Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Erendira, na aš labiau apie tai ką reiktų, palepinti ja gera savijauta norisi :)

Atsakyti

Tašė ėda Trovet Renal - jai 14 metų. Ta tai juda sunkokai, lėtesnė, bet, žinokit, kur reikia, pasiekia. Jau atrodo ant palangės, kur Musė su Kingu užšoka laisvai, neužlips, bet kai reikia jų konservo - "zaprosto". Nepastebėjau, kad nepataikytų kur užšokti. Bet kartais matau, kad jai skauda priekinių kojukių sąnarius, tai su vete pasitarus sąnarinius papildus girdžiau. Pagerėjo lyg.

Kingas ėda Virbac Renal. Alergijos lieka, konservų mažai, kalakuto ir visokius hipoalerginius, alergija  vištai.

Musė ėda Applaws, berods, su ėriena. Daug ėda, o maža katytė, prieš tuodu dramblius mažesnė.

Atsakyti

Eride, o kaip pasireiskia alergija vistai. Turiu Vincui itarimu alergija  :unsure:​ 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Azu, alergija dažniausiai ant odos pasimato - nusikaso, nusilaižo, pleiskanoja, rausta akys, oda (Runciui).

Bet ir kitokių gal yra požymių...

Atsakyti

Nemažai alergijų būna dėl kraiko. Tada pirmiausiai žaizdos atsiranda ant snukio ir letenelių ir plečiasi toliau... Kekso atveju - kraiką pakeitėm su Fantos atsiradimu ir jau 8 mėn. ramu. Bet vištienos stengiuosi nepadauginti - galvojom alergiškas vištienai...

Atsakyti

Eride, o kaip pasireiskia alergija vistai. Turiu Vincui itarimu alergija  :unsure:​ 

Nusikaso iki kraujo kaktą, smakrą. Tyrėmės ir kai pasikeitėm maistą, susitvarkė.

Atsakyti

Tai va mes kai nuemem is raciono guliasus, pastetus ponas neveme 3sav. Bet esdavo nemazai vistienos. Pradejo visas draskytis iki krauju, ausys nupkeiskanojo ir plauku net neber. Tai neduodam dabar jau kelios dienos vistos. Zymiai gereja... Oda nebepleiskanoja ir nesidrasko tiek. Jau duodam kartais sausiuku guliasu. Bet pagrinde dabar mesa, zuvis eina. Ir issidirbinet pradėjęs baisiausia. Kai gyveno gaujoj esdavo viska ir is visu kaup siuksline. Dabar ir maista dziovina ir raugina ir visaip kitaip švinkina  :D​ 

Atsakyti

Vištiena ir Kingui alergizuoja. Išimta, puikiai sugijo.

Atsakyti

Merginos, parašykit man į až, kas norit būti pridėtos Į fb messengerio pliurpalų grupę :)

Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2021 04 23, 15:00)
<p>Merginos, parašykit man į až, kas norit būti pridėtos Į fb messengerio pliurpalų grupę smile.gif</p>

Sveiki, gal priimtumet ir mane į fb plurpalu grupe? 😊Nors pasirodau retai... Man čia sunku bendrauti dėl prisijungimų ir t.t,bet fb priimtinesnis bendravimas. Pagal galimybes būtų malonu paplepeti😊
Atsakyti

Dėl besigaunančio padriko bendravimo fb, manau grįžtam čia

20210515-203850.jpg

Atsakyti

Dėl besigaunančio padriko bendravimo fb, manau grįžtam čia

20210515-203850.jpg

Atsakyti