Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, o kiek- pigiai testas?  :unsure: 

Atsakyti

Niuma  :wub:  :4u:  :4u: 

sveikinuu

Atsakyti

Pigiai tai nemokamai :D 

Šiaip turėjo lyg biškį papiginti tuos mokamus, tai man ir keista kad taip skiriasi ir brangiau nei anksčiau. Greitumas jau minėjau, po piet dariau, ryte ats.

Vilmak, nu, pasivažinėjai, bet desertuks turėtų atpirkt kančias. Man jie labai :wub: 

Greičio matuoklis tuose kraštuose tas atstuminis, t.t. gal 4 ar 5 km tarpe matuoja vidutinį greitį. Tai gal ir viskas ok, jei normaliu greičiu važiavai.  O baltų lentų ten nedaug, yra tarpais tik 70 ribojimas.

Keista kad Vilkyškių nuorodą prašokai :D  ji gan aiškiai matoma. IR tolokai nuo Panemunės nu.

Atsakyti

nu, Katuk, pro Pagėgius aš variau, ten nukreipė iš Tauragės kelio  :D nu, tam žiede... ir ten ne sektorinis matuoklis buvo...O radaras, kur aukštai, kaip ant elektros stupo kabinamas...ai,bus kaip bus..ką dabar...

 dėl kainos tai suklusau, nes ligoninėse , kai daro irgi apie 80 eurų  pacientams kainuoja.. kažką vyras sakė..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 26 spalio 2020 - 18:16

Ai, tu kažkur ten iš kitur, ne nuo Kryžkalnio. 

Aš kalbėjau apie Tauragės-Panemunės kelią, ten tie sektoriniai matuokliai.

Atsakyti

Pigiausia, kiek apskambino, sakė Vilniuje 75... O kažkai p greičiau 95. Cekava man buvo, tai ir paklausiau. Man darė nemokamai mobiliam punkte.

Vilmak, tavo istorija tokia jo, stresą varanti. Bet staiga priminė mano šypseną keliančią istoriją iš jaunystės paklydimų :). Buvo tokia šventė trečiam kurse, kad su drauge gavom nemokamai galimybę savaitei vasarą apsistoti Nidoje.  Ir kadangi tai buvo pirmas kartas, mes, naivios mergaitės, išėjom į kopas. Tas, kur vaikščioti negalima, bet mes to tai nežinojom, nes pilna pėdų matėm, ir žmonių, tai ir nuėjom. Beeidamos pamatėm gal jau kokius rusų pasieniečius, tai nusprendėm tolyn neiti, pasukom į šoną, kur nusprendėm, kad eidamos ta linkme išeisim kur nors į jūros pusę. Brovėmės per tas pušeles, brūzgynai bjaurūs buvo. Išeinam į keliuką ir traukiam į Nidos pusę. Ir... prieinam pasieniečius - Lietuvos :oh: . Prašo rodyti pasus. Nu kur pas paneles, išsiruošusias į pliažą, bus pasai :D. Išvis nesivežiojom dokumentų tais laikais. Tai liepė grįžti per ten, iš kur atėjom :D. Ale kažkaip išsimaldavom, kad nebeverstų grįžti per brūzgynus, ir taip buvom visos susibraižę, tai kaip ir nelegaliai parėjom į Lt iš visiško pasienio ruožo...

Atsakyti

Katuk, Kryžkalnio kelias, bet iš jo navigacija liepė šunkelin sukti   :D​ 

Restar    :lol: , gerai, kad neliepė, kaip kažkokiam filme ,kur oro uoste, gyveno  tarusieny likti... 

žiūrėjau tokį trumputį serialą https://fanserial.ne...KnQyZTdyK9ksfqcrekomenduoju...

Katuk, tu tokių mėgėja, rekomenduok ką nors ... :4u:

arba šiaip  rekomenduokit ką nors vakarams trumpinti :)  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 26 spalio 2020 - 19:05

Ačiū visoms už sveikinimus :) 

Pirmą kartą be jokių šventimų pas mane. Šiaip visai smagi, rami diena. Gytis vakar liko kaime atostogaut. Emilis buvo daržely, Vilius pusdienį pas draugą. Man - darbas iš namų šią savaitę.  Tai kiek dirbau, kiek leidau sau pamegzt. Toks visiškai relaxas. Dar vyras su gėlėm ir tortu grįžo. Vakarui Alitos turiu, jei sugalvosiu, kad noriu. 

