Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

QUOTE(Šponkiukas @ 2016 12 26, 10:24)
<p>Vidam, Zugutis keliauja,  ne Bugutis smile.gif O sekasi geriau nei tikėjausi.

Oi, na kaip aš čia vis susimaišau, visai nukvakau biggrin.gif Tai gerai kad per daug nestresuoja, ir tau ramiau kai kartu, pati vaistukus sugirdai 4u.gif Manau viskas bus gerai , išsikapstysit 4u.gif 4u.gif
Kelvis be kalnieriaus wub.gif ir Nikita numetė savo kalnierių, tai man nereikia trumpinti, jau nebeapsivynioja aplink liežuvį biggrin.gif
Atsakyti
Zinokit mergytes gal ir gerai kai namai traukos centras wub.gif Bet kai durys neuzsidaro... bigsmile.gif
Laukiam sveciu...vel bigsmile.gif O vakare nuo visu pabegsim bigsmile.gif Eisim visa seima i koncerta "Jūratė ir Kastytis" Turetu būti grazu wub.gif

Busiaus kompanija superine. Mano galva, Ozis paauges bigsmile.gif

Nikituka greit iziurejau, gal kad labai norejau bigsmile.gif

Kelviukas miegalis wub.gif wub.gif wub.gif

Lapyna, manau svarbiausia, kad Mikute rado zmogu, kuriuo pasitiki - Tave, o prie kitu pripras palaipsniui 4u.gif

Atsakyti
Sveikos, Mergaitės!

Kaip smagu ,kad Busy pasiekė dovanėlės iš Lietuvos,kaip smagu kad viska puikiai tinka wub.gif Na, bet jau Merfytės batai tai didis.gif thumbup.gif heart.gif first.gif .Man galvoj netelpa,kaip galima tokį šedevrą nuvelti,rankomis....pagarba,žemai lenkiuosi....ir už darbą ir už širdies gerumą,juk ir mano, ir mano sesės beigi tetos kojas, ir Vikutės kojeles ir jos mamos pėdutes šildo Mefrytės tapukai wub.gif

Diinkos kojinės irgi nuostabios wub.gif wub.gif wub.gif ,man jų mezgimas visada buvo mistika,tiesa, kažkokiu savo gyvenimo momentu esu numezgusi kelias poras,kurių kelios ,matyt ,sudulėjo Tian-šanio kalnuose,bet tuo mano kojinių mezgimo epocha ir baigėsi mirksiukas.gif O dar tie pagražinimai,tai iš viso... wub.gif

O taurės kepuriukas tai gal čia Erendiros darbas? Labai simpatiškas reikalas wub.gif

Žodžiu , merginos pasistengėt visos 4u.gif


Deje ,V-rine,labai gaila ,kad šios šventės atnešė ne tik gerą žinią ,bet ir liūdesį,teko ir man tai išgyventi per šventes,tai žinau ,kaip skauda,bet gyvenimo ratas sukasi,vieni ateina ,kiti išeina..Jūs Snaigytei padėjote kiek galėjote ir priėmėte teisingą sprendimą ,nesigraužkite...tikriausiai jūsų jau laukia kažkur nauja uodegėlė, kuri užpildys tuštumą širdyje ir viskas bus gerai 4u.gif

Man Kalėdos irgi nebuvo itin linksmos -per Kūčias sugriebė mane kažkoks virusas,tai naktys baisios dėl didelės slogos,o dabar dar kosėti pradėjau,savijauta - kaip šlapiu skuduru trenktos,į lauką nosies nebuvau iškišusi,žodžiu bandau sveikti....Gerai ,kad į darbą tik 29d,ryt ir poryt dar atostogauju mirksiukas.gif

O šiaip tai tikėjausi kažkokios tai netvarkos,suirutės namie per Kalėdas,nes gi naujas strakalas namie ir pirmą kartą eglutė papuošta,bet...nenormalūs mano katinai blink.gif - nereikia jiems tos eglutės ,praeina ,kaip pro tuščią vietą...tikėjausi Špulės "KU_KŪ" per eglutės šakas ,o ji gal du kartus tupėjo po ja ir žvalgėsi ,na ir vieną žaisliuką radau nužaistą ant žemės ,viskas..nu ar tai normalu,ką?

