Įkraunama...
Įkraunama...

Mažų dydžių rūbai XXS-XS-S

Cop. Copine firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Stilingas raudonas audinukas turi dailią faktūrą wub.gif Labai originalus modeliukas wub.gif Madingai sukirptas priekis bei nugarytė wub.gif Dar viena detalė - sagos wub.gif Didelės - neįprastos formos wub.gif Jos atsisega mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - 38. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

TOKS PAT MODELIUKAS TIK KITA SPALVA wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 01 rugpjūčio 2019 - 00:07
Lindex firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai stilingi ir šiais metais madingi dryžiai - juoda - balta wub.gif Amžina klasika mirksiukas.gif wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Modeliukas užsisega sagutėmis paslėptomis audinuku mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 66 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Papildyta:
M&S firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilinga šių metų spalvytė - balta wub.gif Modeliukas turi pasijonį - ant jo klostelėmis krenta dailiai pasiūvinėtas audinukas wub.gif Prie plataus juosmens dar viena daili detalė - vertikalios klostelės wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 36 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 8. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
PUSSYCAT firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą modeliuką viršuje puošia kreminis audinys - juodi obuoliukai wub.gif Apačioje - juodas pagrindas - kreminiai obuoliukai wub.gif STILINGA ŽAISMINGA BEI LABAI ROMANTIŠKA wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Yra pamušalas. Priekis viršuje dailiai paklostuotas wub.gif Per krūtinę - 45 + cm. MATUOTA NEIŠSKLEIDŽIANT KLOSTELIŲ. Per juosmenuką - 32 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LENGVAI TEMPIASI. Ilgis - 90 cm. Dydis - 12. LABIAU TIKS IR DAILIAU ATRODYS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Nauja , labai stilinga NUMPH džinsinė suknelė wub.gif džinas kokybiškas , neskystas , bet elastingas , fainas modelis , susisega per visą ilgį mirksiukas.gif dydis 34 , kaina 38 eurai 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Nauja , jaunatviška ir žaisminga MANGO suknelė wub.gif fainas modeliukas , juosmuo elastingas , medžiaga nepersimato, marginta širdutėm wub.gif dydis XS , kaina 23 eurai 4u.gif MAŽINU KAINĄ 12 eurų 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauja nuostabi INWEAR suknelė wub.gif begalo stilinga , aukštos kokybės audinys , tiesus neįpareigojantis modelis ax.gif medžiaga standi , nėra plona mirksiukas.gif XS dydis , kaina 45 eurai 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Švelniai rožinis audinukas nuo juosmenuko į kuri įverta guma dailiai krenta klostelėmis wub.gif Abiejuose pusėse yra skeltukai wub.gif Daili detalė - nugarytės sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 29 CM. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI. Skeltuko ilgis - 62 cm. Stilingas ilgis - 143 cm. Dydis - 34. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Naujas, nepralaidus vandeniui North Bend lietpaltis-striukė 4u.gif
Naujas, su etiketėmis, kainavęs 124 Eur, švelnios melsvos spalvos lietpaltis-striukė. Visiškai atsparus vandeniui - 10 000 mm, bet kvėpuojantis, taip pat 10 000 gm - tai vienas didžiausių indikatorių, apibūdinant apsaugos nuo lietaus drabužius. Rašo 34 dydis, man su 36 taip pat tinka. Ilgis nugaroje 96 cm, rankovė nuo peties 64-65 cm, per pažastis 46 cm. Kaina 64 Eur, Vilnius, siunčiu
4u.gif
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Limited collection nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabios gėlės bei spalvų gama wub.gif Labai stilingai sukirptos rankovės wub.gif Jos padailintos klostėmis wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Nugaroje - užtrauktuką įsiūtą įšorėje wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 90 cm. Dydis - 6. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA 8 DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Divided by H&M nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Juodą audinuką puošia baltos gėlės wub.gif Stilinga wub.gif Apačią - kutai - MADINGA wub.gif Stilingas 3/4 rankovių ilgis mirksiukas.gif wub.gif Švelnaus audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Stilingas ilgis - (MATUOTA SU KUTAIS) 75 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
New look firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų spalvos rožinį audinuką puošia žavios gėlės wub.gif Modeliukas stilingai sumetamas wub.gif Viduje susisega sagute - įšorėje dirželiu mirksiukas.gif MADINGA wub.gif Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Madingai sukirptos rankovės priminančios kimono stilių wub.gif Apačia prie juosmenuko padailinta klostelėmis wub.gif Apačioje yra nedideli skeltukai wub.gif Per krūtinę apie 48 cm. Per juosmenuką - 40 cm. JO APIMTIS REGULIUOJASI. AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 65 cm. Dydis - 10. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naują French Connection suknelę, dydis 36, 60€
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gal ką sudomins suknytė/tunika /bliuzonas biggrin.gif kaip pavadinsi biggrin.gif
Pirkau JAV ,nes UK nebuvo dydžių.
Turiu 0 ir 2 dydžius wub.gif
Tikrai kokybiškos ir vertos dėmesio suknelės wub.gif

Laukiu į a.ž.
Po 30 eurų

https://us.asos.com/...n...d=17294&r=1
Atsakyti
Puikios būklės J.Crew merino wool-linen V-neck sweater, XXS dydis, tiks ir XS-S. 15 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti