Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Sveikos

Ačiū visom už vakar puikią dieną!!!!! Šponkiukui ir vyrui už namus ir mmmm padažą 😋 :D Aist ir Magnunai už transportą! Erendirai, Dared, Erodei ir Lapynai su Lapynukais už puikią ir skanią kompaniją! 
Aist, laikykis :4u:  ir pasakyk vyresnėliui, kad jis turi supernuostabią mamą, todėl viskas bus gerai  :4u: 

Erode, daug palaikymo  :4u: 

Atsakyti

Ačiūūūūū visoms už puikų šeštadienio vakarą  :D  :4u:  kaip visada laikas prabėgo nepastebimai bečiauškant ir besijuokiant  :D 

Mam, ar nemanai kad laikas naujus aulinius pirkti ir naują dėžutę parnešti į kurią katinėlis tilptų?

20200126-151349.jpg


P.S. namie yr dar dvi dėžutės ir viena iš jų pakankamai didelė katinėliui tilpti, bet katinėlis dydžius kitaip supranta


Atsakyti
Erode, gal geras ženklas, jei dar pešasi. Turi jėgos. Kankinimas duoda rezultatų.

O Evangelic ne vilnietė? mastau.gif Kaip suprantu, nesimytinai... Nesigaudau, kurios jūsų nuo senovės pažįstamos. smile.gif

Mano baltoji piktoji ragana įsigudrino mane gązdinti. Kaip minėjau, per dienas sėdi uždaryta kambarėlyje, tai savaitgalį, kai sėdžiu namie, atveriu duris, kad šiek tiek daugiau palakstyt galėtų. Kokius 3k šian vos neįvarė infarkto. Pasislėpus iš po kokio kampo ar durų raketos greičiu puola man ant kelio. Galima pagalvoti, kad žiurkių priviso. Manau, pastebėjo, kad išsigandau kartą, tai rado pramogą.

Žinau, kad atsibodo dejonės, bet jaučiuos taip pat *ūdinai. Atrodo, norėčiau išvemti smegenis. Na, bent rūbus skalbiankė išskalbė, dar kartais paprašo toks vyrukas, padėti su darbeliais, tai šian jam šiek tiek laiko skyriau. Reik vakare į mišias nuvažiuoti.
Ir ryt vėl į darbą... Dieve, kaip aš bijau jo...
Skaitau tokią pop - buką knygą apie tą vyrą, kur be rankų ir kojų keliauja po pasaulį ir kitus motyvuoja. Žinokit, nepadeda. Kiekvienam savos bėdos didžiausios, matyt.

Atsakyti

Žinau, kad atsibodo dejonės, bet jaučiuos taip pat *ūdinai. Atrodo, norėčiau išvemti smegenis. Na, bent rūbus skalbiankė išskalbė, dar kartais paprašo toks vyrukas, padėti su darbeliais, tai šian jam šiek tiek laiko skyriau. Reik vakare į mišias nuvažiuoti.
Ir ryt vėl į darbą... Dieve, kaip aš bijau jo...
Skaitau tokią pop - buką knygą apie tą vyrą, kur be rankų ir kojų keliauja po pasaulį ir kitus motyvuoja. Žinokit, nepadeda. Kiekvienam savos bėdos didžiausios, matyt.

Motyvacinės knygos man irgi nepadeda. Tiksliau sakant biesina. Kaip ir tas "Kitam dar blogiau, tu viską turi, kaip gali būti blogai." 

Aš į naują darbą ėjau su požiūriu, kad nepatiks, susikrausiu daiktus ir išeisiu. Man tas padėjo nuimti įtampą. 

Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2020 01 26, 16:54)
Erode, gal geras ženklas, jei dar pešasi. Turi jėgos. Kankinimas duoda rezultatų.

O Evangelic ne vilnietė?  mastau.gif Kaip suprantu, nesimytinai... Nesigaudau, kurios jūsų nuo senovės pažįstamos. smile.gif

Mano baltoji piktoji ragana įsigudrino mane gązdinti. Kaip minėjau, per dienas sėdi uždaryta kambarėlyje, tai savaitgalį, kai sėdžiu namie, atveriu duris, kad šiek tiek daugiau palakstyt galėtų. Kokius 3k šian vos neįvarė infarkto. Pasislėpus iš po kokio kampo ar durų raketos greičiu puola man ant kelio. Galima pagalvoti, kad žiurkių priviso. Manau, pastebėjo, kad išsigandau kartą, tai rado pramogą.

Žinau, kad atsibodo dejonės, bet jaučiuos taip pat *ūdinai. Atrodo, norėčiau išvemti smegenis. Na, bent rūbus skalbiankė išskalbė, dar kartais paprašo toks vyrukas, padėti su darbeliais, tai šian jam šiek tiek laiko skyriau. Reik vakare į mišias nuvažiuoti.
Ir ryt vėl į darbą... Dieve, kaip aš bijau jo...
Skaitau tokią pop - buką knygą apie tą vyrą, kur be rankų ir kojų keliauja po pasaulį ir kitus motyvuoja. Žinokit, nepadeda. Kiekvienam savos bėdos didžiausios, matyt.


Vilnietė, bet temoj nauja, mes beveik kartu į ją atėjom, ir šiaip nelabai drąsi. smile.gif

Rimtai Vuičičiaus knyga buka? blink.gif blink.gif blink.gif Neskaičiau, bet girdėjau neblogų atsiliepimų.
Atsakyti

Vilnietė, bet temoj nauja, mes beveik kartu į ją atėjom, ir šiaip nelabai drąsi. smile.gif

Rimtai Vuičičiaus knyga buka? blink.gifblink.gifblink.gifNeskaičiau, bet girdėjau neblogų atsiliepimų.

Įsiterpsiu. Aš irgi bandžiau skaityti. Bet man pasirodė toks motyvacinis popsas, kad negalėjau tęsti. Aišku, jo vietoje tai tikrai rašyčiau tokią knygą ir reklamuočiau. Dar bandžiau Merfio dėsnių knygą, bet neapsikenčiau ir numečiau į šoną. Man pasirodė, kad tai knyga galinti padaryti daugiau žalos negu naudos, ypač žmonėms turintiems problemų. 

Vienintėlė, kuri tikrai labai patiko (bet mintyse daug kur su autoriumi ginčijausi) buvo Irvin Yalom "Žiūrėti į saulę". Nors gal daugiau tikėjausi, kad padės atrasti tai aš kažkuo tikiu po mirties ar ne, bet sakyčiau dar labiau supainiojo. Bet tuo pačiu labai įdomu buvo skaityti. 

Dabar pradėjau Moterys bėgančios su vilkais.

Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2020 01 26, 16:22)
Aš į naują darbą ėjau su požiūriu, kad nepatiks, susikrausiu daiktus ir išeisiu. Man tas padėjo nuimti įtampą. </p>

Bandau ir aš galvoti, kad niekas pririšęs nelaikys, ne kalėjime sėdžiu ir čia laisva Lietuva, kaip sakoma. Bet nesidaro lengviau, nes suprantu, kad reikia kažkaip finansiškai išsilaikyti, pavargau nuo tos darbų kaitos kas 2 m. Dar čia pastarąjį pusmeti turėjau ne kokios patirties dirbant sau, kai tik po kelių mėn "išsimušiau" užmokestį. Kažkaip palaužė visa tai pasitikėjimą savimi bet kokį, matyt, ir nesaugumas groja.

Čia bandymas logiškai paaiškint, bet iš tikro net negaliu aiškiai įvardint kas man tokį siaubą kelia.
QUOTE(Evangelic @ 2020 01 26, 16:23)
Vilnietė, bet temoj nauja, mes beveik kartu į ją atėjom, ir šiaip nelabai drąsi. smile.gif

Rimtai Vuičičiaus knyga buka?  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Neskaičiau, bet girdėjau neblogų atsiliepimų.

Kadangi abi naujos, tai kitąkart reikia abiems, kad drąsiau būtų. smile.gif

Negražiai čia išsireiškiau. Taip vadinu lengvus skaitalus, kur "per vieną ausį įeina per kitą išeina" (bent man). Iš esmės, manau, bet kuris žmogus alėtų tokią parašyt. Taip, ji pozityvi, nagrinėja žmogiškas problemas, bet mano akiai taip paviršutiniškai. Na, minimas Dievas, maldos, tai skirta tikintiesiems labiau.
Dabar skaitau antrą jo knygą, tai net nežinau kuo nuo pirmos skiriasi...
Manęs neerzina, bet ir nedrąsina, kažkokių gilių minčių nekelia. Gal kad atbukus.


