Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Labas rytas visoms kas šiandien dirba smile.gif
Bjaurus rytas, atvažiavau į savo kaimą , tamsu , niūru, žmogus kur ne kur, skėtį išsitraukiau, tai vos iš rankų neišplėšė. Na bet jau sėdžiu kabinete, kavą pasidariau ir rašau čia biggrin.gif
Prabėgo tos kelios dienelės greit, prasidėjo paskutinė metų savaitė.
Visas jūsų dovanėles labai dailios , jau kokios nagingos bigsmile.gif Matau smagu Magnunai su Busy.
Ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kadangi abi mažylės į naujus namus iškeliavo penktadienį, viena paskui kitą biggrin.gif , tai maniškės karaliavo vienos per visas dienas. Na parvažiavusi radau tvarką namie, kai ne keista.

V-Rine dar kartą užuojauta. Ir kaip jau Diinka rašė tikrai rasit sau tinkamą katuką. Ar iš veislyno ar gal kokį prieglaudinuką. Aišku smagiau būtų kad kokiam nabagučiui suteiktumėt namus ax.gif Na bet kiekvienam kaip sakoma savo.
Atsakyti

Laba tarpušventy,

nors ir retas svečias pasidariau, bet viską skaitau, viskuom gyvenu... Visos visko tiek daug prilinkėjot, ir taip teisingai apie šią trobą prirašėt, kad nebėr nei ką pridurt...net graudu pasidarė, kad nebegaliu plepėt čia taip kaip anksčiau :4u: Tikiuosi Gaidžio metais šie namai ir toliau išliks tokie aktyvūs ir šilti :wub: 

Atsakyti

Labas rytas. man tai šventės praėjo su baime. Baime dėl mamos. leido šventes sutikti namuose. Bet tie permušimai kartojosi ir namuose. Spaudimas tvarkoje, o baladojasi širdis. Kadangi kasdien pasibaladoja, negali net dviračio testo padaryti. vaistų neatitaiko. 

Zugi šiąnakt neatėjo. pusryčius kišau per prievartą. matyt vėl duobė artėja :(

Atsakyti

Labas rytas :4u: Vėjas, šlapdriba, slidžios plyteles, o gal ir gatvės, vienu žodžiu pilnas komplektas. :blink:

Šponkiuk :console: , tavo mama dar nėra labai sena, pamatysi,dar susitaisys.Dar ir orai širdininkams nepalankūs.Dėl Zugiuko, tai ...Bet vis tiek ,laikykitės tenai :4u:

Atsakyti

Labas rytas, 

Sponkiuk laikykites nepasiduokit :4u: 

Atsakyti

Busiuk kaip išaugęs Oziukas :D Gražuolis  :wub: 

Mumis kolkas nelabai supranta kas ir kur ten pyškina, tai jam dzin kažkaip, o ir aš stengiuosi nereguoti , labai gaila Čijos  :unsure: 

Sponkiau sveikatos tiek mamai tiek katukui, liūdna labai kai serga ir kankinasi.

Atsakyti

Labas rytas.

SM kačiukų temos Kalėdų seneli, Ačiū už DOVANĄ. Labai labai. Na ir , žinoma, jo pagalbininkei.

Atsakyti
Labas rytas, mielosios 4u.gif

Aš jau darbe. Ar yra dar dirbančių nabagų kaip aš? biggrin.gif

Sveikstam iš po ligų su dukra, tai jau šviesiau akyse darosi.

Šponkiuk, laikykis console.gif

Ozis toks jau akivaizdžiai paaugęs, snukutis ištįsęs bigsmile.gif

V-Rine, kaip jūs ten laikotės?
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2016 12 27, 10:24)
Labas rytas, mielosios 4u.gif

Aš jau darbe. Ar yra dar dirbančių nabagų kaip aš? biggrin.gif

Sveikstam iš po ligų su dukra, tai jau šviesiau akyse darosi.



Taigi aš taip pat dirbu, pati pirmoji šiandien iš darbo prisidaviau biggrin.gif Smagu kad jau sveikstat, o kad dar geriau būtų daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Šponkiuk laikykis 4u.gif
Tiesa juk pamiršau pagirti Ozį, jau toks wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aš irgi darbe. sunku kažkaip. darbe nėra gal 1/3 darbuotojų.
Atsakyti

sveikos,

aš ir darbe ačiū D mamai nuo kalėdų nakties  kaip ir gerėįja...2 mėn beveik, jau ir depresija buvo užpuolus. Na ir Fifa viduriuoja toliau deja :(

Šponkuti laikykitės abi su Zugiuku.

Mergaitės gal kas šią savaitę planuojat Vilnius - kaunas Maršrutą ?

rask kašarą :)

236a5ccbe5d3da1472e87c5577078702148.jpg

O čia Čiopio nauja drąskyklė  :D  vienintelis kuriam eglutė rūpi kažkiek

65b94b484934dd1a9dadaad47d81234b399.jpg

Atsakyti

Labas visom,

Visom sveikinimai su praėjusiom šventėm....

Mes Gufio nevežiojom, nusprendėm nestresinti, kad tik gytų... tai Kūčių vakarą 400 km prasukom, tam kad su giminėm pavakarot :)  Ką padarysi, vaistus reik lašint nustatytu grafiku.... negalim dar nei džiaugtis, nei labai nusiminti... šiandien  dar prie viso gėrio leukocitų kiekis išaugęs. Vėl vaistus kišu....

Kapanojamės mes, Zugi ir tu laikykis....

Nepykit kad retai rašau, nuotaikos nėr.

Atsakyti