Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu tikrai, mezgėjoms vyko visokio plauko "santabarbaros" :huh2:

Aš laimiga (kiek nedaug žmogui iki laimės tereikia :D ) pagaliau baldas visas komplekte  :super: išsireikalavau trūkstamų detalių  :didis: 

Pabandžiau naują mezginį - beretę :bigsmile:

 

Priedas  1.jpg   237,16KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  2.jpg   396,68KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Katuk, reikia tą Opel Zafira pasimatuoti. Nes mūsų ne tik daug, mes ir patys dideli :). Pripratę dabar erdviai sėdėt, nors jaunimas antroj eilėj ilgesnėj kelionėj jau skundžiasi, kad kojos netelpa...

Prisiminiau juoką tuo klausimu - brolis pasakojo, kaip ketino mašiną pirkti. Volvo ten kažkokį džipą nusižūrėjęs. Labai jam patiko, matavosi ir jau ketino pirkti. Bet žmona patarė dureles dar užsidaryt :D. Tai va, tuom pirkimas ir baigėsi, nes užsidaręs dureles jau sunkiai tilpo, jis platus žmogus, su rėmu :).

Gadget, ai, tada neaktualu, aš grindis ir plyteles plaunu tieisog vandeniu dažniausiai. retai ten kažkoks yra dalykas, bet jau daugiau vyras naudoja metinių švenčių proga :).

Atsakyti

Na dėl jūsų didumo nežinau-aišku reik matuotis, bet mes zafirą būtent kelionėms pirkom, tai irgi rinkomės tokį erdvesnį variantą iš auto. Bet mūsų senos gamybos buvo-reik žiūrėt, kokio talpumo naujesni

Aš jau po gydytojos. Viskas ok, miomyyyytė išaugo, kaip sakė gydytoja. Maža ir nereikšminga. Ir dar gavau ir psichologo konsultaciją. Faina ta gydytoja.

Atsakyti

Labas

Zafira turėjom. 2 metus važinėjau. Dar.2 metus MB ir nesenai pardavė. Beje per 1 dieną 😄 Daugiau jokių opelių🙈🙈🙈🙈 baisuma🙈🙈🙈🙈 mūsų buvo 2009 ar 2010 neatsimenu. Važiuoklė žiauriai kieta. Vidus ir toks šiaip sau. Ir šiaip opeliai ne mašina. 😄😄😄

Atsakyti

Labas dienas,

pirkau daug siūlų šiandien.virš 2 kg. Nu tikrai tiek vaikam megztiniams nereikia, bet kad spalvų pasirinkimas būt o tai maža kąą :D

Klausimas kas esat pirkę iš eavalynės ir grąžinę: jie kaip nors sureaguoja kai gauna atgal prekę ar tiesiog grąžina pinigus ir viskas. Aš grąžinau, pasitikrinau pagal siuntos Nr. kad pristatyta jiems, bet reakcijos iš jų 0. O gal per greit noriu?

Atsakyti

Kažkaip spec.jie nesureaguoja. Jei gerai atmenu, atsiunčia laišką, kad padarytas  € gražinimas. Paskutinį kart tai tik € sąskaitoj pamačiau ir vsio.

Atsakyti

a nu tada gerai, kažkaip nesaugiai jaučiuos kai mano pinigai ne pas mane :D ypač kai jau siūlų už tą kainą papirkta

Atsakyti

Labas

Zafira turėjom. 2 metus važinėjau. Dar.2 metus MB ir nesenai pardavė. Beje per 1 dieną 😄 Daugiau jokių opelių🙈🙈🙈🙈 baisuma🙈🙈🙈🙈 mūsų buvo 2009 ar 2010 neatsimenu. Važiuoklė žiauriai kieta. Vidus ir toks šiaip sau. Ir šiaip opeliai ne mašina. 😄😄😄

Nu, nuomonės gali ir skirtis. Man visai normaliai, mūsiškė gal 2006 buvo. Kažkokio super kietumo nejaučiau, bet kad tankas eidavo belekur. Žodžiu, ištvermingas. Opelis ne mašina, tojota mečta idiota, wv kaimiečiams, škoda barškalas ir t.t. ... gera mašina, ta kuri važiuoja. O toliau komforto ir finansų reikalas

Atsakyti

Man irgi didelio skirtumo nėr, kokia mašinos markė, svarbu važiuotų. Keletą esu pakeitus, kažkokio esminio skirtumo nepastebėjau. Va, jei būt nauja visai, tai gal kitas reikalas :)

Atsakyti

 Va, jei būt nauja visai, tai gal kitas reikalas :)

Gal :D ne gal, o beveik tikrai  :D tikrai jokio stebuklo. Nebent ta nauja šiaip aukštesnės klasės  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 21 spalio 2019 - 11:24

Katuk, pamirsai dar tokia: vsio sto kancejetsa na O jest ga**o 

Atsakyti

Freke - i kancajeta i nacinajetsa na O :). Žodžiu, mano kaimietis brolis tik WV pripažįsta... nu ir aš kaimietė, be žigulio, tik wv ir buvo. Tai man kaip ir norisi  kokios kitos pabandymui, bet kai važinėjam mašina tol, kol ji nebevažiuoja, tai baisu man kokį š įsigyt, kad nereikėtų per dažnai keist arba remontuot... O šiaip man irgi svarbu kad važiuotų, na, ir dar vienas kitas menkas patogumas.  Bet daug nereikia - kad kojos tlptų, kondiškė veiktų, langai atidarinėtų, durų žiemą nereikėtų laikyti :D, pageidautina  2 raktai būtų (nes dabar tik 1 belikęs...), centrinis užraktas jau būtų patogumo viršūnė :).  Na, ir kai remontuoja, nereikėtų ilgiau kaip poros dienų laukt, kol kokia detalės atsiras....

Ristina - nu mezgta beretė  :D . Techniškai tai super duper, o praktiškai - na liubitelia, tęsiat šnekėti rusiškai :).

Planuoju pas gydytoją važiuot autobusu, kad galėčiau nuo centro poliklinikos iki MZ pėsčia paėjėt, rudeniu pasigerėt, žingsnių parinkt ir kad parkingu nereikėtų rūpintis, nes centre nelaiko man nervai, net mokamą vietą kai sunku rasti...

Qqute - iš Siūlų damos pirkai? iš 2 kg garantuotai ir sau brangiausiajai kažkas liks :).

Atsakyti