Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Night, viskas gerai  :D tik g tai ne p, tai ir kilo klaistuks, a kodė  :D Visa istorija p ir vienas žodis išsiskiria  :D 

Giriu visus ir visas uodeguotus, beuodegius  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2019 12 11, 12:03)
<p>Night, viskas gerai  biggrin.gif tik g tai ne p, tai ir kilo klaistuks, a kodė  biggrin.gif Visa istorija p ir vienas žodis išsiskiria  biggrin.gif </p><p>Giriu visus ir visas uodeguotus, beuodegius  4u.gif </p>

Būtų nedašilę pačiai. biggrin.gif Sakiau, kad į pensiją laikas.

Įdomu, kaip Lapynai sekas.

Pusnė vakar gavo dovanų tokią pelę, į kurios vidų galima katažolės prikišt. Nelabai žavėjos, tai sutrintos valerijono tabletės įkišom. Dabar pelė nubučiuota, numyluota.



Atsakyti
Narkomaniškos meilybės
Atsakyti

Labas rytas :4u:

Paslaptinga Ainu šypsena  :wub:

Kugeliukas prie krosnelės įsitasęs?

Pusnė narkomanikė :hihihi:

Tu, numegzk man keliąąąą, nea, geriau duok siūlų, nusimegsiu pati  :nail:  763474849715.jpg

Atsakyti

Mezgėja rimtai siūlų testavimu užsiėmusi  :D

Šiandien pajutau, kad batareika sėdo  :blink: visų pirma nesupratau, kur pusę savaitės dingo. Dabar pasidėjau peles ir sakau: reik jums ausų. Jos man - taip, reik. Tai vą, pasišnekėjom ir galutiniam rezultate tik viena pelė jas įgijo  :blink:  Kur gaut spyrį šiknon?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 12 gruodžio 2019 - 17:49

Gielux , susikaupiam abi :B man kaip tik reikia 15 pelių akis įtaisyti :rolleyes: 20191212-191815.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 12 gruodžio 2019 - 19:19

Pelių veisykla :hihihi:

Atsakyti

Bet tos peraugusios pelės buvo teisingai nešiojamos iki visiško perskrodimo apie pusmetį. Kita buvo nučiulpta ir visai suvazota. Žodžt, pasiteisino pelikės.

Atsakyti

Sveikutės, 

Kyšteliu nosikę - savaitės pradžioj buvau Ukrainoj komandiruotėj. Štai jums ukrainski katinukai (tik tamsoj paveikslavau)  :) 

20191209-194423.jpg

Erendiros ir Gielux pelikių armija puiki  :D 

Bėgu darban

Atsakyti

Pažiūrėjau į prisijungimo laiką, ir pagalvojau, gal kas Magnučiukui atsitiko :hmm: Ale, gi ne,keliasi žmogus į darbelį.

Ukrainski katinai kažkokie kraupoki.Gal taip atrodytų katolakiai?Nuo žodžio vilkolakiai? Pilnatis dar  mūsų platumose.c39d8791da36.jpg

Pažiūrėjai,nufotografavai, ir bėgte į savo darbus, o tai miaugoti neduoda :lol: 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 13 gruodžio 2019 - 07:27

Mhmm, šiandien dar galima sakyti kad biškį ir pramiegojau atsikelti darban  :unsure:  anksti į darbą važiuoju, kol nieko nėr daug ką galima nuveikti  :) 

Katinėlis visai nedidelis - į mažą dėžikę visas tilpo

20191213-050039.jpg

20191213-050102.jpg

Ukrainietiški katolakiai tamsoje iš tiesų truputį intensyvūs  :)​ 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

O man visai geri tie ukranietiški katinukai  :rolleyes: Ir išvis, geriau mėlyni, nei jokių  :D 

Magnun, kaži kaip tu tą dičkį-dručkį gabeni  :hmm:  :D​ 

Atsakyti