Įkraunama...
Įkraunama...

Rugpjūtinukai 2016

QUOTE(Sigittta @ 2017 01 10, 20:36)
Na va, buvome su mazyle pas daktare, israse antibijotiku verysad.gif taip gaila mazyles, nes vyresnelis, tai iki 2,5 metu isvis nera sirges. Mazytei jau bus kitaip, is darzelio parnes brolis visokio gerio.</p><p></p><p>As pati irgi ryt keliausiu pas daktarus, labai prastai jauciuos

Pas jus ne ta pati gydytoja? Skirtingos? Sveikatos abiems 4u.gif .
Pas mus irgi tas pats buvo, kai berniukai augo. Pažįstama situacija. Didysis nesirgo, o mažuliui iš darželio parnešdavo visokių virusiukų. Tai tas vargšiukas vos ne kas mėnesį visokiom peršalimo ligom sirgdavo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-auma- @ 2017 01 10, 22:21)
Pas jus ne ta pati gydytoja? Skirtingos? Sveikatos abiems  4u.gif .
Pas mus irgi tas pats buvo, kai berniukai augo. Pažįstama situacija. Didysis nesirgo, o mažuliui iš darželio parnešdavo visokių virusiukų. Tai tas vargšiukas vos ne kas mėnesį visokiom peršalimo ligom sirgdavo.  ax.gif


O tada mazasis atsparesnis gal buvo "darzelio sezonu" ?

Masciau masciau ir sumasciau mazaja vis tik skiepyt nuo menB nuo penkto menesio. Pas britus is viso tik du skiepai antra ir ketvirta menesius, tai nzn kodel man sake, kad reikia triju iki 6men. Tik teks pasiruosti is karto 2-3 blogom dienom, kai mazoji blogai jausis verysad.gif Tai pirmadieni zygiuosim svertis (labai tikiuosi, kad iki pirmadienio pasieksim 6.7kg) ir pazymos skiepams (nes skiepysim privaciai, poliklinikoj esam "eilej" sitam skiepui nuo spalio vidurio ir jokiu ziniu verysad.gif ).

Siaip, si pirmadieni mes sverem 6630g, tai tikiuosi dar "davalgys" per sia savaite bent 70g ir busim priauge per menesi savo minimuma be primaitinimu. Turint omenyje, kad pirma menesio savaite buvo labai sunki, tai tikiu, kad sekmingai ir paskutini penkta menesi ismaitinsiu vien savo pienu, kad priaugti tuos bent 500g bigsmile.gif

Vakar labai susidomejus mazoji stebejo, kaip valgau obuoli. Didziulem akim ir atidaryta burna stebejo ir vos ne su kiekvienu mano kasniu judino savo zandikauli biggrin.gif Tai daviau pasidziaugti obuoliu be skuros. Aisku, jai cia tik eilinis naujas zaisliukas ikisti burnon, bet atrode, kad suvalgytu, jei turetu dantis biggrin.gif biggrin.gif

Sigitta, jei suzinosi, is kur tas nuovargis ir silpnumas, tai brukstelek idomumo delei. Pas mane hemoglobinas aukstumoj (net 130 blink.gif ), o jausmas lyg butu ties 100 verysad.gif Jau galvoju, ar nesiieskot kokio sarlatano mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesugalvoju315 @ 2017 01 11, 12:03)
O tada mazasis atsparesnis gal buvo "darzelio sezonu" ?

Vakar labai susidomejus mazoji stebejo, kaip valgau obuoli. Didziulem akim ir atidaryta burna stebejo ir vos ne su kiekvienu mano kasniu judino savo zandikauli  biggrin.gif Tai daviau pasidziaugti obuoliu be skuros. Aisku, jai cia tik eilinis naujas zaisliukas ikisti burnon, bet atrode, kad suvalgytu, jei turetu dantis  biggrin.gif  biggrin.gif

Pas mane hemoglobinas aukstumoj (net 130  blink.gif ), o jausmas lyg butu ties 100 verysad.gif Jau galvoju, ar nesiieskot kokio sarlatano  mirksiukas.gif

Nea, vis tiek dažnai sirgo. Matyt jau toks silpnesnio imuniteto žmogeliukas.

