Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Kur ieškot dušų kabinų gerom kainom? Reikia, kad būtų su visom 4 sienom ax.gif
Atsakyti

Sveikos,

o Jums pačioms eina apsipirkti is Asda groceries?

Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2017 09 12, 10:45)
Sveikos,
ateinu su patarimo ieškojimu: parsisuntėm išmanųjį laikroduką iš kieniečių, puikiai veikė apie 1 mėn., vaikas džiaugėsi, aš irgi, nes tikrai labai patogus daiktas:) Bet sugedo - neįsijungia ir tiek. Gal žinot kas Vilniuj taiso? ar išvis apsimoka taisyt? Gal kuri susidurėt su panašia problema?

Jei kas galit patart - i az, kad neteršt 4u.gif

Jei atrasit, pasidalinkit, nes musiskis suskalde stikliuka. Laikrodukas veikia, bet jei butu galimybe pakeisti, mielai ta padaryciau. Tiesa, kreipiausi i gudrucio pardavejus, tai pasiule pakeisti stikliuka uz 22 ar 23€ doh.gif o kai mes tik tiek ir mokejom.....
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2017 09 12, 12:05)
Laba,
pirksiu iš my-apozone.de . Siuntimas nemokamas nuo 100 e, priimsiu su keliais krepšeliais. Tik Vilnius.

Užsakymas surinktas 4u.gif
Atsakyti
Galbūt perkate iš čia

http://www.kikocosme...mo-mascara.html

Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2017 09 12, 12:43)
Jei atrasit, pasidalinkit, nes musiskis suskalde stikliuka. Laikrodukas veikia, bet jei butu galimybe pakeisti, mielai ta padaryciau. Tiesa, kreipiausi i gudrucio pardavejus, tai pasiule pakeisti stikliuka uz 22 ar 23€ doh.gif  o kai mes tik tiek ir mokejom.....

o gal galit imsti nuoroda kitaicu, is kurio pirkot, melejonas tu laikrodziu doh.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kurios vaikas nesioja Didriksons Migisi Kid's coverall 80 dydi? Iki kokio ugio tinkamas. Aciu 4u.gif
https://www.amazon.c...B06WP7R4F5?th=1
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2017 09 12, 10:45)
Sveikos,
ateinu su patarimo ieškojimu: parsisuntėm išmanųjį laikroduką iš kieniečių, puikiai veikė apie 1 mėn., vaikas džiaugėsi, aš irgi, nes tikrai labai patogus daiktas:) Bet sugedo - neįsijungia ir tiek. Gal žinot kas Vilniuj taiso? ar išvis apsimoka taisyt? Gal kuri susidurėt su panašia problema?

Jei kas galit patart - i az, kad neteršt 4u.gif


jei laikrodukas kainavo +/- 20 eur, geriau iskart kita pirkite, nes taisymas gali dar brangiau kainuot
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2017 09 11, 11:41)
Man irgi patinka maksiminiai golfai. Stora, tvirta medziaga, ryskios spalvos. Nuo vyresneles mazei dar lieka  smile.gif




O mum galva vaiko nelenda i maximinius golfus. Atidaviau draugei, jos vaiko irgi nelenda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2017 09 12, 13:51)
O mum galva vaiko nelenda i maximinius golfus. Atidaviau draugei, jos vaiko irgi nelenda verysad.gif

Aš irgi nusivyliau Maximos golfais. Mano vaikų galvos irgi nelenda.
Atsakyti
QUOTE(rasiuk @ 2017 09 12, 13:17)
Mergaites, gal kurios vaikas nesioja Didriksons Migisi Kid's coverall  80 dydi? Iki kokio ugio tinkamas. Aciu  4u.gif
https://www.amazon.c...B06WP7R4F5?th=1


jei su praardytu prailginimu, tai iki kokių 95 tikrai.
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2017 09 12, 14:51)
O mum galva vaiko nelenda i maximinius golfus. Atidaviau draugei, jos vaiko irgi nelenda verysad.gif


QUOTE(Neringiux @ 2017 09 12, 15:04)
Aš irgi nusivyliau Maximos golfais. Mano vaikų galvos irgi nelenda.


Maniskio irgi!!!!
Atsakyti