Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Qqsk, pradejai sesei kiseneta :bigsmile: Is kokiu mezgi? Gal turi lietuviska aprasyma :ax: ? Jau kaip laukiu tavo sukneles pasirodymo :bigsmile: 

Waida, gal gali brukstelt savo puslapio adresa,kur savo darbukus dedi :ax:  Kai kas tavo riesines gyre :wub: gyre :wub: gyre :wub: . Ir as pasidziaugti noriu :bigsmile: .

Atsakyti

Soliuk pradejau..kokia eiluke numezgiau jau, su miegu kovoju Is mados garazo eriuko vilnos plonytes  mezgu, turejo drakius uzspaudes babinuke, iskaulijau 

Neturiu aprasymo, meginu is atminties

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 30 gruodžio 2016 - 19:18

Aš kažkur turėjau išverstą kišenėtos aprašą :hmm:

Atsakyti

Qqsk, pradejai sesei kiseneta :bigsmile: Is kokiu mezgi? Gal turi lietuviska aprasyma :ax: ?

O musu FB kambarelyje nera :hm:

Atsakyti

Tai soli sol gisu fb nedraugauja 

Bet kam jai aprasas mezge jau kiseneta juk

Atsakyti

Qqt,tai su kokiais virbalais irkluoji? Mezgiau, beje ji turi nauja seimninke, kuri uz mane aukstesne, jai pats tas, o man ji vis tik per ilga patapo. As musiau gal angliska turejau, o gal rusiska,,neberandu, gal galvojau kad daugiau gyvenime jos nebemegsiu :D :D . Bet kiek pamenu tai  tas aprasymas nelabai gelbejo nes man ja Liniuka su Waida mezge, as jas po kiekvienos eilutes numezgimo kankinau, dabar jau baisiai geeeeeda butu vel pagalbos prasyt :ax: Lieka du variantai arba megzt su Qqte, kas man butu super puper, bet neaisku ar jai puper super, arba ieskot lietuvisko varianto, man kazkodel atrodo kad ji kazkas turejo, arba gal as ji maisau su rusisku :ax:

Atsakyti

Ristin, gal lietuviskas pas tave :ax: Jei rastum kada laiko, ar galesi paziuret?

Atsakyti

Ristin, gal lietuviskas pas tave :ax: Jei rastum kada laiko, ar galesi paziuret?

Įmečiau tau pačtan, ką turiu :)

Atsakyti

Soliuk galim kartu megst, man smagu kai kazkas prisijungia

As 3 nr mezgu, siaip beveik viska jais mezgum einamausi man sito nr...

Be to as dar kazkada ir sau megsiu gal..nu bet neaisku kada

O sesei mezgu tarp s ir m kazkur toki dydi

Atsakyti

Gal esat bande kokia programele mezgimo rastu kurimui? Noriu ta japoniska ciut pasikoreaguoti ir pasiryskinti

 

Jau radau,einu zaisti😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 30 gruodžio 2016 - 22:47

kokia aš turtinga......

 

Priedas  15823952_1516799111683145_1519590116_o.jpg   138,84KB   0 Parsiųsta kartų

 

trys broliukai dorbiliukai

Priedas  15785115_1516796081683448_2002911692_o.jpg   115,32KB   0 Parsiųsta kartų

 

su geriausiu draugu - Gigabaitu

Priedas  15817909_1516795898350133_273088072_o.jpg   106,04KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labos :4u: 

Nium, kooookie visi grazus :wub: ir koooookie visi trys panasus :wub: Neesu macius tokiu viens i kita panasiu vaiku, labai faini vaikai !!!!!!! Ir tu tikrai esi turtinga :wub: 

Olaiv, tu tikrai nori pasakyt kad yr tokia programele :blink: Papasakok kaip seksis analizuoti :bigsmile: 

Qqt, noreciau su tavim startuot. Reik siulus susigalvot, tas sunkiau, reik nusipirkt tas jau laaaabai lengva, nes drakius butu laimingas :D ir sunkiausia laiko atrast. Bet jei zinociau kad reik tave pasivyt gal ir to laiko atsirastu :D .

Atsakyti