Atsakyti

Katuk, Kryžkalnio kelias, bet iš jo navigacija liepė šunkelin sukti   :D​  Restar    :lol: , gerai, kad neliepė, kaip kažkokiam filme ,kur oro uoste, gyveno  tarusieny likti...  žiūrėjau tokį trumputį serialą [url="https://fanserial.net/57251-master-pobega-3-seriya-chast-3.html?fbclid=IwAR2GRzmmQTBzLwv_3o4Xo39C_j-0y8Y9jEElJgb_XSfqKnQyZTdyK9ksfqc"]https://fanserial.net/57251-master-pobega-3-seriya-chast-3.html?fbclid=IwAR2GRzmmQTBzLwv_3o4Xo39C_j-0y8Y9jEElJgb_XSfqKnQyZTdyK9ksfqc[/url]rekomenduoju... Katuk, tu tokių mėgėja, rekomenduok ką nors ... :4u: arba šiaip  rekomenduokit ką nors vakarams trumpinti :)  :4u:

 

Nerodo man, bet jei gerai atsekiau tai The Escape Artist :hmm:

 

Neseniai rašiau, 

Iš ilgesnių žiūrėk Keeping Faith

Iš trumpesnių Misis Vilson (šitas biškį kito žanro, bet man prie mezginio tiko)

Kas dar :hmm:

Jei nežiūrėjai, pažiūrėk Tiltas (švedų ar kurių ten skandinavų)

Netflixe -Orzakas. Kempinski metodas. Sex Education (pirmas sezonas geras, kiti ne itin)

 

Daugiau dabar nepamenu, reiktų pliam rašytis ką žiūri su pastabom, ar patiko :D

 

Keeping Faith

Atsakyti

Aš paskutiniu metu  užsikabinau už serialo Svetimšalė (Outlander). Turbūt dauguma mačiusios, galvoju, gal net aptartas kada buvo, nes pavadinimas lyg girdėtas.  Kažkuo panašus į Poldarką, man atrodo net laikmetis panašus.

Bet labai už širdies griebia, kartais sėdžiu ir ašaroju žiūrėdama į vieną tašką... Dėl gyvenimo - begaliniai gražaus, begaliniai žiauraus ir begaliniai painaus...

Po darbo kaip tik pora serijų pažiūrėjau ir tik tada prisiminiau, kad žadėjau eit  dar ratuką.

Aišku dar ir dabar būtų galima, dar nėra taip vėlu, bet ko tai sunku prisiverst į tamsą eit.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 26 spalio 2020 - 19:40

Nerodo man, bet jei gerai atsekiau tai The Escape Artist :hmm:

ačiū  :4u: 


https://fanserial.ne...9nqgUs8iey6QLBU


Atsakyti

Ačiū dėl komentaro siuntų.

Čia ner paštomato tai tikrai prapalooooo skaitykim

Dzin ką jau dabar

Laikrodzio sukimas veikia labai blogai mane. Bet va laimė, kad mano pardej vel yra vegan grietine, nu kokia skani kokia skani.

Grizus is darbo iskepiau duoniuku ir pasidariau Lusasituškos desertą pagal save. Sukepinau kokoso miltų ir kokoso drožlių

Suplakiau kokoso pieną, riešutų sviestą, slyvas dž.su saldikliu. susluoksniavau ir bus keliom dienom.

Rytojui dar yra kynvos su daržovėmis, makaronų iš pupelių su kokoso pienu.

Vyrui buvo tuno karpačio su ryžiais

O rytojui triušis troškintas su daržovėmis ir tais pačiais ryžiais

Kopūstų raug.sriubikė nuo vakar

Ingriga aš kepiau kugelį, man patiko, dar Apkepą.

Tarkavau bulvių tarka,,dėjau miltų, tu mušk dar kiaušą, druska, pipiriukai, aliejuko čiut. Puse tarkių dedi i skardą, per viduriuką dėk kepintų daržovių ar šoninės, sūrio, ypač tinka varškės rūkytas, užklok kita puse tarkių ir šauk kepti į orkaitę valandžikę. Skanu yra troškiniuks pačiam moliūge. Man tai sriuba su kokoso pienu skanu irgi. Blynai su moliūgu. Košė.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 26 spalio 2020 - 20:28