Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***


ir atvira pasiūlymams katytėms...nors MB sakė pirks...mes su vaikais norim prieglaudinuką kokį, mb aiškina kad ten tikrai vėl sergantis koks bus.....

 V-Rine- pirma labai labai užjaučiu. Labai. :4u: 

O antra. Lapė vis dar irgi atvira pasiūlymai. Nes..Po švenčių parašysiu daugiau.

Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Sveikinu visas su Sventom Kaledom, linkiu daug, daug sveikateles Jums, Jusu seimoms ir augintinims 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikata manau visu svarbiausia 4u.gif

Mano mazyte susirgo pries sventes, temperatura, sloga, kosti, planavom vaziuoti svesti pas senelius, bet tenka sedeti namuose..

Uzuojauta V-Rinei 4u.gif

Atsakyti

[URL=http://www.radikal.ru]6a172d92c3b4.jpg[/URL]

Merginos, sveikinu Jus šv.Kalėdomis. Būkit laimingos, mylimos, juskit pilnatvę širdį. 

Atsakyti

Pirmiausia reikia iškišti liežuviuką ir saldžiai visą naktį išmiegoti:

IMG_5642.jpg

O tada šv.Kalėdų rytą po eglute atsiranda dovanų:

IMG_5674.jpg

Su Šventėmis visas!!!  :newyear: 

Atsakyti
Ir mes sveikinam visas ir visus su Šv.Kalėdomis 4u.gif Pritariu visoms ir labai džiaugiusi kad esu tokios šiltos temos narė. Nors ir nemačius nei vienos, bet visos labai artimos, mylimos. Kartu su jumis džiaugiuosi ir liūdžiu. Linkiu visoms daug daug sveikatos, kad būtų kuo daugiau gerų emocijų. Labai norisi palinkėti kad nebūtų ašarų ir nei fizinio ,nei dvasinio skausmo, nors aišku kad taip nebūna. Todėl linkiu kad jo būtų kuo mažiau ir tvirtybės ir jėgų tai išgyvenant 4u.gif Būkit visos laimingos wub.gif

Rine, labai užjaučiu netekus Snaigutės. Labai sunku, bet deja tai gyvenimo dalis- džiaugsmas parsinešus ir gyvenant kartu ir didelis skausmas išlydint verysad.gif

Tad mielosios, ramios šventinės savaitės ir tada jau išlydėsime šiuos metus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ainu taip saldžiai miegojo, tai ir dovanų rado. Nikita baladojosi visą naktį ir negavo nieko mirksiukas.gif O aš gavau labai daaug mirksiukas.gif
Papildyta:
O čia į temą- "atrask katę" Kur matyti mano išdykėlės veidukas mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Laba dienele,


Atskubėjo ilgai lauktos šventės, todėl noriu visas šios temutės nares pasveikinti su Šv.Kalėdom! Būkite tokios kokios esate ir nesikeiskite mirksiukas.gif Tikiuosi Kalėdų senelis visuose namuose apsilankė 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


P.s V-Rine, užuojauta dėl Snaigytės. labai gaila. 4u.gif unsure.gif
Atsakyti
Laba diena, visas su šventėmis 4u.gif Sveikatos jums, jūsų artimiesiems ir aišku visiems šlapianosiams 4u.gif Būkit laimingos. Rine laikykitės console.gif Ačiū, kad esat
Atsakyti
Vidut, as radau...RADAAAU yahoo.gif
Atsakyti
Vėtriuk, turi erelio akis biggrin.gif
Atsakyti
Užuojauta V-Rinei unsure.gif kaip gaila Snaigutės unsure.gif

Su šventėm visas sveikina Maksimas 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Aš irgi radau Nikitutę.Partizanauja, taip sakant. mirksiukas.gif
Makas dovaninis wub.gif
Maksimo žvilgsnis net hipnotizuoja.
O ko mes vėl sulindom į seną versiją,a?
Naujovės naujovėm, bet man ši versija smagesnė.Prisijaukinau ir naująją, bet kažko ne .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 25 gruodžio 2016 - 19:39
Tikrai stebuklų diena.

Tašė guli man ant kelių. smile.gif

V-Rine, didelė užuojauta šeimai. Bet tikiu, kad Snaigutei tikrai ten geriau...
Katės moko džiaugtis ir ta akimirka, kurią turim. Prisiminkim savo artimuosius. 5 min pabūkim su jais.
Geriau. Negu tik paskambinti.
Apkabinti geriau, negu tik pabučiuot.

V-Rine. Mūsų Rustė globoja katinuką Katą. Diinka išvis turi globotinių daug ir Colomba taip pat.

Gal jums kas kris širdutėn.
Snaigutė užleido vietą - kažkam tapkite visu pasauliu.
4u.gif
Atsakyti