Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Lisitėja, valiooooo!!!
Atsakyti

Panoooos, atgavau ratus, jungiuosi prie jūsų  g0601.gif

:super:

Atsakyti

Lisitėja - jeeeeeeeeee  :D  :D  :D 

Erendira - aš už naujus veidus ir šaunius žmones neabejingus uodeguotiems  :rolleyes: 

Evoros cepelinas ir kiti pūkiai super :wub: 

Jsu labai laukiu sekmadienio  :rolleyes:  :4u: 

Dar norėsiu kadu pas Erendirą įsiprašyti to darbštaus siurbliuko apžiūrėti  :rolleyes:  gal ir aš tokio augintinio norėčiau  :)​ 

Atsakyti

Turim ką veikti - praeinančius ir pravažiuojančius skaičiuoti

20200628-200534.jpg

Atsakyti

Erendira - aš už naujus veidus ir šaunius žmones neabejingus uodeguotiems  :rolleyes:


Aš už naujus veidus ir naujas pažintis  a04065.gifJei žmogus myli gyvūnus, vadinasi artima siela.

Atsakyti

Sveikos. Kaip pavydu meeto. O mum panasu gal isvis neiseis gryzti. Cia uk kai kuriuos miestus uzdarineja. Tai neaisku ar bus įmanoma rugpjuti gryzti.

Nigth o as parasiau pareiskima, ir iseinu i kita darba. Uzteks tu naktiniu o cia dar pasitaikė nebloga proga

Atsakyti

Ech, su Kamanės-Šujos šeimininke susipažnsim kitą kartą  :rolleyes: 

Magnun, sutarsim Nunusiko (toks siurblio vardas) apžiūrėjimą :mirksiukas: 

Laukiu sekmadienio ir aš  :blush-anim-cl: 

Atsakyti

Erendira, sveikinu! Nemėgstu  filosofijos,bet  iš  solidarumo  nusipirksiu  knygą,jei  tik  rasiu! Protingas  žmogus  vertė,tai  gal  ir  mano  nuomonė  apie  filosofiją  pasikeis.

Labai  būt  malonu  Kamanės  Mamką  pamatyt!

Lisitėja,aš  jau  dėliojau  planą  kaip  tavi  iš  po  Utenas  atsigabent,tuose  kraštuose  tik  kartą  buvus,bijojau  pasiklyst! Ale  būčiau  rizikavus,nes  jau  be  tavįs  tai  ne susitikims!!!!

Ar  Vilkra,važiuosi  su  Laputėm  ar  be  jų?

Atsakyti

Lisitėja,aš  jau  dėliojau  planą  kaip  tavi  iš  po  Utenas  atsigabent,tuose  kraštuose  tik  kartą  buvus,bijojau  pasiklyst! Ale  būčiau  rizikavus,nes  jau  be  tavįs  tai  ne susitikims!!!!

Užmušei mane,brangioji, net ašara pakibo.Esu giliai sujaudinta :ax:Žinok ateičiai,kad tilipone yr tokia mandra funkcija, navigacija vadinama.Tai,va ana pasako kur važiuoti ir kur pasukti.Tu,kai ne blondinė,tau turėtų gerai gautis pagal navigaciją važinėtis.Man, nelabai pavyksta.Pvz iš važiuodama iš Gariūnų , ne į Utenos plentą išvažiavau, o į oro uostą patekau :cray:

Ką,vaišių paruošti?Gal sūrį su daržovėmis,ar užtepėlių kokių?

Atsakyti

Jeigu Lisitėjos mašiniukas nebūtų pasitaisęs, būčiau aš prasukusi pro Uteną, mums patogiau iš Vilniaus būt buvę nei Zundytei iš Kauno pirmyn atgal. Aš mape jau buvau apžiūrėjus kelią, pas man mašinoj navigacija yr, normaliai būt buvę. Kaip gi mes nbūume šventę be mūsų padūkusios fėjos?  :D Vienok smagu, kad su mašiniuku viskas gerai  :4u: 

Daba vilnietės važiuotojos, kiek mūsų yr - aš, Erendira, Aist, Gielux, Daredi, Šponkiukas, Colomba. Kas dar? Extriukas važiuoja?

Atsakyti

Lisitėja,tai  kad  blondinė  aš  :rolleyes: ,o telefonas  tai  be  navigacijos,senukas  :ax: 

Mergaitės,nežinau  ką  atsivežt,šnd  į  sodą  išlekiu ,grįšiu  be  fazių,o ir  fantazijos  trūksta,ne  šeimininkė  aš....Dar  teta  su  gipsu  namie,tai  irgi  laiko  neprideda .Gal  kepyklėlėj kažką  nupirksiu?  Tik  ką  pirkt-saldžiai ar  nesaldžiai?O  gal  sulčių -mineralinio?Ką  pasakysit -tą  atvešiu!

Magnuna,tu  mano  planuose  irgi  buvai,galvojau  ,aš  atsivešiu,o Magnuna  gal  parveš  namo Lisitėją 

Atsakyti

Labas rytas, :4u: 

Extriukas nevažiuoja, Šponkiukas regis irgi sakė, kad šį savaitgalį negalės, o Colomba dar turi sužinoti šiandien. :rolleyes: 

Man su navigacija, žinokite, irgi yr įvairiai nutikę  :D​ 

Atsakyti