Įkraunama...
Įkraunama...

Mažų dydžių rūbai XXS-XS-S

Zara basic firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingas ir labai madingas modeliukas wub.gif Suknelę puošia taikliai suderinti raštai bei spalvos wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Stilingai sukirpti šonai - jų dėka suknelė stilingai krenta dailia forma wub.gif Apačioje įverta gumutė kuri taip pat prisideda prie audinio originalaus kritimo wub.gif Dar viena daili detalė - kapišonas wub.gif Tokia detalė visada daro modeliuką stilingu wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenuką apie - 38 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Nesiglamžo. Rankovės ilgis - 60 cm. Stilingas ilgis - 120 cm. Dydis - S. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
S.Oliver firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokasMadingas audinys wub.gif Modeliukas stilingai plisuotas wub.gif Šone yra užtrauktukas. Yra pamušalas. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 45 cm. Dydis - 38. ATITNKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Švelniai rausva spalva - šių metų spalva topas wub.gif mirksiukas.gif Modeliuką puošia daili faktūra wub.gif Šiais metais madingos platėjančios rankovės nuo alkūnės wub.gif Jos taip pat turi žavią detalę - juosteles wub.gif Jas galima surišti į kaspinuką arba tiesiog taip kaip parodyta nuotraukoje wub.gif mirksiukas.gif Apačia padailinta karbatkėle wub.gif Modeliukas susisega nugaroje sagute. Per krūtinę - 47 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - 10. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
UCB firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingas audinukas padailintas ruoželiais bei madingai suderintomis spalvomis - balta - mėlyna wub.gif Apykaklė paaukštinta wub.gif Jos aukštis reguliuojasi. Šone ji turi dailias juosteles kurias galima surišti į kaspiną arba tiesiog kaip parodyta nuotraukoje wub.gif Priekis dailiai suklostuotas mirksiukas.gif Modeliukas labai originiai susisega - priekyje - šone wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - M. Kiana tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Zara basic firmos nauja suknelė - tunika VIENAME atvežta iš užsienio. TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif Audinukas papuoštas dailia faktūra bei madingais raštais wub.gif Labai originaliai apipavydalinti rankovių kantai wub.gif Šone yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Per krūtinę - 55 cm. Per juosmenuką - 40 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 83 cm. Dydis - S. TOKIO TIPO MODELIUKAS PUIKIAI TIKS IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Uniqlo maudymukas, dydis - S kelnaitės (su raištukais, reguliuojasi) ir M liemenėlė (maždaug 75B-C). Kaina - tik 11 eur

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka


Reebok tamprės Lux 3/4 leggings. Etiketėje dydis S, tokį ir atitinka. Liemuo netempiant - 33 cm, visas ilgis - 75 cm. Kokybiškos, nepersimato, ant nugaros yra šviesą atspindintis Reebok ženkliukas. Kaina - 19,5 eur.

vartotojo įkelta nuotrauka


Daugiau rūbų - mano atnaujintoje spintos temoje smile.gif
Atsakyti
Monton firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga bordo spalvytė wub.gif Žavi detalė priekis padailintas neriniais wub.gif Į rankovės bei apačią įvertos gumutės dailiai keičia modeliuko formą wub.gif Priekis ir nugarytė dvigubo audinio mirksiukas.gif Per krūtinę - 46 cm. Rankovės ilgis - 62 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Morgan firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tamsiai juodas audinukas - kokybiška dirbtinės odos imitacija wub.gif Modeliukas stilingai susisega per visą priekį wub.gif Yra dirbtinės odos diržas mirksiukas.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Priekyje nuo juosmenuko audinukas padailintas klostelėmis wub.gif Juosmenukas taip pat padailintas klostėlėmis wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Nugaroje - skeltuką. Per juosmenuką - 32 cm. Per klubiukus apie 44 cm. Ilgis - 50 cm. Dydis - 34. Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Signage firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodą audinuką abiejose pusėse puošia stilingi aukso spalvos raštai wub.gif Madingas rankovių sukirpimas. Suknelė susisega nugaroje užtrauktuku. Per krūtinę - 44 cm. PIUIKIAI TEMPIAIS IKI 50 CM. PER juosmenuką - 38 cm. Per klubiukus apie 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 83 cm. Dydis - 38. DAILIAI ATRODYS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
FOREVER 21 firmos nauji šortukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif Raudoną audinuką puošia dabar taip madingi raštai wub.gif Šone yra užtrauktukas. Modeliukas turi pamušalą. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 30 cm. Dydis - 38. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
CLUB L firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai originalus modeliukas. Švelniai rožių spalvos wub.gif Priekį puošia "lapukai" - atrodo nuostabiai bei puošniai wub.gif Nugarytė tampri. Modeliukas turi pamušalą. Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 35 cm. Per klubiukus apie 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - NUGARYTĖ TAMPRI. Ilgis - 80 cm. Dydis - S/M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Amisu firmos nauja palaidinukė atvėžta iš užsienio. Nuostabus baltos spalvos modeliukas wub.gif Žavios detalės - priekį bei rankoves puošiantys dailus nerinukai wub.gif Rankovės ir apykaklė užsisega sagomis. Per krūtinę - 50 cm. Rankovės ilgis - 63 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti