Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Na tai  beveik visiems,grojantiems kokiu nors instrumentu būna privalomos fortepiono pamokos.Tai tą pagrindinį instrumentą tai turi, bet antro instrumento ne visi perka. Maniškė groja lamzdeliu, o pianinas yra todėl, kad kiti vaikai grojo juo, kaip pagrindiniu instrumentu.

Pianistams tai nebūna antro instrumento.

 

Pvz. aš vaikystėje grojau akordeonu. Tai jį turėjau. Bet man irgi buvo privalomas fortepijonas. O pianino neturėjau. Tai teoriškai turėdavau eiti, ieškoti laisvos klasės, prašyti rakto ir pasimokyti pačioje muzikos mokykloje. Bet kadangi buvau žiauriai baili, tai man buvo beveik neįmanoma užduotis. Tai mokydavausi ir akordeoną pasiguldžius, o tam aišku jis netiko, nes klaviatūra ne tik, kad pert maža, bet dar ir tarp klavišų atstumai mažesni. Ir piešdavausi klaviatūrą. Tik vienais metais buvo labai gerai, nes man būdavo pačiai pirmai pamoka, o aš galėdavau anksčiau ateit, tai mokytojas buvo susitaręs, kad man duotų raktą ir prieš pamoką pasimokydavau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 13 gruodžio 2018 - 10:23

Labas dienas, 

Mano Lukne del to ir nesirinko papildomai pianino, nes neturim, o kruvio ir taip gana... Pas mus padare neprivaloma. 

Man šiemet jokių koncertų, o ir šiaip butų tik vienas - smuikas. Tai kazkaip nesijausiu daug praleidus. 

Atsakyti

Dvarionkėj, kiek žinau, tai galima instrumenalistams rinktis kokį nori antrą instrumentą, Mano kaimynės vienas vaikas groja kanklėmis, antrą rinkosi fleitą, kitas - smuiką ir gitarą, trečias - akordeoną ir dar nežinau ką :). Mano panos tai choristės, pianinas privalomas, o daugiau turbūt nieko. Ir abi labai norėjo būtent juo groti. Svajoju, kada abi 4 rankom gros. Ir mokytoja jau parinko kūrinį abiem kitiems metams :oh:  - ančiukų šokį :). Išgyvensiu, bet labiausiai tai bijau, ar tik nebus jis suplanuotas koncertui  "Žvėrelių karnavalas", kur ne tik groti reikia, bet ir ir su tais žvėrių kostiumais būti. Dičkei teko ir liūtu, ir kupranugariu pabūt :), tiksliau tai atidavėm kupranugario kaukę jos kompanionei, o ją beduinu padarėm :).

Dičkę išsiunčiau į mokyklą, tai liko pats didysis namie irgi su gerkle. 

Atsakyti

:angel2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 gruodžio 2018 - 10:57

Jaučiuosi ne prie sektos su savo muzikaliai needukuotais vaikais ;)

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Mes pagrindinį koncertą atlaikėm, daugiau lyg nenusimato, dovanomis mokykloje rūpintis nebereikia, patys keičiasi ir auklėtojai susiorganizuoja, tai jaučiasi, kad vaikai jau dideli :)

 

Ligvita, smagu, kad parodei savo grožius, jau senai nieko nesirodei, labai gražu, o ta sniegena išvis nereali :wub: :wub: :wub:

Lace, tavo jau ir pirmas dublis buvo wau :wub: :wub: :wub: labai gražūs, jaunatviški modeliukai :wub: :wub: :wub:

Nuosirdi, kaip tau poveikis papildų? Ar jau jaučiasi koks efektas?

Kaip sako, kol pats neišbandai, negali komentuoti ar tikėti tuo ką kalba žmonės. Tai va, vakar baigiau 2 savaičių kursą, vakar ploviausi vėl galvą, tai iškrito gal vienas plaukas, kur iškrisdavo daug, džiovinausi, vėl ant plytelių vos keli plaukučiai, o būdavo krūva. Aš poveikį pajutau stulbinantį, netikėjau, kad taip greitai gali sustabdyti, jaučiuosi psichologiškai daug smagiau. Daugiau nieko papildomo nevartojau, tik tuos vitaminus, tai pasidariau išvadą - kad jie man tikrai padėjo.

Užsakiau vyrui po eglute tų pačių vitaminų tik sąnariams, nes jis kai sportuoja, tai jaučiasi.

 

Šarangėle, valgyk ir stiprėk, gėris tokios :wub: tetos

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 13 gruodžio 2018 - 11:03

gadget, bet tavo kitaip edukuoti kaip nors? Neprivaloma gi  visų muzikaliai edukuot.

Maniškiai beveik visi nors kiek pasiedukavo. :) Trys baigė, ketvirtas metė lyg po trijų metų. Mažoji dar lanko.

 

 

nuoširdi, ką tu ten tokio stebuklingo gėrei? Prisiminiau, kad mano vyresnioji dukra labai skundžiasi  plaukų slinkimu. Gal ir jai padėtų

 

Lace, labai gražus patobulintas  paaugliškas megztukas.  :super:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 13 gruodžio 2018 - 11:05

Jaučiuosi ne prie sektos su savo muzikaliai needukuotais vaikais ;)

 Nesijausk vieniša. Tos mamos, kurių vaikai nemuzikuoja- tiesiog nepasisakinėja šiuo klausimu :)

O iš viso, ana dieną radijas man pasake, kad Lietuvoje kokius nors būrelius lanko 30 proc. mokyklinio amžiaus vaikų. Pagalvojau, kad gal ne tokia aš čia ir nevykėlė mama, kad netąsau po 100 būrelių, o tik krepšinis abiem. Ir dabar Gyčiui dailė prisidės.

Atsakyti

gadget pasisislink, abi  ne prie sektos sėdėsim :D

maniškis aną dieną sako nu kaip tas natas įmanoma suprast, sakau nugi kaip raides pažint, tai sako reikėjo tau mane vietoj karatė nuo pirmos klasės į pianino būrelį leist :D o kai klausiau ir siūliau tai nereikėjo jam nieko...

Atsakyti

gadget pasisislink, abi  ne prie sektos sėdėsim :D


Einu staliaus paieškot, kad suolą pailgintų :D

Atsakyti

Mano ir nemuzikalus. Taip, kad... slinkites. As stora, tai dvi vietas uzsesiu :B

 

Nite, ir kad paplatintų 🤣

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 13 gruodžio 2018 - 11:21

:lol:

Pasirodys, kad daugiau čia tų muzikaliai needukuotų vaikų mamų, net ant suolo nebetelpa. :hihihi:

Atsakyti