Įkraunama...
Įkraunama...

Rugpjūtinukai 2016

Del plauku - bandysiu darytis karta per savaite tokia kauke, gal pades, nes nu neimanoma,  visur tie plaukai, laiptus plaunu, tai tiek ten ju, kosmaras :huh2:

Bandysiu sia kauke - trynys, medus, ricinos aliejus, alyvuogiu aliejus, brendis.

dar tokia gal pabandysiu - 2 s. medaus, 2 s. aliejaus, 1 s. cinamono.

Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2017 01 14, 12:32)
<p>Del plauku - bandysiu darytis karta per savaite tokia kauke, gal pades, nes nu neimanoma,  visur tie plaukai, laiptus plaunu, tai tiek ten ju, kosmaras huh.gif
</p><p>Bandysiu sia kauke - trynys, medus, ricinos aliejus, alyvuogiu aliejus, brendis.
</p><p>dar tokia gal pabandysiu - 2 s. medaus, 2 s. aliejaus, 1 s. cinamono.
</p>


Alkoholis sausins. Jei ir taip pasiure sausi luzinejantys, tai brendi gal vyrui atiduot:)
Atsakyti

Oj sveikatytes mamyte :rolleyes: :4u:  jei temperaturos neturi pasiinhaliuok nosyte, pakvepuok virs garu, kojas pamirkyk karstam vandeny su juros druska, ar tiesiog su druska, gali pora lasu jodo ilasinti :mirksiukas:

siaip tie sinusitai dar ilgai pasilieka, ta prasme jog net kai pasveiksi reikia rupintis nosies higiena, daryti praplovimus ir stiprinti imuniteta. Visa ta praejau, daug visko isbandziau. Labai gerai saltalankiu aliejus  - cia imunitetui, zuvu taukai, imbieras, medus, spanguoles, kiviai. Nosie plovimams as naudojau Sterimar su variu - juros vandeni - varis naikina mikrobus. Dar labai gerai - arbatmedzio aliejus, galima ant pagaliuko su vata pamirkyti ir nosi pavalyti, galima ant dregnos vatytes pora lasu uzlasinti ir kambaryje padeti - tiesiog pakvepuoti. :ax: as dedu prie mazosios loveles :mirksiukas:

Susildymui - nezinau ka konkreciai patarti, gal padetu gera pirtis :ax:

 

Aciu uz patarimus. Rimtai cia mane prigriebe, matau, kad vien vaistu nepakaks. O saltalankiu alieju kaip naudoti reikia? Ir kur perki? Vaistinese?

 

Apie arbatmedzio alieju irgi vis senokai galvojau, bet taip ir neisigijau, tai dabar reikes visgi isigyti.

 

O mano mazoji isvis nenori vartytis. Nuo pilvo tai dar dar, bet ir tai retai. O ant nugaros guledama, tai net negalvoja verstis :) na, bet mano ir sunus velai pradejo vartytis, velai sedet, bet labai anksti kalbet pradejo. Tai cia labai nesureiksminu, kad kazko "laiku" nedaro, pasivysim.

Atsakyti

http://www.bionatura...ora-100-ml.html

cia geras aliejus, kazkada pirkau, tiesiog po maza sauksteli ryte isgeri ir viskas, turi daug vitaminu, taip pat gerai patepti nosi su tuo aliejum, gerkle paskalauti, jei buna kokiu zaizdu irgi jis tinka :mirksiukas:

Atsakyti

yra dar toks purskiklis gerklei - Faringospray - jis su medetkom ir saltalankiais, irgi labai geras :)

Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2017 01 16, 18:22)
<p>yra dar toks purskiklis gerklei - Faringospray - jis su medetkom ir saltalankiais, irgi labai geras smile.gif
</p>


Aga, nescia naudojau. Atradau, nes vaistu negalima buvo smile.gif Geras. Ir pries kaledas sloguojant gelbejo.

Sigitta, gali druskos tirpalu paskalaut nosi, nors malonesni yra purskikliai su juros vandeniu. Jei.sinusus.labai spaudzia, tai man pasildyta druska maiseliuose padedavo pridejus abipus nosies. Dar man padeda sinupret ar gelomirtolis, tik reik ziureti, ar zindancioms galima. Pavasari kai buvau nescia, tai nors su temperatura, bet antibiotiku neisrase. Gydziausi "bobutes receptais" ir praejo po tos pacios 1,5savaites. Ir aisku daug karstu skysciu ir lova.

Pasisverem siandien, tai pagal poliklinikos svarstykles 600g priaugom. Ir tipo per mazai, nes nepavejam statistinius skaicius (paskui tik pamaciau, kad tempia mus prie 1994m rekomendaciju, nebenorejau gincytis, kad neseniai PSO atnaujino ir atskiras grafikiukas yra zindomiems kudikiams iki 6men). Nepatiko jiems, kad neprimaitinu. Sesute dar slykstyne i akis pamelavo, kad cia pasene, kad nuo 6men primaitinti tik rekomenduojama, tipo dabar nuo 4men rekomenduoja (numojau ranka, ne tundra, mano vaikas, atsirinksiu, jei man meluoja i akis, as taip pat ramiai kita menesi pasakysiu, kad primaitinu ir valgo ne mp 3k dienoj ir tikrai bus juokinga, kad priaugs NET 600g, o ne TIK 600g). Ne veltui maniske tik pamacius visas tas raganas baltais chalatais is karto puole i asaras, nors jai niekas nieko nedare, o tik i kabineta iejo verysad.gif Speju, isimine po paskutinio skausmingo skiepo. Tai reke siandien ir pas alergologa, nesileido, kad prieitu smile.gif Kaip ryt skiepyt reikes- neisivaizduoju. Reksim ant visos klinikos.smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti

Gerai priaugot :4u: :)  svarbiausia kaip jauciasi mazyle, o primaitinima suspesit dar.

