Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Erendira, aš buvau nuėjusi https://eyes.lt/akiu-patikrinimas/. Už 40  euriukų pilnai ištiria akis (pas paprasta poliklinikos tiek aparatų nesu mačiusi). Tikrai nesigailėjau išleidusi pinigėlius. 

Atsakyti

Ačiū, Šponkiuk, pasižiūrėsiu, ką pasakys šeimos gydytoja, bet, greičiausiai, apsilankysiu :)

Atsakyti

Erendira, Rega, kuri Gynėjų g., priešais Mažvydą, turi neblogą gydytoją su visais būdais visokia aparatūra. Kainos nepakomentuosiu, turbūt bus daugiau nei 40. Bet bent jau pasiskambink paklausti.

Atsakyti

Ačiū, Lapyn. Dabar jau tikrai kažkur nueisiu ir pasitikrinsiu. Šiaip tyliai sau įtariu, kad biškiuką numūčijau tas akis, tai bandau bent jau ilsinti  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Vaje, optika Senoji Pelėda, kaina 40 eurų, su siuntimu nemokamai, bet reik laukt, irgi labai gerai tiria, Savanorių 15.

Mūsų katinai ne visiškai privertas duris atsidaro. jei uždarytos, klykia ir daužo - negali jokių uždarytų durų būti, nebent tu tuo metu esi šalimais. 

Labai graži kelionė. Nors kiek saulelės, bet cha, korona ateina iš Italijos. 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 24 vasario 2020 - 15:17

Labai graži kelionė. Nors kiek saulelės, bet cha, korona ateina iš Italijos.


Nebaidyk, visiškai nebaisu.Gana jau radijas plyšta visą dieną šia tema, mama nervuojasi.Sūnaus klausiau, tai sakė visas vaistinėje  kaukes išnešė.

Nesuprantu,kam tą paniką kurstyti?Karo metu panikierius šaudydavo, žiauru, bet matyt pasiteisino.

Atsakyti

Kaukės iš vaistinės nepadeda. 

Reikia kitokių, tai nesidraskykit, jau jų nėra. 

Nuo gripo miršta panašiai žmonių, tik čia visas sveikimas daug ilgesnis. Na, bus karantinas, tai bus, ką daryti.

Atsakyti

Dėl koronos nepanikuoju (kol kas), bet jeigu užsikrėsčiau korona virusų, tai dideli šansai, kad sužinočiau ar egzistuoja pomirtinis gyvenimas :D  :hmm: 

Į kačių temą - planuoju ryt arba poryt daryti užsakymą iš zooplus. Gal kam ko nors reikia? Kol karantino nėr :D 

Atsakyti
Aist, labai geras reportažas. Nesu buvus Italijoj.
Tiesą sakant nesuprantu ko panikuoti. Žmonės miršta kasdien ir nuo elementaraus gripo, ir nuo kitų užkrečiamų ir neužkrečiamų ligų. Visoj Kinijoj iš milijardų, jei tikėt oficialia statistika, mirė iki 3000. Kiek per tą laiką mirė nuo širdies ligų? Ar nuo tuberkuliozės, kuri gali būt irgi užkrečiama?
Erendira, aš ačkarikė, su geroku minusu ir astigmatizmu, nuolat prilipus prie ekranų, bet jokio akių diskomforto nejaučiu. Tai jei skauda, tau čia kažkas rimčiau...
Lisitėja, kur suknelės, kokios suknelės. Man irgi reikia žinoti. unsure.gif rolleyes.gif
Šponkuli, man įdomu, kaip laikaisi. Kaip praėjo vyro jubiliejus, ar jauti pašalinius vaistų poveikius? Gal yra kokių jausenos pokyčių?
Mudvi su Pusne išlydėjom namiškį. Pusnė iš pradžių iškoliojo visais baisiais jai žinomais žodžiais, bet paskui gavo lauktuvių ir iškart agresija dingo. Iš pradžių, kaip supratau, nepažino, o paskui elgės tikrai ne kaip su nepažįstamu. Bet ir ne kaip su alfa.
Colomba, Pusnei į pabaigą šitas: Ėdesys tai būtų gerai, jei užsakytum, tik parašyk až kur tau pervesti ir kur paskui atsiimti. 4kg norėčiau. Jei ant manęs nesiunti, žinoma. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 24 vasario 2020 - 21:22

