Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Priedas  Screenshot_20200130-143530.jpg   152,32KB   0 Parsiųsta kartų

 

Vuotuoki.

Atsakyti

Pobaseino.

Atsakyti

Gadget, nu nepyk bet čia su tais nagais tai iki Princesių tai netempi.

Mes su Limit tai dabar šaltibarščiai, princesiški, karalaitiški

Atsakyti

Lapatiena!

 

Vuoč!!!

 

Priedas  Screenshot_20200130-152318.jpg   113,09KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Jajaaa, gadget3 nagai kaip hercogienės Katrės, o ji ne princesė. Ji princienė  :D​ 

Atsakyti

Nū, šita tai jau niekas dabar  :lol:​ 

Atsakyti

Nu.. man kaip penktadienis. Ryt - mamadienis. Aišku, visokie tvarkymai, bet ir pamezgimą planuoju. Vakare - Filharmonija su draugais ir pasisėdėjimas pas mus. Šeštadienį draugės vaiko gimtadienis, tai su  dviem arba su visais trim važiuosiu į žaidimų kambarį, dar svarstau. Sekmadienį gal ir pailsėt reikės. Žodžiu, praktiškai visa likusi savaitė suplanuota. 

Atsakyti

Princienė Katrė  :P​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 30 sausio 2020 - 16:00

Priedas  Screenshot_20200130-160304.jpg   119,54KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Princesé Onutė ;)

 

Priedas  Screenshot_20200130-160703.jpg   173,97KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Ingridos princesiški nagai

[URL=http://www.radikal.ru]d21face21e2e.jpg[/URL]

Ir Ingridos Imperatoriskoji suknia pajūriui

[URL=http://www.radikal.ru]5c9af0e1baee.jpg[/URL]

Atsakyti

Nugriuvot ania is grožio😎😎😎😎  Nu vsio Gadgetai kelkis su tais nagiukais, gana gulėti, kaip ne kaip princesiene. O jei rimtai tai zinau kad visos iki vienos galvosit kad nu tokios durnos suknios dar nematet. O as jos norejau savaite, antra ir trecia neislaikius nusipirkau. Man ji tokia graikiska, isivaizduoju ja su basutemis ant dirzeliu, saule leidzias, as vaikstau sau pajurio smeliu, gal net vyrui i ranka isikibus, su pintu krepsiuku, basanoskos rankoj, akiniai nuo saules tie mano rudai auksiski. Tada sau atsisedi kavinikej, isgeri espresiuko is mazo puodeliuko, saule jau tuoj tuoj prasmegs i jura, uzsimeti dzinsini svarkiuka ir pusynu pareini namo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 30 sausio 2020 - 16:41