Atsakyti

Vargšas Grikutis,kur matyta, į tokią mažą dėžutę turi talpintis. :blink:

Meet'o foto užskaityta  :wub:

 74b664f69546.jpgVakarienė prie žvakės šviesos.

Mieli kolegos, jūs vakarienę jau pavalgėte???

Atsakyti

Erode, dar truputis ir pradės ėsti pats, tikiu tuo.

O man visi galvaskausmiai ir pilvaskausmiai tik vakar ir davė išeiginę, nuo šiandenos pietų su viskuo kankinuos.

Iš klinikos neskambino, turbūt šiandien dar neatiduos katytės.

Atsakyti

Vis bandžiau šalia pasiguldyt.. nė už ką nenori gulėt. Tik apsiverčiau ant pilvo ir prašom, užpakalis jai jau tinka.. 20200126-191927.jpg

IMG-20200126-WA0001.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 26 sausio 2020 - 19:44

Colomba rašė:

<Vienintėlė, kuri tikrai labai patiko (bet mintyse daug kur su autoriumi ginčijausi) buvo Irvin Yalom "Žiūrėti į saulę". Nors gal daugiau tikėjausi, kad padės atrasti tai aš kažkuo tikiu po mirties ar ne, bet sakyčiau dar labiau supainiojo. Bet tuo pačiu labai įdomu buvo skaityti. 

Dabar pradėjau Moterys bėgančios su vilkais.>

Colomba, ar patinka?

Pas mane tas pat. Tašė šiaip sau valgo, Kingas konservo išvis neėda, nebeatidarinėsiu, nes 3 išmečiau... Maurį girdau skystu konservu, specific recovery, pradėjo traiškanot akys, pradėjau lašint Tobradex ir masažuot ašarų kanalus, kaip kad Nikai reikėdavo. Leidžiasi, ir ką jūs manot? Snarglio tai mažiau... Bet vakare net nebelakė, suvariau 50 ml po oda. Nes ryte palakė kiek. 

Atsakyti

Colomba rašė:

<Vienintėlė, kuri tikrai labai patiko (bet mintyse daug kur su autoriumi ginčijausi) buvo Irvin Yalom "Žiūrėti į saulę". Nors gal daugiau tikėjausi, kad padės atrasti tai aš kažkuo tikiu po mirties ar ne, bet sakyčiau dar labiau supainiojo. Bet tuo pačiu labai įdomu buvo skaityti. 

Dabar pradėjau Moterys bėgančios su vilkais.>

Colomba, ar patinka?

Pas mane tas pat. Tašė šiaip sau valgo, Kingas konservo išvis neėda, nebeatidarinėsiu, nes 3 išmečiau... Maurį girdau skystu konservu, specific recovery, pradėjo traiškanot akys, pradėjau lašint Tobradex ir masažuot ašarų kanalus, kaip kad Nikai reikėdavo. Leidžiasi, ir ką jūs manot? Snarglio tai mažiau... Bet vakare net nebelakė, suvariau 50 ml po oda. Nes ryte palakė kiek. 

Yalom "Žiūrėti į saulę"? Ar Moterys bėgančios su vilkais? 

Yalom patiko, supainiojo, nors nesu kažkokia tikinti, bet supratau, kad kažkuo po mirties noriu tikėti, noriu tikėti siela, kad jji kažkur keliauja, ar grįžta į kitą kūną. 

O Moterys bėgančios su vilkais, tik pora skyrių. Kol kas įdomu. Vienas skyrius buvo toks... eh. Neblogas, bet tiesiog gal man gyvenime tie aspektai neaktualūs, nes ten daugiau moters ir vyro santykiai, kai renkamai nesiklausant nuojautų, o dėl patogumo. Kadangi čia aš visiškai nulis ir nieko neturiu, tai tiesiog nesudomino. 

Bet La Loba dalis... skaičiau tą skyrių tris kartus. Kažkas patraukė. :) 

O iš dėžučių pasaulio - turėjau kartoninį namuką katėms. Labai gražus. Paprika per maždaug 1 savaitę suniokojo kaip Godzilla. 

Atsakyti