Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Lapyna, kur čia lapkritis? unsure.gifPas mus graži saulėta birželio pirmoji

Koks čia birželis, kai pirštinių reikia... :rolleyes: 

Miką šiandien užpuolė Hakūno priešas - mėlynas ilgaplaukis smaragdinėm akimis. Mika slėpėsi po krūmu, bet tas vis tiek ant jos šoko. Išpašolnafiginau... Matyt, ne šiaip sau visi aplinkiniai katinai ant ano urzgia -anas gi mušeika. :bash:​  Gaila, Hakūnas buvo kažkur išblūdijęs. Galėtų sąžiningiau kiemą saugot.

Atsakyti

Nu va. Musu Vincas irgi pasirodo gina kiema. Jau du katinus užpuolė vaikytis teritorijos.... Bet myzt prie duru nenustoja ir baram kaip priklauso šnypščiam anas avinas gi palei horoskopa. Matut ne tik zmonem jie tinka 🤣🤣🤣. Ir uzsispyrusiai turistauja po kaimynes kiema.... 

Atsakyti
QUOTE(Azucena @ 2020 06 01, 18:25)
Bet myzt prie duru nenustoja ir baram kaip priklauso šnypščiam anas avinas gi palei horoskopa.

Mato/užuodžia kitus katinus ir žymi teritoriją. Kivis visą gyvenimą ženklino savo teritoriją, tik tiek, kad ne namuose, o kieme ax.gif
Atsakyti
Gielux, pavėluoti sveikinimai! Matos, kad dūšios žmOgus!

Giriu Ipą ir Fantą bei Aist rododendrus. Pagaliau sužinojau KAS TAI. lithuania.gif


Ir ko tai mamai nepatinka taš šenobiniš kilimaš. Ir papūkint, ir padraškyt galima.
Šiandien kad išlėkė galvoš plaukuš pašiaušus. Oi, oi, pėdkelneš šudraškiau dvikojei. Oi, oi, pamanykit, kaip baišu. Kad pašiuto, turėjau šlėptiš po lova.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 01 birželio 2020 - 19:30
QUOTE(Night13 @ 2020 06 01, 20:29)
Šiandien kad išlėkė galvoš plaukuš pašiaušus. Oi, oi, pėdkelneš šudraškiau dvikojei. Oi, oi, pamanykit, kaip baišu.

doh.gif lotuliukas.gif

Rankinis leliukaa biggrin.gif Nešiokit, kas netingit. Visiškai rankinė katytė biggrin.gif Dieną miegoti irgi taikosi prie/ant žmogaus biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivuka: 01 birželio 2020 - 20:14
Oho. Kai vaikas laiko, atrodo didelė Fanta. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 01 birželio 2020 - 20:27
QUOTE(Night13 @ 2020 06 01, 21:23)
Oho. Kai vaikas laiko, atrodo didelė Fanta. smile.gif

Nu ji auga auga. Jau 1 kg 200 g biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kivuka tikai katytė nemaža visai ant rankų atrodo...smile.gif ar paparsčiausiai berniukas dar nedidukas? smile.gif na mūsų sveria 6,5 kg, tai tie 1,2 kg menkai skamba...smile.gif
Aš setbiu savuosius- mano vaikinas (12 m.) labiausiai tąso Gilę, bet kažkaip ji kitaip ir reaguoja į jo tuos tąsymus- tiesiog išraiška būna "nu ko tu nori dar durneeeeli... smile.gif

va. pasikalbėjimas smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

o čia "mankšta".... unsure.gif blink.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 02 birželio 2020 - 09:34

Mano katinai yra bjaurūs kitų katinų atžvilgiu. Atsirado dar viena benamė katytė. peršoko tvorą, norėjo eiti pavalgyti. Tai Hipė su Kugiu, kad puolė, vargšė ir plaukų paliko pievoj ir staigiai bėtgi teko ir šokti per tvorą. Agresyviausia buvo Hipė, Kugis tik urzgė, o Hipė šoko ant jos. 

