Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Mudu, o kur jubiliato nuotrauka? hmm.gif su pirmuoju jubiliejumi 4u.gif

Ot sekasi Šponkiui ir Ainu biggrin.gif Tik neaišku, kuriai labiau?
Atsakyti

Visai betvarkė,kur varduvininko foto?Greitai,nors ausies kraštelį.

Atsakyti
Prašom 4u.gif
Jubiliatas

Gimtadieninį tortą atidėjom iki savaitgalio :-)Tai foto iš pasilakstymo kieme :-)
Atsakyti

Labas vkarėlis,

Sveiknimai baltapūkiui,

A klausykit, neplanuojat kokio susiropojimo Vilniuj? Tuoj ryt poryt būsiu, pasiilgau...

Atsakyti

Fantastiškas pūkų kamuolys :wub:

Gydyk mergytę,sunku žiūrėti kai tokia kruopa serga.

Šponkiuk, geri tavo pietūs, nieko neprikiši :P

Atsakyti

Lapyn, aš, aš noriu  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 04 24, 20:16)
<p>Fantastiškas pūkų kamuolys wub.gif
</p><p> Gydyk mergytę,sunku žiūrėti kai tokia kruopa serga
</p>


Taip tik tas kamuolys pusę pūkų jau ant grindų palikęs :-) ir dar nežinia kiek jų bus kol išsišers pirmą kart :-)

Gydom,tik nežinom kuo ir nuo ko ,mušam temp-a,kuri virš 39 laikosi,tik po vaistų nukrenta iki 38 ir vėl į viršų.Ryte vėl kraują priduosim CRB pokytį žiūrėsim..
Atsakyti

Labas vkarėlis,

Sveiknimai baltapūkiui,

A klausykit, neplanuojat kokio susiropojimo Vilniuj? Tuoj ryt poryt būsiu, pasiilgau...

Tai gal pas Aist darom, kol jų nėra? :D :D

Atsakyti

Lapyn - ir aš, ir aš bais noriu  :4u: 

Šponkuti  - vai, kokia puiki mintis  :D  :D  Ainu, manau neprieštaraus  :D​ 

Atsakyti

Mudu, dar kartą sveikatos mažiukei, gaila vaiko. Nieko, išaugs tas visas ligas. Ir sveikinimai baltapūkiui grožiui :)

Prajuokinot su laisvu plotu pas Ainu :D

Atsakyti

Mudu,važiuok  į  trečios  ligoninės  priėmimą  su  mažiuke, manau, lašelinė  reikalus  pataisytų, neteko  daug  skysčių  mažoji, todėl  temperatūra  nekrenta  be  to  garantuotai  platesnius  tyrimus  padarytų,atsigautų  mergica  ir  važiuotumėt  namo,ne  kalėjimas,per  jėgą  nieks  nelaiko,be  to  kam  prisiimt  visą  atsakomybę  sau, geriau  perkelk  ją  daktarui.Klinikų  nerekomenduoju,ten  tik  rezidentai, o už  trečią  garantuoju!Nelauk  ryto  važiuok  dabar,ryte  gal  jau  namo  važiuosit 

Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2019 04 24, 23:58)
<p>Mudu,važiuok  į  trečios  ligoninės  priėmimą  su  mažiuke, manau, lašelinė  reikalus  pataisytų, neteko  daug  skysčių  mažoji, todėl  temperatūra  nekrenta  be  to  garantuotai  platesnius  tyrimus  padarytų,atsigautų  mergica  ir  važiuotumėt  namo,ne  kalėjimas,per  jėgą  nieks  nelaiko,be  to  kam  prisiimt  visą  atsakomybę  sau, geriau  perkelk  ją  daktarui.Klinikų  nerekomenduoju,ten  tik  rezidentai, o už  trečią  garantuoju!Nelauk  ryto  važiuok  dabar,ryte  gal  jau  namo  važiuosit </p><p></p>

Ačiū už patarimą.Tempa nukrito iki 37.2 ir iki 23val nepakilo tai gal jau link gerosios puses.Dabar jau miega😎
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MUDU: 24 balandžio 2019 - 22:20