Įkraunama...
Įkraunama...

Mažų dydžių rūbai XXS-XS-S

River island firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. BALTO SMĖLIO audinukas turi šiek tiek blizgesio wub.gif Madingasis skater stilius wub.gif Yra kilpos dirželiui. Nugaroje yra užtrauktukas. Per juosmenį - 36 cm. Ilgis - 40 cm. Dydis - 12. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Taikliai suderinta trijų spalvų gama: rausva balta juoda wub.gif Nugara rausvos spalvos wub.gif Modeliukas susisega sagomis sumaniai paslėptomis po audiniu mirksiukas.gif wub.gif Dirželio dėka modelis tampa dar stilingesnis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenį - 48 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Per pečius - 34 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Zara Woman firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltas kiauraraštinis audinukas labai dailiai išsiūvinėtas wub.gif Stilingo 3/4 ilgio rankovės. Dailiai apipavidalinta apačia bei rankovės wub.gif Abi pusės vienodos. Per krūtinę - 48 cm. Stilingas ilgis - 47 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Laisvo kirpimo palaidinė piuikiai tiks ir S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Zara w/b firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Stilingas leopardo kailio audinys wub.gif Kelnės madingai plačios wub.gif Ypatingai apačia. Juosmuo stilingai paaukštintas. Į jį įverta guma. Per juosmenuką - 34 cm. Per klubiukus apie 47 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Vidinės siūlės ilgis - 68 cm. Ilgis - 101 cm. APAČIA - VIENA PUSĖ - 39 CM. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Reserved firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinį puošia stilingos gėlės wub.gif Modelį puošia juodos spalvos apykaklė bei užsegama dalis. Modeliukas susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Rankovės reguliuojamos dirželio dėka. Nugara dailiai užapvalinta - ilgesnė už priekį. Nugara per vidurį dailiai paklostuota. Per krūtinę - 44 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 58 - 70 cm. Dydis - 34. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti

Nauja Unqiue21 suknelė wub.gif
Spalva -karamelė
Dydis EU 34 ,US 2 , UK6
Atitinka XS-S
Susisagsto per visą ilgį ,reguliuojasi per liemenį diržu.
25 eurai

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Orsay firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Mėlyną audinį puošia stilingi balti taškučiai wub.gif Juosmens sritis padailinta sulenkta juostele. Nuo juosmens modelis padailintas klostėmis. Šonuose įvertos gumutės. Suknelė turi nuimamas persišviečiamas petnešas. Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 42 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. Per juosmenį - 35 cm. Ilgis - 71 cm. Priekis - 80 cm. Petnešėlėmis ilgis - 42 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

H&M firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Audinukas stilingai padailintas linksmais paveikslėliais - batukais wub.gif Madingai paaukštintas juosmuo ARBA pažemintas klynas - 2/1:wub: mirksiukas.gif Į jį įverta guma. Per juosmenį - 34 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. Nuo juosmens iki klyno siūlės - 38 cm. Per klubus apie 47 - 48 cm. Vidinės pusės ilgis - 60 cm. Ilgis - 93 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Naujas, su etikete Reserved 36 dydžio švarkas, labai graži tamsiai žalia spalva. 26 eurai, Vilnius, siunčiu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Manna Grey firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modelis tinka visiems sezonams mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Stilingai plisuotas švelnus audinys kaip #barchatas wub.gif Juosmenuką puošia guma į kurią įausti vario spalvos siūlai labai tinkantys prie "plytų spalvos" audinio wub.gif Per juosmenį - 31 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 68 cm. Dydis - 8(S). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Minimaliai nešiota J. Crew ir garsios ir brangios anglų kompanijos Barbour collaboration striukė, 4 dydis. Labai išskirtinis rūbas, įliemenuotas, gražiai pabrėžia figūrą, mokėjau 120 eurų, nešiojau minimaliai, parduodu už simbolinę kainą - 25 eurus 4u.gif

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauji šortai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Modeliukas papuoštas dailiomis taikliai suderintomis spalvomis bei raštais wub.gif Labai stilingai padailintas priekis - jis dvigubas su dailiomis klostėmis wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu. Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 36 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 35 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

ZARA w&b firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. kremo spalvos audinį puošia stilingi sodrios spalvos grybai wub.gif Modelis madingo 3/4 ilgio rankovėmis. Rankovės kaip ir nugaroje esanti apykaklės sritis užsisega sagomis apsiūtomis audiniu. Nugara šiek tiek ilgesnė. Šonuose yra nedideli skeltukai. Per krūtinę - 47 cm. Ilgis - 64 - 62 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Mango firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Dailią faktūrą turintį vidutinio storumo audinį puošia žavios gėlės wub.gif Modelis madingo 3/4 ilgio rankovėmis. Į rankovių kantus įvertos gumos. MODELIS TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Per krūtinę - 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINYS ELASTINGAS. Ilgis - 56 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti

Nauja Unqiue21 suknelė wub.gif
Spalva -karamelė
Dydis EU 34 ,US 2 , UK6
Atitinka XS-S
Susisagsto per visą ilgį ,reguliuojasi per liemenį diržu.
25 eurai

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Vila firmos naujas kardiganas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilingas bei elegantiškas modelis TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif Yra kišenės - stilinga bei labai patogu. Per krūtinę - 42 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. MATUOJANT AUDINYS UŽEINA VIENAS ANT KITO. Per juosmenį - 38 cm. Per klubus - 42 cm. Per pačius - 33 cm. Rankovės ilgis - 64 cm. Stilingas ilgis - 108 cm. Dydis - XS. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
etirel firmos nauja sportinė palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Sodriai ryškus, bet neįkyrus elastano turintis audinys su stilingais užrašais wub.gif Viduje yra speciali liemenėlė mirksiukas.gif Per krūtinę - 42 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINYS LABAI ELASTINGAS. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti