist biggrin.gif Nu bet va sugalvojo.. Ju draugai tai chamaleoba augina ir dabar kazkoki auk... vnz salamanda ar tai tritona isigijo.. nu toki vandenini drakoniuka biggrin.gif Grazus paziuret,bet.. nu ar cia naminis gyvunelis biggrin.gif
Atsakyti

Egzotikos zmonems norisi, man tai augintinis turi but mielas is minkstas. 

Per itv2 rodo “50 pilku atspalviu”, ziuriu, svenciu valentinke 😂

Atsakyti
Giega, dek dek ir tu savo gyvate mirksiukas.gif nemacius as jos dar rolleyes.gif
Turetu dvi fotkes rodyt. Tu pamegink ant fotkes i virsu paeit mirksiukas.gif

Heida, imesk savo modeli i messangeri mirksiukas.gif tik bantiko nepamirsk prisegt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 14 vasario 2019 - 23:31
Labas,

Rodo Novos Neira. Toks vardas, berods, ane?
Fainuoliai abu.
As galiu buti su mazu vaiku, nes vyras su dickiu iki labai velumos dirbs, nenoriu jo vieno vakare ilgam palikti. Tikiuosi netrukdys?

Mano sunenas gyvate turi. Na, pas teti dabar augina. Man net nejauku i ta kambari ieiti, nors gi suprantu, kd uz stiklo ji, neislys. Bet, as nuo vaikystes visokiu sliuzu, gyvaciu nemegau.
Atsakyti
Labas rytas

Limcamca, man mazius tavo tikrai netrukdys, zinoma kad pasiimk mirksiukas.gif taip, vardas Neira. Unikalus vardas-patys surezgem toki biggrin.gif

Atsakyti

Labas rytas panos,

niu kaip valentinas praejo?

ziuriu ruosiates susitikimui, gal ir as I kompanija tiksiu? Ar labai jau uzdaras vakaras?🙄😃

ikelciaunir as savo ciuckiaus nuotrauka, TIk isvis Nezinau kaip...🙂☺

Atsakyti
LAbukas

Aga,maciau abi Neiros fotkes.KAtino kokios akys ispustos biggrin.gif

Nedirbu siandien,bet uz aukle..TAi nezinau ar atvaziuosiu,nes Limcamcos maziui tai idavei kompa ir sedi ramus,o paskui mano mazaja lakstyt reikia biggrin.gif Nebent MB anksciau is darbo gris..

Ziurekit,kaip su tais F1 viesbuciais PAryziuj?LAbai jie baisus?Duoda 6,8 reitingu..Bet jei geresniu reitingu ir pigesne kaina,tai tik 20+ myliu nuo miesto..GAl 1 nakciai permiegot ne taip ir baisu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija Lazarenkaite @ 2019 02 15, 09:25)
<p>Labas rytas panos,</p><p></p><p>niu kaip valentinas praejo?</p><p>ziuriu ruosiates susitikimui, gal ir as I kompanija tiksiu? Ar labai jau uzdaras vakaras?🙄😃</p><p></p><p>ikelciaunir as savo ciuckiaus nuotrauka, TIk isvis Nezinau kaip...🙂☺</p>


Parasysiu tau FB.

QUOTE(giega @ 2019 02 15, 10:04)
LAbukas

Aga,maciau abi Neiros fotkes.KAtino kokios akys ispustos biggrin.gif

Nedirbu siandien,bet uz aukle..TAi nezinau ar atvaziuosiu,nes Limcamcos maziui tai idavei kompa ir sedi ramus,o paskui mano mazaja lakstyt reikia biggrin.gif Nebent MB anksciau is darbo gris..

Ziurekit,kaip su tais F1 viesbuciais PAryziuj?LAbai jie baisus?Duoda 6,8 reitingu..Bet jei geresniu reitingu ir pigesne kaina,tai tik 20+ myliu nuo miesto..GAl 1 nakciai permiegot ne taip ir baisu g.gif


O ka tu turi omenyje 20 myliu nuo miesto. Miestas ten gi didelis. Kurios butent tau vietos reikia? Su auto? Mes su auto visada gyvenam verslo rajone, ten pigiau, o susisiekimas labai geras.
Atsakyti
Mes varom i koncerta..TAs 20m jau vos ne kita miesta rodo,o ne PAryziu biggrin.gif Vnz radau kelis variantus,kur ir centras arti ir iki to stadiono apie 20-30 min vaziuot..
Atsakyti
Atvaryk siandien. Pasodinsi anuke i kede, nu pasedes vistiek.
Telefona duosi, arba paimk jai plansete.
Gi nenaktinesim ilgai, jeigu vienas vaikas bus namie paliktas, tai po 3 val ir as namo siausiu.

Nova, o gal nori daugiau knygu?
Atsakyti
Nelabai sedet nori,nori lakstyt biggrin.gif Praeita sav buvom kinieciuose,tai vienas kazkuris vis gane ja,nes kedutej pasedejo lygiai 5 min biggrin.gif NAmuose jau viskas zinoma,jau pasedi su kokiu telefu,bet svetimoj vietoj viskas idomu,visur eit reikia biggrin.gif
Atsakyti