PS nu mane tai nervuoja ,kai riboja šypsenėlių kiekį rolleyes.gif
Atsakyti

Zundyt, gal paguosiu: mano katės irgi nenormalios. :rolleyes: Ir net mažasis dvikojis žaisliukus mėtė tik puošimo metu, o dabar nebekreipia dėmesio. 

Stovi sau eglutė, nei alpsta, nei plinka... :rolleyes:  :D 

Atsakyti

Sveikos Kalėdų 9nors ir antrą) dieną,

 

vakar trumpai pasijungiau, susigraudinau....jūs nuostabios

mano šiųmetinė puokštė :)

4abd877cdae9e09677c813d49ba6c3e7972.jpg

 

VRine labai užjaučiu, bet Sniegutė pas jus nugyveno kad it trumpą, bet pilnavertį gyvenimą...neskubėkit ir tikrai rasit savo naują šeimos narį-ę....o rinkis tikrai yra iško, vyrui pasakyk,  jei pirkti, tai tik iš rimto veislyno....nes pas daugumą globėjų (nne kaupėjų) ar prieglaudose, dažniausia būna jau paskiepyti ar net pilnai sutvarkyti.... Snaigutei pasisekė kad turėjo jūs, jūs padovanojot jai ištįsus metus meilės...(kiti galėjo iš kart po diagnozės....užmigdyt)

 

Zundyte, sveikatos kibiras

 

Smagu kad Zugjukui geriau

 

Beje kojinaitės tai nuo dryžuotos laimės :) yra dar vienos...bet neturiu foto, gal savininkė parodys....jei dar nesunešiojo :)

Jei dar kas pageidaujat "dryžuotų"  mielai, tik be terminų (šitom teko miego valandas skirti :), nes ir prieš šventes planai būvo kiti....atrodo anksti pradėjau...o bet tačiau kai supuolė... mama beveik du mėn praktiškai iš lovos nekelia...beet Kūčių naktis sakau stebuklinga....panašu kad taip ir buvo, noriu tikėti kad dabar tik geryn ir geryn. 

 

Ačiū Erodei už dovanėlę ir kurjerio paslaugas, Ačiū Erendirai už maistuką Sasiskai- labai patiko, kaip tik prieš tris dienas atsisakė mėsos, tai teko maitint sausiuku, bet turėjau tik josera marinese ir nuo alergijos, gal kiek akytės labiau apsimurzino, bet netragiškai. dabar su didžiausiu malonumu valgom runciuko sausiuką :) ir už Kalėdinį pyragą tikriausia Erendirai ačiū,....beje mergaitės įvertino ....palikom ant šventinio stalo (gerai kad tik kelis gabalėlius) oi didelės jau...Tinutė  pasiekė, tik nežinau ar su sese dalinosi ar viena šventė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diinka: 26 gruodžio 2016 - 13:35
Mano Kalėdiniai pūkuočiai wub.gif (nelabai patenkinti fotosesija) ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
(gal Rustė galėtų apverst nuotraukas,man neišeina 4u.gif )

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Kitas rakursas - specialiai Mamai Erendirai!
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Vėjas kyla, lyja, matyt tikrai bus audra  :blink: 

Diinkos kalėdinė kompozicija :4u: 

Zundytės chebra :didis: , o Špulytė iš viso nereali :oro_buckis:

O mes bijom, bijom, drebam, drebam. Setas be proto bijo fejerverkų, šitos metinės šventės mums tikra tragedija. :oh:Praktiškai dvi savaitės su tabletėmis. :( 

Zundyte, sveik :4u:

Kaip Zugiui sekasi?

