Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Labas rytas. Klausimas ne į temą. Kuo tepti ar kaip tik niekuo netepti, pirštus nuo didelių nutrinimų nuo virvės ( pūslės kurios praplyšo ir kraujavo ). Nelabai galiu lankstyt pirštų, nes labai trmpia, o ir pačios žaizdos šlapiuoja.

Atsakyti

Labas rytas! Šponkiau,manau, tiktų Pantenolio tepalas...čia reikia gydyt kaip nudegimą,be to yra pleistrai su sidabru šlapiuojančioms žaizdoms,gal jie padėtų?Vaistinėje klausčiau,ką jie turi ... Mano Kolumbas arba absoliučiai aptingo ,arba blogai jaučiasi,bet jau kelinta diena va toks vaizdelis namuose... Priedas  P_20200527_110122.jpg   79,2KB   0 Parsiųsta kartų Šiaip,nepastebiu,kad  nelakstytų,nešokinėtų,nesysiotų,vaistus  girdau,lyg  ir  viskas  gerai,tai  tikriausiai - šventa  tinginystė! O čia  Špulikė - mažoji  teroristė,tiek  išdresiravusi  tetulę,kad  paryčiais  apie  4.30-5.30 gauna  guliašiuko,kurio  ne  visada  teikiasi  paragauti! Priedas  P_20200529_134708.jpg   129,86KB   0 Parsiųsta kartų      

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 31 gegužės 2020 - 08:36

Šponkiau, aš visas žaizdas gydau tokiu "Gelbėtoju",šlykščiai dvokiantis tepalas.Bet žaizdas sugydo puikiai.

Kur įlindai, brangute? :lol:

Kolumbas greičiausia serga tinginio liga. :ax: 

Atsakyti

Šponkiuk, aš senais laikais kalnuose iki žaizdų nutrintus kulnus barstydavau kseroformo arba streptocido milteliais, tada klijuodavau kvėpuojančiu pleistru. Rankų gal neklijuočiau. Šlapiuojančias vietas turbūt galima pabarstyti, kad ne tokios lipnios būtų. O ten, kur jau užsitraukia odelė, verta patepti riebiu tepalu (pvz., vaistinės seniau gamindavo savo darbo kremą su vit. A ir E). Kitaip ji perdžiūsta ir skilinėja - ir pasaka be galo.

Dar labai padeda geras poilsis. :) 

Medikės, jei nusišnekėjau - sudirbkit. 

Atsakyti

Giwlux, saulele, su tavo dienele  :4u:  :4u:  :4u: 

Linkiu į viską žiūrėti su tokiu kūrybingumu, kokį spinduliuoji gamindama maistą.  Ir tada viskas kuo puikiausiai pavyks :super:

Atsakyti

Gieliux,su  Gimtadieniu! Nenustok  džiuginti  mūsų  savo  preciziško  jumoro  žinutėmis  ir  nenustok  kalbėti! Oj ,kaip  aš  susilydau  nuo  tavo  postų,būna  gera  gera....O dabar  suprantu  kodėl  gera! Dvynys  dvynį  užuodžia  !!! Nesikeisk, Mieloji!🤗🤗🤗😘😘😘👑👑👑

 

 

Priedas  97967175_2997636930351968_3026390499729604608_n.jpg   21,55KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 31 gegužės 2020 - 19:02

Gielux,prisidedu prie sveikinimų gimtadienio proga.Linkiu sėkmingų,saulėtų dienų.🍹

Atsakyti

Ačiū labai už sveikinimus!!!

Atsakyti

Gielux, su gimtadieniu (jau beveik gimtanaktim)! Kad ramu tau būtų širdyje ir jauku namuose. Mylėk ir būk mylima, mieloji. :wub: Siunčiu tau dovanų Kairėnų rododendrus:

 79-DA8556-5-A5-E-44-A6-82-BB-B41100-C754

 91518678-DF02-4-A35-BBB2-B573099-DCFA5.j

Atsakyti

Gielux jau visai paveluotai su gimtadieniu. Linkiu visko visko ir tik gero to visko  :4u:

Toras mabo taip guli istisas dienas ir miega. Kieme visa diena spa jam. Keicia tik gulejimo vieta. Tai mes iavaziuodamo jo paliekam ten visada randam. O va Vincas tai parazitaa is kiemo tai per tvora persoks jau namie ir vis draskosi ir pareina. Geras oras tai ne namo reikia. To tai jau nepaliekam nes isturistauja tai pas kaimune tai isvis jau i gatvės puse smalsauja. Ten yra durys bet ir tarpas po durym yra. Jam gal mazas nes anas storas bet kieminiai katai visi ten landzioja

Atsakyti

Gielux, susivėlavę sveikinimai! :birthday2:  Kad liežuvis ir toliau teisingai kabotų, namai klausytų, o klientai džiaugtųsi!

(...fui, koks lapkritis pas mus, vos iš lovos išlipau...)

Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif

Gielux - su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Lietava @ 2020 05 30, 19:13)
linkėjimai nuo long cat’o visiems:

Ipukas sasiskinas biggrin.gif

QUOTE(zundyte @ 2020 05 31, 09:33)
Mano Kolumbas arba absoliučiai aptingo ,arba blogai jaučiasi,bet jau kelinta diena va toks vaizdelis namuose...

Och, kokie kailiniai wub.gif wub.gif wub.gif

Lapyna, kur čia lapkritis? unsure.gif Pas mus graži saulėta birželio pirmoji rolleyes.gif bigsmile.gif
Beje, kam aktualu - su vaikų diena 4u.gif ax.gif Vešim vėliau vadovėlius priduoti į mokyklą, tada į miestą papramogauti - atostogų pradžia biggrin.gif

O man visada atostogos tongue.gif


vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti