Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Su Šv. Velykom,jaukumo, šilumos, gėrio visų jūsų namuose ir širdyse

20190421-102756.jpg

Atsakyti

Penktadiwnį grįžus namo radai meninč instaliaciją, laimė tik kad meninės išraiškos priemonės nedaug belikę buvo tai meninkei nebuvo kur išsiplėsti bet vistiek savo kūriniu atrodo buvo patenkinta

20190419-170705.jpg

20190419-170706-0.jpg

Negana to, aptikau kad ir virtuvės kriauklėje groteles buvau palikusi - apropinėjau visą trobą, radau ant sofos guolyje įkištas

Atsakyti

Su Šv,Velykomis.Ramybės,jaukumo ,harmonijos :4u:Tik oras ne koks,lietus sugadino visą reikalą.Teko patalpoje sėdėti.Net kiaušinmedžio arba Velykinio medžio niekam negalėjau parodyti.

Oje, kokie margučiai gražūs. :wub:

Meninė instaliacija silpnoka, menininkė dar matyt jauna ir nepatyrusi. 5fb15fe9ab9e.jpg9c9e3319c908.jpg

Atsakyti

Mūsiškis Velykų medis

20190421-102945.jpg

Atsakyti

Mergaitės,

Tegul  pavasarinis  grožis  atsispindi  Jūsų  širdyse,

Te  grįžtanti  šiluma pakviečia  Jūsų  širdis  džiaugsmo  šokiui,

Te visa, apie  ką  svajojote, svaiginančiu  greičiu  artėja  prie  Jūsų  ir išsipildo  kasdienybėje!

SU  ŠVENTOM  VELYKOM!

Priedas  P_20190421_183304.jpg   164,59KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Grikis šventė šventes  :) 

20190421-125649.jpg

Atsakyti

Labas rytas :4u:Labai gaila bet savaitgalis baigėsi,laikas kibti į darbus.

Pažiūrėjau į Grikį,ir visa darbinė nuotaika baigėsi.Mielai prigulčiau prie gausaus stalelio.

Atsakyti

Aš tai mielai būčiau likusi niurkyti Ainu

20190423-122829.jpg

Atsakyti

Labos visos po Velykų  :4u: 

Zundyte didžioji, Tavo sveikinimas labai sušildantis, ačiū  :4u:  :4u:  :4u: 

Ainu kad gauruotukė  :wub:  :wub:  :wub: 

Beje, labai graži Jumos instaliacija iš škp, katytė labai laiminga, siūlyčiau Magnunai labai neskriagint škp likučių katytės laimei :hihihi:

Atsakyti

Taip, taip pritariu Erendirai, labai jau mažai škp katytei :D

Atsakyti

Su ta raina meninyke jokio škp neprisizapasyčiau  :) pora instaliacijų iš pilno škp ritinėlio mane buvo labai pradžiuginę bet kaip ir užteko to džiaugsmo. Namie pilna trioba pelių yra - tegul dėlioja menines instaliacijas iš savo pelikių  :) 

Atsakyti

Sveikos (gyvos) po švenčių :D

Šponkiau, mačiau tavo flagštoką, nius liukssss matos iš tolo :bigsmile:

Grikučiui labai nuskilo, dveji keliai, kaip matau, yr kur išsitiest :bigsmile: Magnun, dėl pelių nesutiksiu, pelės tai ir tetos Kruopos, o va pooopierius TIK Jumos, bent jau kol kas  :D  :B 

Ainu plaukuotaniurkytapilvė :D

Zundyte, gražūs žodžiai :wub:

Giriu visus margučius. Aš be jėgų, nes kai nonstop gamini-ėdi keturias dienas, tai sėdžiu darbė - ilsiuosi :D

Užtat vaikai su seneliais buvo surengią margučių ridenimą, vajeeee kaip Spurgytei patiko. Ir rideno ir gaudė ir bandė nučiulpt tuos kiaušinius, vienžo kačiukui buvo labai linksma :D

Atsakyti