Atsakyti

Lisitėja, o kokius raminančius vaistus duodi Setui? Čija irgi psichuoja nuo to pačio. Niekas negelbėja. Vakar nuvežėm pas uošvius į Panevėžį. O ten nuolat aplink trankosi. Pas mus namie Vilniuje taip nesigirdi, o va Panevėžy tuo klausimu kažkokia tragedija šuniui su fejerverkų fobija. Dreba, lekuoja, seilės laša. Lauke uodegą paspaudusi, susigūžusi net "reikalus" bijo atlikt. Uošviai, pirmąkart Čiją tokią pamatę, galvojo, kad susirgo šuo, nesitikėjo, kad taip gali būti. Neramiai, bet palikom šunę uošviams. Patys atvažiavom Rygon. Lietus, 8 laipsniai. Nusivedžiau šeimą saulės muziejun. Gavom po gipsinę saulės formelę, teptukų, dažų. Kiekvienas nusispalvinom savąją saulę. Net septyniolikmečiui buvo visai smagu, prisijuokėm visi. O tuo tarpu ir lyti nustojo. Pasivaikščiojom po senamiestį, eglutes apžiūrinėdami. 

Atsakyti

Čijai :4u: Vadinasi mes ne vieni tokie vargšai. Pas mus lygiai tas pats, tik dar prisideda mano baimė, kad kur parke prasidės priepuolis.  Galvojau, kad taviškė stabili, nes iš rimto veislyno.

.Aš jam duodu tabletes Vet"s + Best  Comfort Calm, pirkau prieš kelis metus Jakovo klinikoje. Kai prasideda tokios nesąmonės, kaip metinės šventės, jei nedirbu, važiuoju kaimelin, ten miške šunims gerai duodu išsilakstyti.Belakstydami išsituština, pavargsta, tada namo, pamaitinu, ir sušeriu pusę tabletės. Duodu mažesnę dozę, nei nurodyta. Jis sveria maždaug 25 kg, jam priklausytų visa. Šuo apspangsta, daugiau snūduriuoja, ne taip aštriai reaguoja į šūvius. Ir taip gyvenam dvi savaites. Pabandykit.

Atsakyti

Dėkui, Lisitėja. :4u:  Reikės pabandyt Jakove nupirkti. Taip, Čija iš patikimo veislyno. Bet šuvio fobiją turi. Ji genetiškai paveldima. Čijos mama irgi su tokia pačia fobija. Viena pažįstama kinologė sakė, kad tarnybinių šunų su šia fobija veisti negalima. Nes pilnai nugalėti dresūros pagalba šios fobijos neįmanoma, su genais nesukovosi. Netarnybinius šunis su šiuo genetiniu ypatumu veisti galima. Ne visiems vados šuniukams vienodai stipriai persiduoda. Tenka išmokti išgyventi apienaujametinį laikotarpį ir vasaros audras su griausmais. Iki 5 metų Čija visai nebijojo garsų, džiaugėmės, kad nepaveldėjo mamos fobijos. Bet, deja, nuo penkto gimtadienio baimė išlindo visu baisumu. 

Atsakyti
Su Kalėdomis visas ir visus augintinius 4u.gif
Luna irgi visiems siunčia sveikinimus švenčių proga
vartotojo įkelta nuotrauka

Mano Kūčios ir Kalėdos gavosi namie, kadangi prisijungiau prie sergančiųjų. Bet viskas vis tiek gavosi labai gerai. smile.gif

Beje, kalendorius - nuostabus, dar ir dovanėlė valgoma viduje . biggrin.gif

Dinka ačiū 4u.gif Foto bus smile.gif


V-Rine užjaučiu dėl netekties... sad.gif Tačiau nepamiršk, kad Sniegutė turėjo nuostabų gyvenimą su ją mylinčiais žmonėmis. 4u.gif
Atsakyti

Colomba, sveik :4u:  Šitiek pūkuotų gydytojų namuose, o vis sergat visos.

Luna gintarinėmis akimis :wub:

Griaustinis mums taip pat didelis blogis, bet bandom apseiti be vaistų.Medžioklės sezonas irgi blogis. :( Tikrai, pirmus penkerius metus ta baimė nebuvo taip išsibujojusi.Bet kai į mus vaikigaliai metė petardą, ir ji netoli sprogo, fobija atsiskleidė visame gražume.Na, nereikia iš jo nieko norėti, nes neaišku kas tėvas, nežinia ar mama(kilminga airių seterė) šūvių nebijojo.O, kad visa vada buvo nereikalinga, tai irgi pliuso psichikai nepridėjo.

Ai, pragyvensim kaip nors. :irnesakyk:

Atsakyti