Įkraunama...
Įkraunama...

Mažų dydžių rūbai XXS-XS-S

Divided by H&M firmos naujas sijonukas. Man deja mažokas. Baltą puikiai formą išlaikantį audinį puošia mielos gėlės wub.gif Sijonas stilingo skater tipo. Šonuose yra kišenės. Stilinga bei labai patogu. Nugaroje yra užtrauktukas. Per juosmenį - 35 cm. Ilgis - 47 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

WOW firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas modelis. Priekis dvigubas. Su paveikslėliu wub.gif Apykaklė ir rankovių sritis padailinta kantais. Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - XS. LABIAU TIKS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Zara Basic firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tamsiai juodą elegantišką modeliuką puošia daili karbatkėlė wub.gif Ji yra ir nugaros srityje prie pat juosmens. Šone yra užtrauktukas. Nugaroje - skeltukas. Modelis turi pasjonį. Per juosmenį - 37 cm. Per klubus - 47 cm. Ilgis - 53 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Dizainerės Ramunės Piekautaitės sukurtos stilingos kelnės. Madingas kremo spalvos peršviečiamas modelis pačios dizainerės žodžiais: "Jeigu kelnės pilnai peršviečiamos, tada skirtos dėvėti po suknelėmis arba sijonais, kaip pokelnės". Žinoma galima dėvėti ir su tunika. Šioje srityje JUS esate KURĖJOS. Apačia padailinta sagomis. Jos atsisega. Juosmuo bei kelnių kantai yra dvigubo audinio. Šone yra užtrauktukas. Per juosmenį - 33 cm. Per klubus apie 45 cm. Vidinės siūlės ilgis - 70 cm. Ilgis - 95 cm. Dydis - S. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Zara woman firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabiai suderintos spalvos ir gėlės wub.gif Stilingo 3/4 ilgio rankovės rankovės dailiai paklostuotos. Apykaklė madingai paaukštinta ir susiriša kaspinu bei saga. Yra atsarginė saga. Šone yra užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenį - 38 cm. Ilgis - 86 cm. Dydis - XS, BET PUIKIAI TIKS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

BODYFILTR woman firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Švelniai rausvą audinuką puošia nuostabios gėlės bei daili faktūra wub.gif Abu pusės vienodos. Audinuko sudėtis: VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 47 cm. Per juosmenį - 40 cm. AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 91 cm. Dydis - 38. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
ELLE firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Vintage stiliaus modelio raudoną audinį puošia baltos spalvos taškučiai bei daili apykaklė wub.gif Stilingai apipavydalintas priekis. Šone yra užtrauktukas. Nuo juosmens sijonuko dalis dailiai paraukta. Per krūtinę - 42 cm. Pasitempia iki 44 cm. Per juosmenį - 35 cm. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mohito firmos naujas triko atvežtas iš užsienio. Mna deja mažokas. Tamsiai juoda spalvytė. Apačia susisega kilpelėmis. Ji trikotažinio audinio. Priekis padailintis dvigubu tiuliu wub.gif Per krūtinę - 38 cm. Per juosmenį - 32 cm. Per klubus - 38 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINYS ELASTINGAS. Rankovės ilgis - 56 cm. Per pečius - 34 cm. Ilgis - 71 cm. Dydis - XS. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Veiksmas Kaune. Galimas siuntimas.
Prašom į AZ
4u.gif

Naujos "Victoria's Secret" Bombshell liemenėlės (krūtinę padidina 2 dydžiais) su push'apu
Dydžiai : rašo 32(70B), bet apimtis didinta todėl tiks 75B ( 34B )
Spalva : kaip foto, tamsiai mėlyna
Kaina : 49Eur DABAR TIK 36Eur SU SIUNTIMU
vartotojo įkelta nuotrauka






Nauja "Victoria's Secret" liemenėlė sportui (medium support)
Vidutiniškai (medium support) prilaiko krūtinę. Lengvas nestruktūrinis dizainas, nėra sagčių ir kabliukų. Reguliuojamos petnešėlės. Super minkšta elastinga juosta po krūtine patogumui ir judėjimui. Lengvas ir kvėpuojantis audinys apsaugo nuo drėgmės. Puikiai tinka važiavimui dviračiu, kikbokso treniruotėm ir aktyviam sportui.
Dydis : 34C (75C), dydį atitinka 4u.gif
Spalva : žalia, kaip foto 4u.gif
Kaina : 29Eur DABAR TIK 25EUR SU SIUNTIMU
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka






Nauja "Victoria's Secret" liemenėlė sportui (MAX SUPPORT) su maximale apsauga krūtinei
Spalva : kaip foto
Dydis : 34D ( 75D), dydį atitinka 4u.gif
Kaina : 38Eur DABAR TIK 36EUR SU SIUNTIMU
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Influence firmos nauja palaidinė. Baltą audinuką puošia nuostabus paukščiai bei spalvų deriniai wub.gif Stilingas viršaus sukirpimas ir audinių žaismas. Apykaklė dailiai apkantuota gelsvu audiniu ir užsisega saga. Abi pusės vienodos. Per krūtinę apie 54 cm. MATUOTA ŠIEK TIEK ŽEMIAU MĖLYNO AUDINIO. Ilgis - 60 cm. Dydis - 10. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif



Atsakyti
Zara woman firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif Madingas audinio raštas wub.gif Stilingai paaukštinta apykaklė mirksiukas.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 58 cm. Per pečius - 38 cm. Rankovės ilgis - 56 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga aviečių spalva wub.gif Gepiuro audinys padailintas gėlėmis. Stilingai paaukštinta apykaklė. Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenį - 30 cm. Ilgis - 57 cm. Dydis - 32. Kaina tik 12 €.

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

crivit firmos nauji sportiniai šortai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai madingas #bike #stiliaus #modeliukas wub.gif Elastingą juodą audinį puošia oranžinė spalva. Juosmuo iš plačios gumos. Nugaroje prie juosmens yra nedidelis platus kišenukas užsisegantis užtrauktuku. Per juosmenį - 31 cm. Per klubus apie 43 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 63 cm. DYDIS - 36/38. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Closet firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Juodą audinuką puošia žavios gėlės bei raštai wub.gif Modelis stilingo saulės kliošo. Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu. Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 40 cm. TEMPIASI IKI 46 CM. Per juosmenį - 30 cm. TEMPIASI IKI 34 CM. Ilgis - 87 cm. Dydis - 8. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingas "zebrinis" audinukas wub.gif Visas priekis susisega užtrauktuku. Nuo juosmens audinukas dailiai krenta klostėmis. Priekis taip pat padailintas klostėmis. Madinga V formos apykaklė. Nugaroje į juosmenį įverta guma. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenį - 31 cm. TEMPIASI IKI 40 CM. Stilingas ilgis - 94 cm. Dydis - 38. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Zara woman firmos nauja tunika atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Pilką audinuką puošia stilingai paaukštinta apykaklė, dirbtinės odos didelės kišenės bei madingai apipavidalintas priekis wub.gif Per krūtinę - 43 cm. Ilgis - 80 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Xinshina firmos nauja suknelė - tunika VIENAME atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lengvą audinuką puošia nuostabių spalvų be raštų gama wub.gif Boho stiliaus modelis wub.gif Iki juosmens modelis susisega sagutėmis. Stilingas rankovių ilgis - 53 cm. Per krūtinę - 47 cm. Per juosmenuką - 29 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. TEMPIASI IKI 44 CM. Stilingas ilgis - 130 cm. Dydis - M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M conscious firmos nauja palaidinė - kimono atvežtas iš užsienio. Juodą audinį puošia nuostabios gėlės bei spalvos wub.gif Stilingai plačios 3/4 rankovės padailintos juodu kantu. Kantas puošia ir kimono priekį. Nuostabus modelis wub.gif Kimono turi pamušalą. Per krūtinę - 60 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Ilgis - 70 cm. Dydis - XS/S, BET PUIKIAI TIKS IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti

Parduodu dvi puikiais naujas su etiketėm ASOS sukneles - abi išaugau  :D

Dydis 36

Medžiagos tamprios, gražiai paryškina figūrą, pirktos per išpardavimus,atiduodu pigiai, kad nebesandėliuočiau

po 20eur

su odos imitacija

[attachment=268530:sukne1.jpg]

medžiaga nėra plona, puikiai tiks rudeniui

[attachment=268531:01_01430_4hV1SGwdYAm9jN3RhQQRtYik.jpeg]

Taip pat ASOS lipsy suknytė, rašo 38, bet atitinka 36, 15 eur

[attachment=268532:01_02313_5LW1KZcFwSY8xZUaXP7jaCgM.jpeg]

 

Taip pat kartą vilkėta ASOS suknytė 38dydis, taip pat labiau36

[attachment=268533:suknyteasos11.jpg]

 

Vilnius, siunčiu lpexpress paštomatu

Temos neseku, rašykite až

 

Atsakyti