Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Nu ir valio nes Tomukas gers, o aš nuo virtuvės atpratau, jokių minčių, o banandėlių noriu jau antra savaitė :) Beje nepamirštam kad į programą įtraukta edukacinė valandėlė :) ir paslauga, atvežti konservukus, kažkur apie Trakus(3 km nuo autostrados, priveš iki autostrados) Gintė  862018872, prašau prisiopažinti, kuri bus atsakinga :) Ačiū

aš jau aną kartą rašiau, kad prašom visus katukų glostytojus vežti :)

Atsakyti

Tai aš, greičiausiai būsiu, nes vairuotoja :)

Atsakyti

Erendira, tai duosiu tavo tel.  pasiskambinkyte kažkaip, paaukojo žmogus mums dviem, Felium domus ir man, Gintė parsivežė, ačiū

Atsakyti

Labos

Nešiau Belą pas vetą. Išeinan iš veto, lauke aikštelėje mašinos bagažinėj laukė vilkšunis, jo žvilgsnis sakė, nešk tu tą riaumojantį padarą iš čia bo baisiaibaisu  :D 

Bela sakė, kad nuraus man galvą po to priklijuos ir dar kartą nuraus... kažkaip panašiai. Blyn, pasigavo kažkokią zarazą, tai gavo antibų ir priešuždegiminių, dar teks nešt :(

Atsakyti

Spurga intelektualioji

Bela gydykis Vincas laukia savo grozio kedej taves

Lisiteja as irgi negamintoja tokia isvis. Bet priaugo buroku ne kiek sakneliu kiek virsuneliu su gražiausiais lapais tai labai paprastai kazkaip sumeistravau balandzius is buroku lapu. O skanu tikrai buvo net labai

Šponkiaus laisvalaikis super

Ir i tema

Vakaras be knygos

IMG-20200917-213320.jpg

Atsakyti

Vincuk, veidelį tik pašpakliuosiu ir atvarau

9-AA7-EAB8-0055-4-C0-C-9-A59-99-DE49445-

Atsakyti

Dar viena stovyklos diena baigta. Šiandien plaukiojau Kintuose. Dvi valandas plaukiojau (nu ten visko buvo) su wave lenta (ten kojyčių nėr kur įkišti, stojies ant lentos paviršiaus ir ji yra vienakryptė), tai galiu pasakyt, kad plaukimas su standartine lenta jūroje prie 13-14 m/s vėjo su gūsiais iki 19m/s būvo paprastesnis reikalas :D

Ryt vandenlenčių ir banglenčių diena :) sekmadienis atsigavimui :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 18 rugsėjo 2020 - 21:11

Šponkiai, smagu skaityt tavo nuotykius  :bigsmile:  Kaip savijauta?

Atsakyti

Gielux, morališkai tai visai neblogai, nestek veiksmo, kad nėrkada galvoti :D Aišku šiandien keikiausi gan daug ir aitvarą šūdo gabalu ne kartą išvadinau kai nesisekė plaukiot :D O fiziškai tai labai trūksta masažo. Jau dvi dienas šią savaitę jis nuplaukė, tai tikiuosi, kad pirmadienį paskambins kineziterapiautas su gerom žiniom. O pirštai vis dar aptirpę, užpakalį irgi skaudą. Bet dabar kadangi skaudės raumenys kuriu  sėdint darbe neskauda, tai manau apie aptirpusius pirštus pamiršiu :) 

Atsakyti

Smagu Sponkiau 

Bela jau laukiu tavys. Nesimaliavok pagrazinsiu tau antakius su visu spa  :angel2:IMG-20200918-210655.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azucena: 18 rugsėjo 2020 - 22:07

Ryt meistras ryt negali, tai aš gali :D Tik jei telpu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 19 rugsėjo 2020 - 19:20

Sūriai įtrinti prieskoniais.Rytoj kepsiu.

Kelintą val.renkamės?

Atsakyti