Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ką aš žinau, kas nutiko. Nugulėjo gal. Vakar nebuvo nieko. Atsikėlė - ašaros akyse.

Vaikas veržiasi į mokyklą  -skamba kaip iš fantastikos... Na, mažoji mano negali išeit iš mokyklos, kartais 18 val ir dar vėliau pareina, padeda mokytojai tvarkytis ir pan.

Kerpena - ką briochini? Iš tiesų smagiai, tik priklauso nuo siūlo. Su storesniu ir "kimbančiu", tai labai puikiai, kai aš mezgiau su šilkmoheriu ir slystančia šilkalpake... tai jau buvo sudėtingiau, ypač pradžioje neįmanoma buvo sugraibyt, kas ten vyksta. O kaip pataisyt brioche, jeigu padarai klaidą - irgi yra video, pasirodo, teko išbandyt.

katuk, kiek suknelės numezgus? Mano tai koks 10 cm po pažastim... Dabar tik lygiai žemyn, biškį nuobodu, ypač, kai nežinau, ką žiūrėt...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 30 sausio 2020 - 09:50

 Laba

Restar-turiu panašiai. Biškį tempai sulėtėjo ko tais, miegas ima bemezgant.

Serialą kažkokį radau Tikras genijus, medicininis. Dar nežinau, ar patinka, tik 1 serija pažiūrėta. Nu toks biškį iš fantastikos srities ypač kai medicinoj nerauki, daug visokių krūtų technologijų.

O tavo vaikas vaistus kokius vartoja?  Keista būt,kad vienai vietai padeda, o kitai kenkia :hmm:​ 

Atsakyti

Nu gal ne nuo vaistų, tikiuosi. Labiui gal nuo visiško nejudėjimo ar nugulėjimo... Anie vaistai kojai visgi padėjo nuo neuropatinių skausmų. Dabar tieisog įprastai skauda kulną, bet labai nebesiskundžia.

Atsakyti

Buvau Siūlų Sandėlyje!

Nusipirkau 100 g derančio prie tvido siūlo, jo ir tik jo.

Atsivyniojau dvi žavios spalvos moherytes, bet nepirkau!

Čia kaip Lace. Tik bulvių nevalgiau. Uosčiau!!!!

Atsakyti

Nite ir Lace, merinas su šilku. Džinsiukas  :wub:  :wub:

 

Priedas  Screenshot_20200130-104542.jpg   315,07KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Tvidai: tas mėlynas ir pilkas tai vilna su poliamidu, o peleninė rožė ir su šilku, ir su alpaka :wub:

 

Priedas  Screenshot_20200130-104829.jpg   281,4KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Šilkmoheriai  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :angel2:  :angel2: Priedas  Screenshot_20200130-105055.jpg   142,13KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Nu kaip čia tu taip, Gadget??? Ar kavos vakar perdaug išgėrei? Faktas, kad, jeigu būtum ėjus su kokia už rankos laikytoja - būtum parsinešus daugiau :).

Grožius rodai. Bet aš užsikodavus kurį laiką  :B​ .

Atsakyti

Džinsinio merino pirkau, mezgiau :D
Gražus :B

Atsakyti

Aš tai manau, kad šilkas tai ne tikras. Nu kas tokiais kiekiais prikakot jo gali

Ir siūlų man neeeik. Pats turiu :B​ 

Restar-man greičiau keista, kaip vaistai atsirenka,kurią vietą paveikti,kurios ne. Vienos vietos nebeskauda,o kitą skauda?

Atsakyti

Aš saviškį šalį kadangi vakar baigiau, tai šiandien- ryt galėsiu jamtis naujų Vincio siūlų. Tik pagalvojau, kad išsirinkau pretenzingą spalvą, tai gal vis tik gaminsiuosi ne liemenę, bet megztinuką su vienspalvėm rankovėm.

Mano grožiai. Bus dryžuoti, iš spalvos į spalvą. 

Priedas  82971736_3331846556845324_2840343129331073024_n.jpg   132,73KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

O kur šalio foto, niuma?

Kavos buvo visiškai saikingai!!!

Atsakyti