Is sodros atejo paskaiciavimai uz gruodi ir nesupratau, sumazino ismoka, raso kad ten NPD kazkaip kitaip skaiciuoja ir kad deklaruojant galima ta skirtuma grazinti, nu man cia zalias miskas :huh2: :huh2:  ar jum nesumazino nieko, taip pat skaiciuoja?

Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2017 01 17, 18:34)
<p>Gerai priaugot 4u.gif smile.gif  svarbiausia kaip jauciasi mazyle, o primaitinima suspesit dar.
</p><p>Is sodros atejo paskaiciavimai uz gruodi ir nesupratau, sumazino ismoka, raso kad ten NPD kazkaip kitaip skaiciuoja ir kad deklaruojant galima ta skirtuma grazinti, nu man cia zalias miskas huh.gif huh.gif  ar jum nesumazino nieko, taip pat skaiciuoja?
</p>


Jo, cia dar kai pildai prasyma, tai buna ispejimas, kad ten kazkokiu tokiu budu skaiciuojant bus mazesne ismoka po naujuju (irgi nesigilinau, ko netaiko). Kovo pabaigoj berods galima bus deklaruoti VMI pajamas ir ta nepritaikyta NPD ar ka ten per ten sumokes.
Papildyta:
Siaip, vakar menB skiepa gavom. Kol kas viskas gerai.

Gal kuri skiepysit iki geguzes? Perleisciau talona, nes vienu daugiau nusipirkau, nei reikia.
Atsakyti
Buvo smalsu, tai nulindau paziuret, kas kur ko netaike ir kodel maziau.

Gerb. kliente,
primename, kad 2017 m. sausio mėnesį Jums išmokama vaiko priežiūros išmoka už gruodžio mėnesį bus kiek mažesnė, nes išmokoms už praėjusį laikotarpį (t.y. 2016 metus) netaikomas NPD ir papildomas NPD. Lėšų skirtumą galėsite susigrąžinti VMI deklaruojant pajamas. Už sausį ir kitus vėlesnius mėnesius pašalpos bus viso Jums paskirto dydžio.
Daugiau informacijos www.sodra.lt, tel. 1883 arba el. paštu info@sodra.lt


Kai pavasari, kai galima bus deklaruoti, tai skirtuma perves VMI (jei deklaruoji ne po termino pabaigos, tai perveda VMI skirtuma gana greit).

Man idomu, ar kuri gavot pinigus is sodros, jei dekreto ismokoms pritaike lubas? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kaip mamukai laikosi? Kaip augat? ax.gif
Kadangi sunus jau didesnis ir turi daaaug noru bet dar mazai galimybiu, tai as jo rankos ir kojos biggrin.gif mazai laiko belieka todel retai beuzsuku rolleyes.gif
Eisim 26 d i TA, labai laukiu smile.gif 4men buvom 72 cm ir 8 kg, baigia isaugti columbia kombi 6-12men, o as taip tikejausi jog bent vienam sezonui uzteks biggrin.gif
Dar toks klausimelis-ar daug musu migdanciu savo laime kartu, vienoje lovoje? Maniskis kazkaip tai nemazai naktim keliasi buna tai man taip zymiai patogiau bet galvoju ar nebus veliau sunku perkelt i jo lovyte? Taip gailiuosi kad nepirkau su nuleidziamu sonu lovos, ot vista biggrin.gif dar stebejausi kaip kitos mamos sako kad buna neprireikia lovytes pirmu laiku ir she tau kad nori biggrin.gif
Atsakyti

Nemegstu as tu deklaraciju, reikes dar su jom zaisti :huh2: kad dar nepamirst, ir taip tos ismokos ne dideles, tai dar jas sugeba sumazinti  :ax: 

Mes galim pasigirti, jog gavom maitinimo kedute dovanu :)  stovi jau laukia, reikes bandyti nors pasedeti joje, labai gerai jog ten yra pusiau guloma padetis :ax:  na ir dabar iskilo klausimas del darzoviu, kur gauti tu ekologisku, nepagalvojau vasara, galima buvo prisaldyti :oh:  o dabar tik savo bulves tik turim :ax:

Atsakyti
Mes miegam kartu ir net negalvoju apie guldyma i lovyte, nes n kartu per nakti valgom.Atiduociau lovyte, bet jos reikia "pasiteisininmams" tiems, kas maitino misiniais, nezinde ir nezino, kas tas yra zindyti vaika 4k per nakti blink.gif

Ukininku turgeliuose galima pasizvalgyt darzoviu. Sveikinu su kedute smile.gif Mes kita savaite ir galvojam pavaziuot pasiimti atiduodama.
Papildyta:
QUOTE(lucja @ 2017 01 19, 21:04)
<p>Nemegstu as tu deklaraciju, reikes dar su jom zaisti huh.gif kad dar nepamirst, ir taip tos ismokos ne dideles, tai dar jas sugeba sumazinti  ax.gif
</p><p></p><p></p>


As kasmet deklaruoju, tai galesiu priminti. Svarbu neuztempti link geguzes, nes tada VMI konsultantai uzsiverte buna ir sunku prisiskambinti. O taip tai- dazniausia viskas buna jau preliminarioj- perziuri ir spaudi deklaruoti smile.gif
Atsakyti