Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Dinka graziai pasipuosei

Virtualiam susitikime ir as galiu dalyvaut  :yahoo: 

Tika, Vincas prausiasi guledamas aukstielnikas gan daznai 😂😂😂

a8b36d7bfb7a.jpg

Atsakyti

Na tai gal imkim ir suplanuokim šiam savaitgaliui, ką? Man labiau tiktų sekmadienis, bet gerai ir šeštadienio vakaras (iki vėlumos). Kam kuri diena labiau tinka?  :) 

Atsakyti

Magnun, aš už, tinka abi dienos, jei šeštadienis - pavakarė, vakaras, jei sekmadieni - geriau būt diena.

Atsakyti

Na, va, šeštadienio vakaras atkrito, penktadienio vakaras atsirado  :D​ 

Atsakyti

Diinka, tai žinoma lipdyk mano katajogę kur tik reik. :)  Ji juk irgi benamė. Tik labai į žmogų orientuota. Neįtikėtina, kad iš gatvės. Turbūt vienas iš kieminių kačiukų - kur žmonės kates šeria, bet sterilizacijos joms nesuorganizuoja...

Man virtmytui geriausiai tiktų sekmadienio vidurdienis ar popietė (iki 19 val).

Atsakyti

Labukas  visoms!

Diinka ,džiaugiuosi  ,kad  po  truputį  viskas  tvarkosi! Gražūs  kalėdiniai  papuošimai!!!

Mergaitės,aš  prastas  savamokslis  kompiuteristas,technologijos  ne  man,kokiu  būdu  jūs  ruošiatės  bendraut?Labai  norėčiau,bet  nežinau  ar  sugebėsiu  pasijungti 🤔🙁🙁🙁

Atsakyti

Zundyt, susidėliosim, nepaliksim be ryšio  :4u: 

Šiaip mano patirtis messenger'iu apsiriboja  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aš kaip moksleivių mama naudojuosi ir messengeriu, ir whatsappu, ir skype'u (Ozo mokykla), ir zoomu, ir discordu...

Daugeliu atveju reikia būti susiinstaliavus apps'ą ir turėti nuorodą į pokalbio svetainę. Tad reikia susitarti dėl programėlės, o kvietimus galim išsisiuntinėti per FB ir SM paštą (kas nesam draugai fb). 

Atsakyti

Aš apsiriboju messengeriu. Bet galima ir ką nors kitą. 

Azu, kaip tu, kada gali?

Kaip kitos?

Kadangi Lapynai tinka sekmadienis, man irgi ir Erendirai taip pat, orientuokimės į sekmadienio popietę?

Atsakyti

Labos  :4u: 

Sekmadienis man tinka, apsižiūrėjau, kad dar turiu zoom'ą  :rolleyes: Didesnei kompanijai jis gal patogesnis?

Laukiu rytinio Tikos pasirodymo  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti

Erendira, kol Tikos nėra, gal šitie du "sueis"?

20201204_092739.jpg

20201204_092832.jpg

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2020 12 04, 08:43)
Laukiu rytinio Tikos pasirodymo  blush-anim-cl.gif

Nebebus, nes neturėsiu laiko. Ruošiuosi pradėti sportuoti rytais. Tiesa, dar tik apsiuostau, ar tiks man toks treniruoklis, ar reiks prašyti kitokio. Dar galvosiu, ar čia verta su tokiu senu man sportuoti. Gi aš šiuolaikinė katytė, man reikia naujoviškų treniruoklių.. hmm.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti