Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Dėl pietukų - aš mielai, jeigu kas 12 gali ir žino, kur verta pietauti. Nes kitaip, tai iš termoso darbe pavalgysiu ir atvažiuosiu 13 val. Bet aš nesiprašau draugijos, čia iš kalbos su Gadget išėjo, bet ana taip ir neatsakė į tą klausimą :)

Jeigu ryte 9 išsivirsiu bulvių ir silkės, tai net jeigu ir norėsit kas pietaut - neisiu :).

Koks skaudus tas vit B suleidimas... Pajutau, kad vėl ima nervai taškytis laisvai, paprašiau vyro suleist. Beliko paskutinė kapsulė, reiks kažkaip kitaip gelbėtis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 28 sausio 2020 - 22:51

Ana sako, ok Panorama. Bet jei būsi pasisilkiabulbinus, galiu cik kavą gert.

Atsakyti

Man vakar vyras leido B.

Tai susitikim kavytes. Valgyk silke.

Atsakyti

Gaila turiu susirinkimą 13 val, tai nespėsiu pasikavint su jumis.

Restar, sveikinimai ir linkėjimai vidinės ramybės :4u:​ 

Atsakyti

labas rytas :)

Restar su tavo dienele

Linkiu bent šiandien to stebuklo išsipildymo :)

o šiaip tai sveikatos ir laimės, tos paprastos moteriškos :)

gaila negaliu dar nei prie kavų nei prie sriubų jungtis

Atsakyti

Labas rytas,

Restar, sveikinimai :4u: :4u:

Šįryt oer radiją girdėjau, kad jau lazdynai pradėjo intensyviai žydėti, tai alergiškiems jau žiemos vidury reik pradėt saugotis. :rolleyes:

Gaila, kad pietūs tolokokai :rolleyes:

Atsakyti

Restar-dar viena priežastis nusišypsot! :birthday2: 

Neseniai vėl teko garsiai pasakyt, kokią fainą draugiją turiu. Pasakojau MB kolegei, kaip kasmet susitinkam savaitgaliui sodyboj. Ir kad dėl tokios kompanijos aš net į pirty einu :D ir pati net supratau, kail man faina. :wub:  Restar-va to fainumo jausmo tau linkiu. Ir nebūtinai šiandien.

O pssakojau dėl to, kad MB darbe yra pirtis, ir kartą savaitėj būna moterų vakaras. Dar nė kart nebuvau. Daugumą moterų pažįstu, bet vat pati pirtis tai ne mano pramoga.Ta kolegė, su kuria kalbėjom, sakė-taigi ir aš mezgu! Kojines!

Atsakyti

Limit, tikrai taip, mano lazdynas visas žirginiais apsipylęs :unsure:​ 

Atsakyti

Labas rytas,

 

Restar, su gimtadieniu tave! Ramybės tau ir sveikatos, ir kad mezginiams pakankamai laiko liktų. :) Esi puiki moteris, gera tave pažinoti.

 

Vakar ir aš netikėtai likau be mezginio. Buvau suplanavus vyrui megztinį, galvojau, gal iki gimtadienio spėsiu. Slėpti nesiruošiau, nes neturiu, kaip slapta megzti. Todėl nutariau pasitarti, kokio jis norėtų, tai paaiškėjo, kad šiuo metu jam megztinių pakanka. Gerai, kad laiku išsiaiškinau :) Tada ėmiau sukti galvą, ką čia man megzti. Sau nieko pradėti kol kas nenoriu, nes staiga atsirado silpna viltis sulieknėti.  Truputį pasimakalvasi, prisimeiniau, kad padėjau išbandyti Brioche. Tai ir ėmiausi. Netgi dvi eilutes sugebėjau numegzt.

 

Sėdžiu prasidariusi langą ir girdžiu monotonišką lietaus teškenimą. Kažkodėl visada tokiais atvejais prisimenu filmą Žaliojo korta.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 29 sausio 2020 - 08:50

Labas rytas  :4u: 

Restar, būk pasveikinta su tavo diena!  :4u:  :4u: 

Parašykit, kur ketinat susitikti - yra šansas, kad ir aš prisijungsiu  :unsure:​ 

Atsakyti

Restar, sveikinimai :) Linkiu atrast smagumo kasdienybėj  :4u: 

Aš šiandien ryte važiuodama į darbą pagalvojau- kokia faina būsena kiekvieną rytą- aš turiu ką apsirengt :D Kasdien su vis kitokia suknele antra savaite vaikštau. Kolegos įtarinėja. O aš juokiuosi, kad geriau aš nešiosiu, nei kandys spintoj. Pasirodo, po vieną po vieną, bet visai fainų suknių prisipirkus turiu. 

Katukai, na va, atrasi ir užsieny bendramintę. 

Atsakyti

Labas rytas,

Kavos patvirtinimo laukiam, viska nuspręs silkė ir bulbos😊

Restar ramybes ir laimės kiekvienoje dienoje.

Ir trim dienom i prieki maisto gausiai seimai kad butu😊😊❤

Atsakyti