Vyras mano aną savaitę irgi davė mažiukei obuolio palaižyti, kai pats valgė. Nugraužęs lupeną. Bet pas mus gi panelė dvidantė, tai man baisu, kad neatkąstų. Todėl jai į rankas nedavė. Tai ji labai susidomėjusi liežuviu makalojo tą obuolį, bet taip liežuvis vamzdeliu susukta, lyg krūtį čiulptų. Mažiukė dar nemoka kitaip

Ir mano savijauta nelabai kokia. Irgi lyg silpna, lyg skrandis pastoviai virškinti nenorėtų, galvą paskaudena, lyg miego trūksta, bet tikrai netrūksta, nes miegam mes ilgai. Gal kokio magnio trūksta, spėlioju, arba kaip sakai hemoglobinas prastas. Nežinau. Reiks pasiprašyt, kad kai dukriukui ims kraują šešių mėnesių ir man kartu pažiūrėtų. Liūdniausia, kad plaukai ir toliau tebeslenka...

Atsakyti

O ka del plauku darai? man irgi labai slenka, tik pas mane tu plauku ir taip daug, po kiekvino pasisukavimo tiek isslenka ir ant drabuziu daug lieka. Pradejau vitaminu kompleksa gerti, nezinau ar pades, skaiciiau jog gali seleno ir cinko trukti - gal dar atskirai tu pagerti reiketu.  Per nestuma taip dziaugiausi, jog plaukai buvo pagrazeje o dabar baisuma.

Atsakyti
lucja, tai gi nieko nedarau, tik jums skundžiuosi ir viskas biggrin.gif . Čia dėl buvusio nėštumo, daug kur ir rašo, kad taip ir turi būti. Ir pirmą pagimdžius tas pats buvo, va po antro neatgaminu gal ne tiek, kad neužsifiksavo. Tai tada buvau nusikirpus iki pečių, atseit trumpai. O dabar gaila kirpti kažkaip... Nors gal ir nereik gailėt, vistiek pelės uodega tik nutriušusi liko. Dairausi šampūnu ar kokio bieso, bet ir neprisiruošiu savimi pasirūpinti. Turėtų gi liautis, bet kada? hmm.gif
Ai tiesa turiu Pregnacare vitaminų maitinančios nusipirkus, bet, tiek ten aš juos ir geriu. Kapsulės sudėtos dviejų rūšių, tai jos didelės kietos, fui vienu žodžiu iš to pakelio geriau lenda tik žuvų taukų burbuliukai.
Atsakyti
QUOTE(-auma- @ 2017 01 11, 17:38)
lucja, tai gi nieko nedarau, tik jums skundžiuosi ir viskas biggrin.gif . Čia dėl buvusio nėštumo, daug kur ir rašo, kad taip ir turi būti. Ir pirmą pagimdžius tas pats buvo, va po antro neatgaminu gal ne tiek, kad neužsifiksavo. Tai tada buvau nusikirpus iki pečių, atseit trumpai. O dabar gaila kirpti kažkaip... Nors gal ir nereik gailėt, vistiek pelės uodega tik nutriušusi liko. Dairausi šampūnu ar kokio bieso, bet ir neprisiruošiu savimi pasirūpinti. Turėtų gi liautis, bet kada?  hmm.gif
Ai tiesa turiu Pregnacare vitaminų maitinančios nusipirkus, bet, tiek ten aš juos ir geriu. Kapsulės sudėtos dviejų rūšių, tai jos didelės kietos, fui vienu žodžiu iš to pakelio geriau lenda tik žuvų taukų burbuliukai.


