Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

QUOTE(Aist @ 2019 07 19, 18:21)
<p>Man tai Erla tokia pliušinė.  wub.gif o Princas veliasi, reikia dažnai šukuoti? Per langą nešoka?  smile.gif</p>


Ačiū smile.gif fainas jos kailelis wub.gif ir prisižiūri mergina.

Kai Princą paėmėm iš prieglaudos, buvo vieni kaltūnai. Galvojau iškirpinėt ar net pas veterinarą nešt iškirpt, bet kai jau buvo "įkatintas" kažkaip gana greit pats išsišukavo :O Šepečio jis NEKENČIA :O vaikų pareiga (tie vaikai jau ne visai vaikai, artėja prie suaugystės biggrin.gif) šukuoti, bet nedažnai šukuoja, irgi pats prisižiūri vaikinas... Dabar tik smarkokai šeriasi smile.gif, namie tenka smarkiai kovot su pūkais ir plaukais.
Per langa nešoka, čia maždaug antras aukštas, per baisu matyt. Kai pamato paukščiuką, pats paukščiu čirpia. biggrin.gif

P. S. Nežinau ar į temą, man meilė vaikams tai dovana, ne auka.
Papildyta:
QUOTE(Aist @ 2019 07 19, 18:10)
<p>Sveikos. </p><p> Sakė, keikėsi. Spėju, nesmagu būti už uodegos deportuotai.  </p>


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Oi negaliu biggrin.gif
Kiek ten tos uodegos.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evangelic: 19 liepos 2019 - 18:54

Evangelic, niu labai niurkityni katukai  :wub: 

Och ta Ainu, blondinė ne blondinė, bet patikrint šeimininkų eiklumą moka  :D aga, Aist, už kokios te uodegos gaudė?  :hmm:  :D 

Atsakyti

Mes kai neturėjom kačių, galvojom irgi apie meškėną, bet vaikus atbaidė, kad nemiaukia. Ar tikrai nemiaukia? O kalba kažkaip, murkia?

Meino šnekumas priklauso nuo jo šeimos tradicijų. :) Kokie tėvai - tokie vaikai.

Turėjau meinę nebylę. Na, beveik nebylę. Miaukteldavo tik vemdama arba kai vaikas ant jos šono kojomis užlipdavo.

Dabar turiu meiną šnekalą. Murksi miauksi beveik nuolat. Gali pasišnekėti be problemų. :D

aga, Aist, už kokios te uodegos gaudė? 

Kiba replėmis čiupo. :hmm: Nes ranka nelabai te yra už ko paimt.

Vajei, kad pabiro katinaičių vaizdų! :wub: Aš saviškių dar nerodysiu, bo tolokai jie nuo manęs. Sako, Mika be žmonių likus plaukų nesirovė, bet, panašu, pasinaudojo laisvu plotu ir naujomis galimybėmis. Dar ir dabar naktim tūsus organizuoja, Haku į diskotekas kviečiasi, kai kam miegoti trukdo. :rolleyes:   O Haku pasiilgęs žmogų visas iki ilgos uodegos galiuko, visur eina iš paskos ir netoliese atsigulęs kontroliuoja, kad vėl nepabėgtų.

Atsakyti

Sveikos. 

Haku - komunikabilus katinas, mylintis žmones.  :wub:  na, o kad Mika labai nestresavo, tai ir puiku.  👍 

06-CE39-B4-4-DED-462-F-8-C4-C-0-CD4-B4-D

C20951-FA-D3-D1-4-E41-AE69-2-AE245-A683-

Atsakyti

Mano tėvai yra nepataisomi pedantai ir gyvūnai jiems - tiesiog netvarkos darytojai. Prieš kelias savaites nakvojo pas mus prieš kelionę į Italiją. Svečių kambario lovą palikau nepaklotą, nes žinojau, jog grįžę po kelionės jie vėl vieną naktį nakvos pas mus. Vakar vakare parvežiau tėvus su kelioniniais lagaminais, žiūriu - svečių kambario lova įtartinai sujaukta į "kurmrausius". Akivaizdu, kad kol svečių nebuvo, katė ne kartą lindo į tą lovą po kaldra. Ir, aišku, pūkai išdavikiškai likę ant paklodės. Puoliau valyti patalynę, bet mama tik šyptelėjo - "ai, nevark, taigi pūkai ant nuogo kūno nelimpa."  :D 

Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif
Kad jau verkiau čia pagalbos, tai noriu ir trupiniuką pasidžiaugti. Mano Bastutė netikėtai jaučiasi geriau (300xtfu). Kaskart, kai ji smagesnė, bijau, kad tai jau tas pagerėjimas prieš pabaigą. Bet ji išties daugiau ėda, jau turbūt kokias penkias dienas ėda net ir nemažai. Ir murkia, ir glaustosi. Ir šalia šuns guli, ir po namus vaikšto, ir net pamačiau nagus į durų staktą galandančią. Anksčiau tik gulėdavo sofos kamputyje beveik be judesio. Nežinau, kiek tai truks, ji vis dar geltona visa.. Bet džiaugiuosi kaskart pamačiusi ją virtuvėj wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 22 liepos 2019 - 13:30

Saintlina, kaip tik vakar apie tave galvojau... O tau nesiūlė klinikoje duoti žmogiškų papildų kepenims? Aš Runciai esu davus essentiale, regis. Šiaip, pagalvojau  :rolleyes: 

Runcius yra tikras Hudinis - iš naujųjų pavalkėlių  irgi išsinėrė  :D  Gerai, kad tik iki kito krūmo tebėgo  :)  Žodžiu, su tuo kačiuku reikia lauke būti kartu :D

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2019 07 22, 14:39)
<p><strong>Saintlina</strong>, kaip tik vakar apie tave galvojau... O tau nesiūlė klinikoje duoti žmogiškų papildų kepenims? Aš Runciai esu davus essentiale, regis. Šiaip, pagalvojau  rolleyes.gif </p><p>Runcius yra tikras Hudinis - iš naujųjų pavalkėlių  irgi išsinėrė  biggrin.gif  Gerai, kad tik iki kito krūmo tebėgo  smile.gif  Žodžiu, su tuo kačiuku reikia lauke būti kartu biggrin.gif</p>


ne, nesiūlė. Vienas vetas sakė, kad galiu toliau duoti prednizoloną, bet tai jau niekuo nepadės, kepenų rodikliai rodo nekrozę. O Jakovo klinikoj nutraukė bet kokį gydymą pamatę echoskopijos rezultatus. Norėjo migdyt tą pačią dieną. Ir tikrai tuo metu jau buvo blogai. Ji praktiškai neėdė ir nelakė. Pirkau krūvas paštetukų, džiaugiausi, jei suėsdavo nors pusę šaukštuko kurių nors. Matinau net švirkštuku. Paskui atradau Miamor sriubytes katėms. Va jos jai patiko. Kažkiek dienų lakė tik jas, bet lakė labai noriai. Dabar jau beveik dėžutę konservų perdien įveikia (mažytę, žinoma, bet vis tiek). Ir dar sausiako bando pakramtyt.

Katės turbūt visos Hudinio giminaitės biggrin.gif Pamenu, mano Bastą po sterilizacijos buvo į marškinukus supakavę. Man pasirodė, kad jai spaudžia tie marškinukai. Vos vos atlaisvinau. Po pusvalandžio katė jau buvo be jų. Radau marškinukus tik kitais metais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 22 liepos 2019 - 14:11

Sveikos

Pagliau grįžo mergina mano, miegu ramiau  :rolleyes: 

oh tas Runcelis

Bastutei ir jums, Saintlina daug palaikymo  :4u: 

Grįžus dukrai, katės reagavo skirtingai  :D  Spurga bijojo ir gan įtariai žiūrėjo, kas čia dabar su čiumodanais parsivilko ir taip namie vietos ner :D o Bela, pagaliau sulaukė dar vieno žmogaus ant kurio galima miegot :D

Atsakyti

Gielux, tikrai džiuguma, sulaukus namo vaikės :super:

Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2019 07 22, 16:50)
Bastutei ir jums, Saintlina daug palaikymo  4u.gif 

Grįžus dukrai, katės reagavo skirtingai  biggrin.gif  


ačiū 4u.gif

ilgai nebuvo dukrytės?
Atsakyti

Sveikos Saintlina, kaip katytė? Mėnesį nebuvo dukros, tik kad bastėsi kitam pasaulio gale, neramu buvo. Šis sekmadienis vėl muziejų nemokamas lankymas. O Trakai siųlo su gidu, tiesa mokama, bet tik 6€ gidas. Gal kam pravers. 

https://tickets.pays...s-lankymas-4a45

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 23 liepos 2019 - 14:11