Dėl pirštų, tai man juo snutarkavo virvė. Buvom šeštadienį Trakuose, išsinuomavom burlentes. Pradžioj buvo viskas ok, stiprus vėjas, bet gal tolygus, o po to, kad užgūsiavo, kad skrisdavau nuo burlentės :) tai tas pirštų nutarkavimas nuo burės kėlimo iš vandens, prie tokių gūsių kol pasikeli, tai gerokai pavargsti :) Kad pirštai nutarkuoti, pajutau tik krante, pasižiūriu, kad kraujas kažko sunkiasi :D

O aš dabar suprantu Night didelį norą miegoti. Kadangi man vėl užėjo stiprus nerimas, vakarais geriu vaistus. tai diena, bet kur galiu užmigti. išeinu į terasą, jau net nesįdu ant sėdmaišio. atsisėdu ant lentų. baigiasi tuo, kad po valandos atsibundu gulėdama ant lentų :D

Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2020 06 02, 10:44)
<p>Mano katinai yra bjaurūs kitų katinų atžvilgiu. Atsirado dar viena benamė katytė. peršoko tvorą, norėjo eiti pavalgyti. Tai Hipė su Kugiu, kad puolė, vargšė ir plaukų paliko pievoj ir staigiai bėtgi teko ir šokti per tvorą. Agresyviausia buvo Hipė, Kugis tik urzgė, o Hipė šoko ant jos. </p><p></p><p>Dėl pirštų, tai man juo snutarkavo virvė. Buvom šeštadienį Trakuose, išsinuomavom burlentes. Pradžioj buvo viskas ok, stiprus vėjas, bet gal tolygus, o po to, kad užgūsiavo, kad skrisdavau nuo burlentės smile.gif tai tas pirštų nutarkavimas nuo burės kėlimo iš vandens, prie tokių gūsių kol pasikeli, tai gerokai pavargsti smile.gif Kad pirštai nutarkuoti, pajutau tik krante, pasižiūriu, kad kraujas kažko sunkiasi biggrin.gif</p><p></p><p>O aš dabar suprantu Night didelį norą miegoti. Kadangi man vėl užėjo stiprus nerimas, vakarais geriu vaistus. tai diena, bet kur galiu užmigti. išeinu į terasą, jau net nesįdu ant sėdmaišio. atsisėdu ant lentų. baigiasi tuo, kad po valandos atsibundu gulėdama ant lentų biggrin.gif</p>

Aha, pas tave ateitų nepažįstamas dvikojis svetys kotletų pavalgyti, netektų jam per tvorą šokti? biggrin.gif

Šponkuli, o be vaistų ar terapinies? Priežastis kažkokia turi būti. unsure.gif

Aš tai terapinuos + AD, bet man tiesiog reiktų atsikratyti nerimo šaltinio. Bet bijau užšokti ant kito, nes taip jau buvo.
Žiauriai pavargau neturėti gyvenimo, tik galvoti apie darbą įskaitant vakarus ir savaitgalius.
Mane tai migdo ne nuo vaistų, išbandyta n kartų... Dabar vasara, tai išvis. Man saulė kažkaip visiškai atima energiją ir migdo. O sako meškos žiemą miega...
Atsakyti

Night, nuo dvikojų slepiasi, neįsitikinę, kad laimės. O va prieš keturkojus, tai nesulaikomi.

Nesiterapinu, niekaip neprisiruošiu, juolab kai net nėra apie ką galvočiau, kau jaučiu nerimą. Tik AD ir šiuo metu, dar savaitei papildomi, ketvirtadienį paskambins ir žiūrėsim kokias galbūt vaistų korekcijas darys. Aš tai visą dieną miego noriu, tad nemanau, kad grynai vaistų poveikis, greičiau sutapimas.

Atsakyti
Šponkiuk, turėjau omeny, jei į jūsų kiemą ateitų nepažįstamas dvikojis, gi, greičiausiai, ne tik katinai gintų savo teritoriją? biggrin.gif
Kad keturkojai dvikojų nepuola, tai tikiu. biggrin.gif

Manoji baltoji pasitaiko, ir dvikojį užpuola, bet ji kurčia, tai atakuoja, jei netikėtai kas su savo kvapais įvirsta. Na, nes, o gal užpulti nori - reikia užpulti pirmai, kad neužpultų!
Bet vis tiek, kaip aš ją myliu. wub.gif

Tikiuosi, mamytei penktadienio vakare arba šeštadienį parvešiu žadėtą uodeguotą lauktuvę. rolleyes.gif wub.gif

Atsakyti