Night, ačiū, kad klausi. Pirmą dieną skaudėjo kažkiek galvą ir pykino, bet kadangi man dažnai ir taip tokia būsena pasitaiko, tai nesu įsitikinusi ar nuo vaistų, ar eilinė prastesnės savijautos diena buvo. Vat ką jaučiu, tai kad labiau miego noriu link vakaro, 20h jau dairausi, kada čia laikas bus eiti miegoti, bet dieną sakyčiau nuotaika geresnė. Rytais atsibundu su gerokai lengvesnių nerviniu priepoliuku, jei vertinti skaičiais, tai likęs koks 1/3 jausmo. Nors tik kelios dienos, bet sudėjus pasikeitusios savijautos pliusus ir minusus, jaučiuosi geriau. 

Bendradarbis siūlo pamėginti cbd aliejų, bet kiek randu, tai turėtų pjautis su paskirtais medikamentais. 

Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2020 02 24, 21:35)
<p>Night, ačiū, kad klausi. Pirmą dieną skaudėjo kažkiek galvą ir pykino, bet kadangi man dažnai ir taip tokia būsena pasitaiko, tai nesu įsitikinusi ar nuo vaistų, ar eilinė prastesnės savijautos diena buvo. Vat ką jaučiu, tai kad labiau miego noriu link vakaro, 20h jau dairausi, kada čia laikas bus eiti miegoti, bet dieną sakyčiau nuotaika geresnė. Rytais atsibundu su gerokai lengvesnių nerviniu priepoliuku, jei vertinti skaičiais, tai likęs koks 1/3 jausmo. Nors tik kelios dienos, bet sudėjus pasikeitusios savijautos pliusus ir minusus, jaučiuosi geriau. </p><p>Bendradarbis siūlo pamėginti cbd aliejų, bet kiek randu, tai turėtų pjautis su paskirtais medikamentais. </p>

Oi, neprasidėk, siūlau nemėtyt pinigų šitiems dalykams. Jei taip būtų paprast sau padėt, tai vaistų nereikėtų. Mano subjektyvia nuomone, šitai gali tikti, kai nėra tokie rimti atvejai, gal kai truputį neramu. Valerijono pavartojus, turbūt, ne ką kitaip būtų.
Na, tikrai, nedaug dar laiko, tai jausenos ir natūraliai gali keistis. Kai metu paroxetiną ir vėl pradedu gerti, keletą dienų pykina, nors šiaip esu bandžius ne vienus to tipo vaistus, tai jokių pašalinių nejusdavau.
Beje, ar tavo darbas nestresinis (atsiprašau, jei jau klausiau...)?
Man tooookia panika prieš rytojų ir vėl...
Atsakyti

Colomba, Pusnei į pabaigą šitas: Ėdesys tai būtų gerai, jei užsakytum, tik parašyk až kur tau pervesti ir kur paskui atsiimti. 4kg norėčiau. Jei ant manęs nesiunti, žinoma. tongue.gif

Oi ne, aš tiesiog pikta boba ant šlykščių vaistų, kurie visą mano bjaurumą x5 kartus. :D 

Paimsiu Pusnei. Susirašom per a/z. Ryt dar draugė turi atrašyti, kokį jai Hills ar tokį pat kaip Pusnei paimti ir bus visi. :D 

Bendradarbis siūlo pamėginti cbd aliejų, bet kiek randu, tai turėtų pjautis su paskirtais medikamentais. 

Aš bandžiau/bandau cbd, kai nustojau rytinius vaistus. Bet nemanau, kad tęsiu, nes kaina pakilo nuo 60 iki 87 eurų už buteliuką. Ir efektą jaučiau, nedidelį, bet buvo. Bet finansiškai tokio malonumo nepavežu.  :huh2: 

Atsakyti