Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Lapyna, jie pas tave gal sinchroniniam dailiajam prausimesi dalyvaus?  :D Kaip tavo ir vaikų sveikata?

Atsakyti

Na ir pusryciams angliskai biskiuka 

IMG-20200926-111729.jpg

Vincuko kirpyklos malonumai

https://youtu.be/Zn7921cQsKQ

Atsakyti

Sveikos. 

Azu, su gimtadieniu! Būk sveika ir laiminga!

Na, ar pavyko Erendirai žygį suorganizuoti?

Lapyna kaip sename anekdote, žadėjo katėms, jei bus geros dar ir vandens į vonią prileisti. 

Šponkiuko saulės nušviesti mažiukai. 

Gilė - ryški katytė.

Bela save į vazoną įsodinusi, nenuobodu gyventi su tokia. 

Aš prieš kelias dienas apturėjau veido kapiliarų naikinimo lazeriu procedūrą. Kai ruošiantis jai asistentė į rankas man įdavė stress balls'us, mintyse atsirado šiokių tokių įtarimų. Na, gerai bent, kad kokio medinio pagalio įsikąsti neliepė. Buvo nemalonu. Bet iškenčiama. Perspėjo, kad po procedūros veidas kažkiek gali patinti. Patarė šaldyti kokiu nors vėsiu voleliu. Namie iš šaldytuvo alaus du butelius išėmusi, dėl sterilumo maistine plėvele apvyniojusi, pasėdėjau kokias 10 min prie žandų priglaudusi, kol atsibodo. Kas gali turėti tiek laiko, kad sėdėt visą vakarą su alumi prie skruostų. Spėju, kad per trumpai šaldžiau. Nes jau naktį pajutau, kad mano veidas pučiasi kaip mielinė tešla, apklota rankšluosčiu. Ryte mano telefono atsirakinimas su veido pažinimo funkcija kažkodėl nesuveikė. Žmogui veidrodyje sakiau - kas tu??!! Akiduobės buvo virtusios į akikalnes. Kažkur giliai giliai žvelgė vyzdžiai. Toks smagiai išpurtęs, tiesa, beraukšlis snukutis bukai žvelgė į mane veidrodyje. Pirma mintis - reiktų apeit konteinerius užmegzti kontaktus su chebra. Tada paskambino iš klinikos. Klausė kaip jaučiuosi. Sakau, gerai, kaip tikra bomžė. Mergina smagiai prunkštelėjusi  patikino, kad po kelių dienų praeis. Tai va, jau beveik grįžau į veidą. Čia taip trumpai pasiaiškinau, kodėl negalėjau eiti į žmones savaitgalį. 

Atsakyti

Mam, aš varau pas kaimynus druskos pasiskolinti. 

A40-C7971-B6-C9-419-F-BE7-F-266805847-C7


Ką sakai?? Nereikia??

34-E5799-C-973-C-4407-A43-A-9-E2866-A776


Gerai jau gerai, niekur neisiu. Bent jau kol į mane žiūrėsi.

84-D3228-E-ED2-F-4-D4-B-89-D8-46-FDB2346









Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Nai nai, kokia sukalbama ta Ainu :)

Aist, apie mielinį veidelį susiskaitė linksmai, bet įtariu kad nebais patogu buvo :hihihi:

Kompanijos vaikščiojimui neradau, tad pasirinkau sau guru Pedriuką ir jo įkvėpta dieną leidau taip: šildžiausi saulėje, skaniai valgiau ir neturėjau jokių pareigų  :rolleyes:  Kada nors vėl taip padarysiu  :D 

Atsakyti

Priedas  IMG_20190808_093503.jpg   218,17KB   0 Parsiųsta kartų Labas rytas, merginos, šiaip taip mane įleido. Kas turite džiovykles, tas elektrines, kur suka rūbus, ir ten susidaro vanduo, kurį reik išpilt, tai anas yra distiliuotas, ir jį galima gariniams visiems tiems lygintuvams ir paprastiems, kur vanduo pilas naudot, taip neprikalkėja.  Netgi jei naujos kartos siurblys - tai aniems irgi į rezervuarukus tinka pilti. Mes gyvename gerai. Bardake, kaip visada. Tašė nuskusta dėl sąvėlų, Kingas ne, gerai laikos kol kas, o Musė įžūlėja. Sučipavau Kingą ir Tašiukę. Varysiu skiepytis visus nusikirminus. Priedas  IMG_20190808_093503.jpg   218,17KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 28 rugsėjo 2020 - 10:22

Neduoda man saldžiosios porelės įdėti. Rašo, per didelė foto.

Atsakyti

Šitas forumas durnėja dienom.Vakar sakiau,kad skelsiu postą iš mobilos.Kur tau, rašo,kad prisijungimas negalimas.Prie ko, negalimas, neišsiaiškinau.

Va,va Aist, žinosi,kaip žmonės jaučiasi,kokiais veideliais lieka papuolę pas jus.

Atsakyti
Labas rytas,
ui kaip norėčiau dabar Azucenos angliškų pusryčių .. unsure.gif wub.gif

Ainu gudri katė, sukalbama...susitart eina.... Gilė negudri, nes va kai užlipa į vaikų karstykles palieka nesukalbama, išlipti atsisako, namo eiti atsisako, ir aplamaisakė galiu eitikur noriu, jai ir ten gerai...kol iškrapštau būnu tris kartus papjauta ..apie iškoliojimus neklauskit visai...


vartotojo įkelta nuotrauka

o čia Gilė ūkininkė- balkono ir pomidorų viršininkė... smile.gif žvilgsnis jos padėtį ir pareigas aiškiai nusako....

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 29 rugsėjo 2020 - 09:27
Labas rytas 4u.gif

Prausimosi ypatumai ax.gif Sakyčiau, labai jau "moteriška" sėdėsena biggrin.gif Bet ji dažnai taip sėdi - matyt labai patogu biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivuka: 29 rugsėjo 2020 - 09:56

Laikykite už mus kumštukus suspaudę, ūsus ir uodegas sumęzgę.Molį vežu pas vetus.Ant nugaros užaugo didžiulis guzas.Buvo mažas guziukas, o dabar staigiai išdidėjo.Bijau juodai,visą dieną nerandu vietos.Bijau,kad nebūtų piktas daiktas. :cray:

Atsakyti

Lisitėja, laukiam žinių :4u:​ 

Atsakyti