Oi, plaukai plaukuciai. Antra menesi dziaugiausi, kad tankus ir grazus ir nedaug to laiko praejo, kai pradejo slinkti kuokstais. O kirpykloj beveik pries menesi tikriausiai puse ju ir palikau unsure.gif Cia nepaisant vitaminu maitinancioms verysad.gif Tai laukiu, kada gi nebereikes plaukus nuo mazosios nuimineti, nes ji visa apsiseria blink.gif Savaitgali salaviju aliejaus kauke pasidariau, tai ui kokie grazus buvo pora dienu, bet.. kaip slenka, taip slenka. Cia joks sampunas nepades, jei taip turi buti. Dar laikas juos dazyt, bet kai jie taip klaikiai slenka, tai net nezinau (nu ir laiko neturiu biggrin.gif ).
Pamenu siaip karta buvo nerealus slinkimas ir pavasariop pradejo nauji atauginet, tai virsugalvyje trumpuciai sterojo blink.gif Dar kirpeja klause, ar cia as apsideginau plaukus, kad "eziukas" nedidelis stero biggrin.gif Tai vaiksciojau su "antenytem", kol neataugo biggrin.gif Speju, dabar bus tas pats.
Atsakyti
QUOTE(-auma- @ 2017 01 11, 14:40)
Ir mano savijauta nelabai kokia. Irgi lyg silpna, lyg skrandis pastoviai virškinti nenorėtų, galvą paskaudena, lyg miego trūksta, bet tikrai netrūksta, nes miegam mes ilgai. Gal kokio magnio trūksta, spėlioju, arba kaip sakai hemoglobinas prastas. Nežinau. Reiks pasiprašyt, kad kai dukriukui ims kraują šešių mėnesių ir man kartu pažiūrėtų. Liūdniausia, kad plaukai ir toliau tebeslenka...


Man tikrino krauja, kai mazajai buvo 3men- idealus kraujas verysad.gif Tai ir nezinau, kas blogai. Antra diena is ryto, kol mazaja tvarkau ir rengiu, uzeina toks silpnumas, kad siandien jau kojos linko ir prisedau, kad nenugriuciau blink.gif Nesuprantu, kas negerai. Man tai i magnio trukuma nepanasu.
Ko neturiu, tai spaudimo matuoklio. Gal cia jame suo pakastas.
Atsakyti

Man tai rado sunku sinusita, irgi geriu antibijotikus, visa galva uzia, net dantis skauda.

O siaip daktarui pasiskundziau, kad irgi jegu nera ir siaubingai nenormaliai salta po gimdymo. Neisivaizduojat kaip as miegu - su silta pizama, dviem kojinem, vilnoniu chalatu ir dviem kaldrom. Nu nenormalu, bet kitaip nesusylu. Tai daktaras itare skydliaules sutrikimus. Bet siand paskambinau - kraujas aprart uzdegimo - geras, skydliauke - norma. Na ir ka man toliau daryt? Zodziu..

O plaukai irgi slenka ziauriai. As bijau plaut galva, bijau sukuotis. Issiplaunu galva - pilna vonia plauku, po to sukuojantis - tas pats. Ir visi namai pilno mano plauku. Nezinau, ar padeda slinkimui po gimdymo, bet siaip plaukus neblogai stiprinti cemeryciu vandeniu. Vaistinej perku. Cia nuo uteliu ar nuo kazko sis skystis :D bet nuo senu laiku moterys juo stiprina plaukus. Tai va, bandau siaudo griebtis :)

Atsakyti

Pas jus ne ta pati gydytoja? Skirtingos? Sveikatos abiems 4u.gif.
Pas mus irgi tas pats buvo, kai berniukai augo. Pažįstama situacija. Didysis nesirgo, o mažuliui iš darželio parnešdavo visokių virusiukų. Tai tas vargšiukas vos ne kas mėnesį visokiom peršalimo ligom sirgdavo. ax.gif

 

Nea, ne tas pats. Mano net poliklinika kita. Bet vaikus uzrasiau pas ta pacia daktare ir I poliklinika prie namu, nes visai patogu kai nereikia su serganciais vaikais kazkur grustis.

Atsakyti
QUOTE(Sigittta @ 2017 01 12, 19:22)
<p>Man tai rado sunku sinusita, irgi geriu antibijotikus, visa galva uzia, net dantis skauda.</p><p>O siaip daktarui pasiskundziau, kad irgi jegu nera ir siaubingai nenormaliai salta po gimdymo. Neisivaizduojat kaip as miegu - su silta pizama, dviem kojinem, vilnoniu chalatu ir dviem kaldrom. Nu nenormalu, bet kitaip nesusylu. Tai daktaras itare skydliaules sutrikimus. Bet siand paskambinau - kraujas aprart uzdegimo - geras, skydliauke - norma. Na ir ka man toliau daryt? Zodziu..</p>


Sveik! O ka darysi su zindymu? Nusitraukinesi, kad nedingtu?

Bandyk toliau eit pas daktara, nes jie kazkaip tik tyrimus pakomentuoja telefonu.


Atsakyti
Beje, prisijuokem cia su savo aktyviste. Jinai BB gultuke sedi, paima desine ranka uz "trauzu" vidurio, laiko istiesus ranka juos ir duodasi kojom, kad siubuoti. Tai ziurejau ziurejau ir vis niekaip nesupratau, ka jinai man primena taip spurdedama. Ir prisiminiau- "jojiko" soki biggrin.gif
Atsakyti

Man tai rado sunku sinusita, irgi geriu antibijotikus, visa galva uzia, net dantis skauda.

O siaip daktarui pasiskundziau, kad irgi jegu nera ir siaubingai nenormaliai salta po gimdymo. Neisivaizduojat kaip as miegu - su silta pizama, dviem kojinem, vilnoniu chalatu ir dviem kaldrom. Nu nenormalu, bet kitaip nesusylu. Tai daktaras itare skydliaules sutrikimus. Bet siand paskambinau - kraujas aprart uzdegimo - geras, skydliauke - norma. Na ir ka man toliau daryt? Zodziu..

O plaukai irgi slenka ziauriai. As bijau plaut galva, bijau sukuotis. Issiplaunu galva - pilna vonia plauku, po to sukuojantis - tas pats. Ir visi namai pilno mano plauku. Nezinau, ar padeda slinkimui po gimdymo, bet siaip plaukus neblogai stiprinti cemeryciu vandeniu. Vaistinej perku. Cia nuo uteliu ar nuo kazko sis skystis :D bet nuo senu laiku moterys juo stiprina plaukus. Tai va, bandau siaudo griebtis :)

Oj sveikatytes mamyte :rolleyes: :4u:  jei temperaturos neturi pasiinhaliuok nosyte, pakvepuok virs garu, kojas pamirkyk karstam vandeny su juros druska, ar tiesiog su druska, gali pora lasu jodo ilasinti :mirksiukas: 

siaip tie sinusitai dar ilgai pasilieka, ta prasme jog net kai pasveiksi reikia rupintis nosies higiena, daryti praplovimus ir stiprinti imuniteta. Visa ta praejau, daug visko isbandziau. Labai gerai saltalankiu aliejus  - cia imunitetui, zuvu taukai, imbieras, medus, spanguoles, kiviai. Nosie plovimams as naudojau Sterimar su variu - juros vandeni - varis naikina mikrobus. Dar labai gerai - arbatmedzio aliejus, galima ant pagaliuko su vata pamirkyti ir nosi pavalyti, galima ant dregnos vatytes pora lasu uzlasinti ir kambaryje padeti - tiesiog pakvepuoti. :ax: as dedu prie mazosios loveles :mirksiukas:

Susildymui - nezinau ka konkreciai patarti, gal padetu gera pirtis :ax: 

Atsakyti