Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Jau nepaskaitysit, bet vis tiek palinkėsiu gero myto.

Kažkaip įsivaizdavau, kad Lisitėja gyvena Vilniuje.
Smalsu pasidarė, kas per uoga su ratais Magnumos. rolleyes.gif
O jau Evoros pūkiai. wub.gif wub.gif wub.gif
Azu, tikiuos greitai ir aš "išeit į laisvę". Niekas nelaiko pririšęs, bet vis tiek nėra pats lengviausias žingsnis. Bet, kai pagalvoju, tai gyvenime būna bangos: tai ramiau, tai daugiau nerimo. O man tas nerimas nuolat: jau prieš metus, tokiu metu ruošdamasi vykti užsienin, gyvenau su didžiule baime dėl darbo. Tiksliau, darbdavio. Darbdavys pasikeitė, o baimė lydėjo visus metus, ir dar anksčiau gal metus tokia visiškai nuolatinė.
Pasiilgstu Evangelic.

Gyvenu štai su kokiu poltergeistu
Atsakyti

Aš jau namie,aplėkiau savo ūkelį,atsigersiu arbatos ir virsiu ant šono.Panos, o jūs jau namie?

Ot, Night, reikėjo ryžtis dalyvauti, būtum pamačiusi mūsų branduolį gyvai, ir Magnunos uogą :P

Atsakyti

215-E9-BFD-2-B77-4-D05-BAC0-F78328243-FB

Atsakyti

Night - uoga, tai spanguolinio raudonumo renault clio  :)  tokią pat uogą turi Diinkos B ir Erendira tokią uogą turi  :D 

Ačiū visoms už smagią kompaniją, už tai, kad mūsų susitikimuose laikas kaip visada greitai pralekia, už juoką, smagius pašnekesius  :4u:  išskirtinis ačiū Tomui už gaspačio, alų ir avietinį vyną  :4u:  

Atsakyti

Mergaitės,ačiū  už  pokalbius  iš  širdies   į  širdį,už  gerą  nuotaiką,patirties  pasidalinimus,nuoširdžią  bendrystę,skanius  valgius!Atskiras  ačiū  Gieliux  už  nerealų  tortą. Išskirtinis  ačiū  Dianai  ir  Tomui  už šiltą  priėmimą,trešnių  pilną  pilvą  ir  už  tai,kad  pas  jus  visada  jautiesi  kaip  namie!

 

Aist,grįžus  namo  FB išmetė  reklamą,kad  KIKOJE  tas  kraikas  perkant  4 vnt  su  nuolaida,gaunasi  po  5 eurus  su  centais,pabandyk,gal  patiks 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 06 liepos 2020 - 07:55

Nors rytas lietingas, saulės nėra,bet šypsena nedingsta nuo veido.Ačiū, jums už puikų pasibuvimą, atskiras ačiū namų šeimininkams už šiltą priėmimą,ačiū, kad esate, ačiū,kad leidote įsilieti  į savo būrį.

Diinkos globotinis kukulakis apuokiukas :wub:

03917792f495.jpg

Atsakyti

Sveikos

Kaip buvo geeeera!!! Ačiū Dianai ir Tomui! Kačiukai, alus, vynas, gaspačio ir trešnė, nerealiai  :rolleyes: 

Ačiū visom už transporta ir pokalbius!!!!! Ačiū Lisitėjai, da gyva, vadinas grybai buvo geri  :D 

Atsakyti

Ačiū, kaip visada svetingiems šeimininkams ir čiauškutėms kompanjonėms.  :4u: 

1-C65-E5-D4-0-D1-C-4-FFA-B598-7-AD3-FFEE

Vakar grįžusi namo radau:

D6-C1798-F-CA90-40-E6-A109-68-A59-AD3-AC

Atsakyti

Labos, mielosios  :4u: 

Ir aš pagaliau prasikrapščiau akis ir aygavau balsą  :D 

Ačiū, kad esat ir draugaujat, kad nereikia bijoti būti nesuprastai, kad su jumis taip linksma  ir skanu :D 

20200705-174354.jpg

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Matosi, kad smagiai pasisėdėjote bigsmile.gif Bandau sužiūrėti, kur kuri - Aist žinau, diinką žinau, Magnuną žinau (tik su kitokiais plaukais žinojau ax.gif ). Erendiros nematau nuotraukoj (arba taip pasikeitė, kad nebepažįstu unsure.gif ) ax.gif
Aist, bet tu kaip paauglė...nežinočiau, nepasakyčiau, kad turi suaugusių vaikų bigsmile.gif

Mes vakar su draugų kompanija vyro gimtadienį šventėm, tai Fanta visą dieną lauke buvo, krūvos vaikų žaidinama ir gaudoma, nebuvo laiko nei vienam poguliukui. Vakare, kai visi išsiskirstė, mažutė smigo ten, kur tupėjo biggrin.gif Ir šiandien ištisai snaudinėja, matyt, reikia atgauti miegelio normą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivuka: 06 liepos 2020 - 10:31

Kivuka - Erendira fotografavo  :)  aš plaukus prieš porą metų nurėžiau  :)​ 

Atsakyti

Kivuka, fotografė Erendira  :D 

DA01-BE7-E-0-C98-4-BC2-9937-A8051-FA8-AD
75064237-326-F-44-D9-9594-F95-E4735-C270

Atsakyti