Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labos :4u:

Olaiv, tu tikrai nori pasakyt kad yr tokia programele :blink: Papasakok kaip seksis analizuoti :bigsmile:

Lukne pasisiule,deliojo man zenkliukus is prastai iziurimos schemutes.ryt uzbaigsim,ns siandien kepam kaneles ir visokias uzkandeles meistraujam

Atsakyti

Lukne pasisiule,deliojo man zenkliukus is prastai iziurimos schemutes.ryt uzbaigsim,ns siandien kepam kaneles ir visokias uzkandeles meistraujam

Pabusiu nagla, noreciau pasinaudoti jusu darbo vaisiais :geda:

Rytoj i darba :oh:  tai sprendziu dilema del nauju sutikimo, vaziuoti pas sese, eiti pas drauge kuri irgi rytoj kartu dirba ar susisukus i adjeliuka prie teliko pamegzti :hmm:

Atsakyti

Pabusiu nagla, noreciau pasinaudoti jusu darbo vaisiais :geda:

Rytoj i darba :oh:  tai sprendziu dilema del nauju sutikimo, vaziuoti pas sese, eiti pas drauge kuri irgi rytoj kartu dirba ar susisukus i adjeliuka prie teliko pamegzti :hmm:

ok ;)

tik pirma is tos senos schemos nusimegsiu bandinuka,zymedama kur kas negerai,o tada jau Lukne papaisys ;) su ja galesi naglai tartis :D

Atsakyti

Zinau kuo papirkt galesiu :D

mano schemu drakius turbut didesnis uz siulu :unsure:

Atsakyti

mano schemu drakius turbut didesnis uz siulu :unsure:

ne tavo vienos :D mano skaru drakius ypac storas, vakar pagalvojau kad reiktu bent puse numegzti is turimu ir nusipirkau nauja :D

Atsakyti

Waida, gal gali brukstelt savo puslapio adresa,kur savo darbukus dedi :ax:  Kai kas tavo riesines gyre :wub: gyre :wub: gyre :wub: . Ir as pasidziaugti noriu :bigsmile: .

kas čia taip gyrė  :blink: 

www.rankdarbiupalepe.blogspot.com

Tu tik megzk tą kišenėtą, paversim jei kas neaišku :) aš ir planavau megzt pradėt kitąmert :) 

Mano schemų drakius irgi nusipenėjęs, kažin ar bent dalį pavyks sumegzt/sunert :D

Atsakyti

Su ateinančiai metais visas! Linkiu, kad ateinantys būtų visaip kaip geresni už 2016.

Atsakyti

Zinau kuo papirkt galesiu :D mano schemu drakius turbut didesnis uz siulu :unsure:

😃😃

 

Mano vaikus dabar papirkti galima....batonu :))) nuo visu ligoniniu batono nevalge,menesi.vakar birzu duonos skyriuj Nojus graudziu balseliu "mamaaaaaaaa,nupirk nors sventems batonaaaaaaaa" 😂 pardaveja pasiziurejo.....vasara turguj jis taip zyze arbuzo.po baseino,slapi plaukai,toks kaip visciukas..nepirkau.tai pardaveja atpjove ketvirti dovanu nabagui.grazu,ane,asociali mama  😂 bet batono dovanu negavo :))

 

As viska susiruosiau,tai pritupiau pamegzt bandinuka to kitaicu ir susiradau kitokio adijalo ne adijalo aprasyma.Freke sake nepradet jo siemet,nes ryt jis bus 2016  nebaigtukas.pradesiu ryt :)

 

Grazaus,tykaus Nauju sutikimo ir ne prastesniu uz siuos metus  ateinanciuju ;)

 

KYOF_Cockeral_003.jpg

Atsakyti

Pamiegojau su Emiliu :) jaučiuosi, kaip žmogus :)

Sutiksim tradiciškai Naujus- namie, vieni su vaikais, o 12 val eisim į lauką šaudyt fejerverkų. O grįžę rasim kažkokias mini dovanas po eglute :)

 

Blakstienų modelis:

 

 

Priedas  15785076_1516797585016631_194239872_o.jpg   63,26KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Su artėjančiais visas!

 

niuma, nuostabūs tavo sūnūs, labai gražios nuotraukos. O jau mažasis koks fainuolis taip išpuoštas. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 31 gruodžio 2016 - 18:27

Mielos mano draugės, sveikinu pasitinkant 2017 metus.

 

Linkiu, kad nesipeštume kaip gaidžiais, bet ir nebūtume vištomis-perekšlėmis.

 

Smagių mums ateinančių metų. Myliu Jus visas ir keliu taurę už naujus potyrius

 

Priedas  taures-sampanas-69780370.jpg   82,37KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Kiekvieni metai žmogui atneša kažką…
Ko niekuomet neužmirši, kartais…
Laimės akimirkas, kartais didelį skausmą…
Lai šie Naujieji Jums atneša vien…
Gėrį ir laimę…
Nepalikdami vietos liūdesiui, nusivylimui…
Su artėjančiais Naujais 2017m! 1f642.png

Atsakyti